رالف نادر در بلومبرگ طرح برای جلوگیری از برنی پوسیدگی در DNC و تماس های اخیر با Pelosi

در پاییز گذشته سومین قدرتمند ترین رقم در آمریکا, دولت, مجلس, نانسی پلوسی, تا به حال یک تماس تلفنی با یک مرد است که بدون شک یکی از منفور ترین مردم در میان پایه حزب دموکرات حامیان: مشهور مصرف کننده مدافع سابق مستقل نامزد انتخابات ریاست جمهوری رالف نادر.

تلفن خود تماس گرفت که دموکرات ها در حال آماده شدن برای راه اندازی یک دقت متمرکز استیضاح پرونده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در تماس نادر گذاشته یک استراتژی برای حمله به تهمت و معتقد است که می تواند منجر به خود واقعی حذف از دفتر. نادر که به صرف زندگی خود را به کار برای اجرای طیف گسترده ای از مصرف کننده و محیط زیست حمایت استدلال کرد که این امر می تواند یک اشتباه به تمرکز صرفا بر اوکراین از تماس تلفنی. به جای نادر پیشنهاد کرد که پلوسی هماهنگ و موزون پیگرد قانونی از مغلوب ساختن پیشی جستن را جنایت علیه آمریکایی ها عادی — آنچه که او به نام “میز آشپزخانه مسائل است.” نادر beseeched پلوسی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل به مراتب بیشتر از فشار دادن اوکراین به میلیون ها نفر از آمریکایی ها صرف نظر از وابستگی سیاسی. او پیشنهاد کرد subpoenaing شاهدان که می تواند شهادت به مغلوب ساختن پیشی جستن “تخریب زندگی-صرفه جویی در مصرف کننده حمایت از محیط زیست, حفاظت محیط, ایمنی و حفاظت در تخریب شبکه امنیت اجتماعی حمایت از کودکان است.” پلوسی نادر می گوید: هر اقدام از مشاوره خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت افزایش یافته است پس از خود را “تبرئه” را به عنوان او در ادامه پیروزی خود تور و تصفیه مخالفان از دولت او. به عنوان دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه فرایند تشدید سازمانی حزب دموکرات به نظر می رسد یک بار دیگر به انجام همه چیز را در قدرت خود را به صدمه زدن به تلاش برای سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن. تلاش برای خرید نامزدی حزب دموکرات سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که با کمک یک کمیته ملی حزب دموکرات که زد یک عملیات علیه بهداشت ، برنی ساندرز در سال 2016. نادر همچنین معتقد است که بلومبرگ نامزدی است که در هسته ی اصلی آن تلاش برای جلوگیری ساندرز از برنده شدن نامزدی شاید با وادار کردن یک میانجیگری سازمان ملل متحد ، “آن روز قیامت زمان برای حزب دموکراتیک” نادر گفت. “اگر برنی برنده انتخابات در برابر تهمت باید او دریافت نامزدی, آن را به یک افزایش میزان مشارکت رای دهندگان خواهد شد که رفت و برگشت از بسیاری از جمهوریخواهان در کنگره است. بنابراین او را باید یک مقدار بیشتر پذیرای کنگره است. آن را جارو کردن شرکت دموکرات در کمیته ملی حزب دموکرات و آن را reorient حزب دموکرات را که در آن باید, است که یک حزب توسط, و برای مردم است. به همین دلیل آنها می خواهند به مبارزه با او.”

نادر پیوست ره به بحث شکست خورده استیضاح حرکت در برابر تهمت و دولت دموکراتیک اولیه. نادر زد برای رئیس جمهور در سال 2000 و 2004 و 2008 و در سراسر زندگی حرفه ای او بوده است یکی از مهم ترین صداها برای عدالت و همچنین محیط زیست و حمایت از مصرف کننده در تاریخ ایالات متحده است. آخرین کتاب او نوشته شده با مصرف کننده حمایت علامت سبز است به نام “جعلی رئیس جمهور: رمز گشایی مغلوب ساختن پیشی جستن Gaslighting فساد و کلی Bullsh*t.” آنچه در پی تمدید متن گزیده ای از مکالمه و پخش در ره.

جرمی اسکاهیل: Ralph Nader, خوش آمدید به ره.

رالف نادر: با تشکر از شما جرمی.

JS: بنابراین من می خواهم برای شروع با تصویر بزرگ از این استیضاح شکست مفتضحانه است که ما فقط از طریق رفته و در حالی که ما مغلوب ساختن پیشی جستن در پیروزی او تور صحبت کردن در مورد خود را تبرئه ما نیز این پدیده آن است که شرکت نخبگان حزب دموکرات تلاش برای درهم شکستن برنی ساندرز نامزدی. بیایید شروع با استیضاح و ارزیابی شما از این استراتژی است که نانسی پلوسی و دموکرات شاغل در رفتن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن.

