راندال امت می پردازد ادای احترام به لالا کنت خود را لغو روز عروسی

راندال امت مشترک عشق خود را برای نامزد لالا کنت در چه بوده است Vanderpump قوانین ستاره’ روز عروسی در روز شنبه, مارس 18.

تهیه کننده فیلم 49 shared a photo on Instagram جفت تماشای آتش بازی پس از او به او پیشنهاد شده در سپتامبر سال 2018 است.

“این بود که جادویی ترین شب زندگی من وقتی که من پرسید که شما به جهنم همسر من,” او زیر نویس عکس. “امروز روز ما قرار بود به ازدواج است. Covid تا به حال برنامه های دیگر برای ما. من می خواهم شما بدانید لالا خود را [sic] عشق زندگی من و من نمی توانم صبر کنید برای تبدیل شدن به شوهر خود در ماه جولای! من شما را دوست دارم به ماه و برگشت! شما همیشه بوده و همیشه خواهد بود من همه چیز است.”

در “با من سوار” خواننده و نامزد او را تایید کرد در ماه مارس که آنها قرار عروسی خود را در انتظار نگه داشته به دلیل جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“ما تصمیم به حرکت تاریخ عروسی ما به ماه ژوئیه با توجه به شرایط ناگوار از آنچه در جریان است” این زن و شوهر نوشت: در بیانیه مشترک به نیویورک پست‘s صفحه شش ماه گذشته. “ما به وضوح متاثر شده این اما برای نهایی ایمنی از خانواده های ما و مهمانان ما را ساخته اند این تصمیم به صبر کنید و ببینید که چگونه همه چیز پیشرفت می کند. ایمنی همیشه ما شماره یک اولویت است.”

کنت 29 مشترک یک عکس از خودش با پوشیدن لباس عروس حجاب در روز شنبه و نوشت: “زندگی نمی مراقبت از آنچه ما می خواهیم و یا برنامه ریزی شده اند. من برج سنبله به طوری که واقعا messes با من. من کار بر روی در حال نرمتر. رفتن با جریان همه چیز و متوجه می شوند که نور و عشق با تسخیر آن است. خوشحال 4-18-2020 ♥️ سالم ماندن و قوی است. که همه این مسائل در این زمان است.”

“فکر شما این صبح لالا,” او costar کتی Maloney اظهار نظر در پست. “شما را خیلی دوست دارم!”

Costar بریتنی Cartwright نیز فرستاده او را به زن و شوهر در حالی که زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی‘s Braunwyn Windham-برک نوشت: “به عنوان دیوانه به همه این است که من آن را به روز شما ازدواج حتی بیشتر خاص, آن را نمی خواهد در مورد لباس و یا آن را می توان در مورد 2 شما به یکدیگر و تبدیل شدن به یک خانواده است.”

کنت همچنین یک عکس در روز شنبه از یک دسته گل رنگارنگ از گل که Irishman تهیه کننده او را فرستاده است. “به آینده خانم امت” کارت به عنوان خوانده شده. “این گل ها یک جشن از آنچه که است به زودی در ماه جولای عروسی و برکت است که ما را تبدیل به یکی. من شما را دوست دارم بیش از هر یک از کلمات همیشه می تواند توصیف. قلب من پر از عشق چون من و شما. عشق خود را به همسر آینده است.”

قبل از جفت رسما تایید کرد که آنها به تعویق انداختن عروسی خود را پمپ قوانین costar Jax تیلور ادعا در 17 مارس که او خواهد بود “همراه آنها به دادگاه به جای.”

کنت نشان داد اوایل این هفته که او از دست رفته در یک عروسی و لباس عروس در این منجر به برنامه ریزی عروسی تاریخ به دلیل قرنطینه محدودیت. “من تجربه هر چیزی که من باید” او نوشت. “این همه بسیار عجیب و غریب است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>