RN: من و دیگران beseeched او ماه پیش برای رفتن با دست پر از impeachable جرائم و ارسال آن به مک کانل و آنها را منعکس میز آشپزخانه مسائل زیرا او همیشه می گفت ما باید میز آشپزخانه مسائل به افزایش نظرسنجی از 50 یا 52 درصد برای استیضاح و حذف کردن بالاتر است. خوب است که اتفاق نمی افتد. ما می بینیم که عمده کمیته صندلی می خواستم برای قرار دادن رشوه ارائه در. او که پایین. آنها می خواستند به گسترش انسداد در سرپیچی از احضاریه مهم impeachable جرم فراتر از اوکراین مهم است. او که پایین. ما تا به حال congressman John لارسون را در کنگره رکورد در دسامبر 18, 12 impeachable جرائم که اوکراین بود.

و دموکرات ها اساسا در معرض یک نفر تصمیم نانسی پلوسی مجلس. او خستگی و از دست بد. نه تنها بدیهی است که او تبرئه شد اما نظرسنجی ها بالا رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن که حیرت انگیز بود. هیچ کس واقعا توضیح داد که هنوز رتبهدهی نشده است. بنابراین در حال حاضر سوال این است که آیا کمیته صندلی که گسترش توصیه به او رد خواهد شد و آنها در حال حاضر به عقب می آیند و می گویند دور ، در حال حاضر دور دو کاملا صریح و کاملا موثر. او بارها و بارها اعلام کرده است که او فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن “یک دروغگو است, یک کلاه بردار دزد و او باید در زندان باشد.” این یک شروع بسیار خوب. او همچنین اعلام کرد او می خواهد پنج کمیته صندلی برای ادامه تحقیقات خود را به فساد و تخلف و عدم اجرای قوانین از طرف بهداشت ایمنی و اقتصادی رفاه مردم است. که بانکداری کمیته نظارت کمیته قضایی کمیته ، و اگر آنها را که آنها در حال رفتن به اجرا در مقابل یک مغلوب ساختن پیشی جستن stonewall برای کسب اطلاعات بیشتر شاهدان این بدان معناست که آنها در حال رفتن به موظف به صدور احضاریه خواهد شد که به مبارزه طلبیده. که در هر سه impeachable جرم.

خانه رفت و در برابر نیکسون سوم مقاله از استیضاح او به مبارزه طلبیده یک حکم. بنابراین هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف این احضاریه برای شهود و اسناد و مدارک بلندگو پلوسی را به صورت بالا به قانون اساسی است. قانون اساسی نیاز ندارد او را به رفتن به دادگاه. که یک آموزش است که بسیاری از دموکرات ها نیاز به آموزش داده شود. کنگره قدرت عمومی است. آنها می توانید اجرای خود را احضاریه حتی با استفاده از یک کهنه سنت یک کلانتر و یک زندان است. آنها می توانید اجرای خود را احضاریه. به طوری که آنها می توانید بروید به طبقه بدون شاهد و مورد نیاز برش تمیز. مغلوب ساختن پیشی جستن شما را به مبارزه طلبیده احضاریه. شما را به مبارزه طلبیده ضروری قدرت کنگره که بدون آن همه مقامات دیگر ناتوان هستند.

اگر آنها می توانید اطلاعاتی را که در قانون اساسی از قوه مجریه چگونه ناتوان خواهد بود که جنگ قدرت تخصیص قدرت مالیاتی قدرت تایید قدرت ؟ شما آن را به مبارزه طلبیده. شما در حال رفتن به استیضاح. این احضاریه خواهد بود مرتبط با انواع میز آشپزخانه مسائل که در آن مردم باید سهمی در این impeachments نیست یک سهم زیادی در اوکراین مهم است. آن را بیش از حد کنترل از راه دور. اما آنها سهم عمده ای در, برای مثال, خود تخریب زندگی-صرفه جویی در مصرف کننده حمایت از محیط زیست, حفاظت محیط, ایمنی و حفاظت در تخریب شبکه امنیت اجتماعی حمایت از کودکان است.

JS: اما هستند کسانی که impeachable جرائم?

RN: بله آنها زمانی که آنها در ارتباط با فساد و تاسیسات. به عبارت دیگر این فقط در عادی سازی آنچه آنها انجام می دهند در حال حاضر به سازمان حفاظت محیط زیست است و سلب آن از ظرفیت آن برای اجرای قانون. آنها در حال هل دادن دانشمندان است. آنها تنزیل رتبه و حرفه ای دیگر. آنها برش بودجه بدون کنگره اقتدار و آنها در حال اجرا توسط افرادی که تضاد منافع و فاسد هستند و برخی از آنها در حال حاضر در سمت چپ مانند اسکات Pruitt. این عدم اجرای قوانین است. که یکی از impeachable جرائم در قانون اساسی است. در حال حاضر اگر Nancy Pelosi انجام نمی دهد که تهمت را به سراسر کشور بیش از همه خود را توییت بیش از همه رسانه های متملق با توهین به لقب و متلک و gloating. من به او گفتم در یک مکالمه من با او سه ماه پیش. من گفتم: “نانسی, شما می دانید آنچه که او را میخوام انجام دهید ؟ او جاوا می گویند, ‘نانسی پلوسی به حال اکثریت در خانه و او همه این اتهامات را به او نمی خواهید به آنها را از طریق. شما می دانید که چرا او نمی تواند آنها را از طریق ؟ زیرا همه آنها نهفته است. همه آنها جعلی است. من هیچ چیز اشتباه است.'”

JS: آنچه او به شما می گویم زمانی که به شما گفته ؟

RN: هنگامی که شما به رئیس جمهور ایالات متحده انجام این کار با اصل هیچ رد. به همین دلیل تهمت باقی می ماند که در آن او در انتخابات این است که او یک soliloquist. او یک slanderist soliloquist با هیچ رد. نگاهی به لقب او به همه این افراد و آنها هرگز به بسیاری از نام مستعار بازگشت. تنها راه شما در مقابله با یک پسر قلدر که به شما لقب مانند دیوانه برنی و ضریب هوشی پایین ماکسین واترز است که به او دارو خود را: منحط دونالد, پیش نویس-Dodging دونالد خطرناک دونالد و لال دونالد ضریب هوشی پایین دونالد سواد دونالد. این تنها راه است. برخی می گویند ما نمی خواهید برای دریافت در گل و لای با او. خوب که نظر جالب. اما نه زمانی که نیویورک تایمز واشنگتن پست و تمام رسانه های اصلی تکرار کلمه به کلمه نام مستعار او بدون دادن هدف از نام مستعار هر حق پاسخ? که غیر اخلاقی روزنامه نگاری است.

JS: رالف چه پلوسی به شما می گویم زمانی که شما بودند تخمگذار همه از این است ؟

RN: او گفت: چند چیز است. او گفت که “من می خواهم یک مورد مهر و موم شده” و او فکر می کند که اوکراین یک مورد مهر و موم شده. شماره دو او فکر توجه عمومی span نمی تواند تحمل چند استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. و شماره سه من فکر می کنم او قطع معامله با 12 سگ آبی دموکرات که در نوسان مناطق که که تنها چیزی که او را به جلو. آنها می توانستند یک امنیت ملی, نظامی شین در مورد این که عایق آنها.

JS: چرا نانسی پلوسی دیدار با شما را که شما به این روز تخطئه تأسيس حزب دموکرات برای جسارت به اجرا برای رئيس جمهور چند بار ؟

RN: خوب نیست یک جلسه. این یک مکالمه تلفنی. من فکر می کنم چرا که آنها علاقه مند در آنچه که من باید بگویم. منظورم این است که من می تواند آنها را به انواع استراتژی های به لغزش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر آنها را گوش دهید. من می توانم آنها را نشان می دهد چگونه به بحث در مورد آنها. من فقط به شما یک مثال جرمی: شما برخی از پول در حزب دموکرات در حال حاضر به صورت اساسی جهانی درآمد. منظورم اندرو یانگ برجسته ترین و آن را به عنوان به سادگی و به سادگی pandering به مردم است. شما چگونه استدلال می کنند جهانی درآمد عمومی علاوه بر کاهش فقر وخیم علاوه بر افزایش مصرف و تقاضا برای کالاها و خدمات است که باعث تحریک اقتصاد به مراتب بهتر از کاهش مالیات شرکت ها? خوب یکی از راه های است که به شما می گویند با سلام این شرکت در حال حاضر اساسی جهانی درآمد. شما چه معنی است ؟ آره شما چه فکر میکنید عظیم شرکت ها یارانه یارانه, جالب, و کمک مالی هستند ؟ آنها عظیم جهانی درآمد اولیه جالب. آنها نه تنها به گرفتن تمام این مالیات دهندگان مباحث, اما آنها همچنین تریلیون دلار در دهه گذشته از دولت تحقیق و توسعه ساخته شده است که دره سیلیکون ساخته شده و زیست فناوری, فناوری نانو, بسیاری از هوافضا و صنایع دارویی. که خیلی خوب و اساسی جهانی درآمد.

جدا از اعتبار مالیاتی آنها برای انجام تحقیقات است که شرکت ها باید انجام دهند به هر حال در اصطلاح جامعه سرمایه داری. بنابراین آنها نمی دانند که چگونه به استدلال کامل مدیکر برای همه است. من را از 25 راه زندگی در کانادا — چرا که آنها تنها پرداخت کننده کامل مراقبت های بهداشتی — در مقایسه با زندگی در ایالات متحده است. آن است که فقط شما می دانید یک ماده از سازمان ملل متحد-بیمه درمانی مقرون به صرفه. آن را حذف از اضطراب و وحشت و ترس است. این وضعیت در کانادا که در آن شما ترس به تغییر شغل خود را از آنجا که شما ممکن است از دست دادن بیمه درمانی خود را. این یک وضعیت که در آن شما در حال پاره پاره کردن توسط مرموز ورق های کامپیوتری حسابداری که در مجموع حدود 350 میلیارد دلار به گفته پروفسور مالکوم گنجشک های ریاضی کاربردی در دانشگاه هاروارد. تصور کنید که یک دهم از کل هزینه های بهداشت و درمان است که شرکت های بزرگ جرم این جنایت در مدیکر جرم و جنایت در پزشکی, جرم, در شرکت های بیمه به دلیل صدور صورت حساب تقلب است که آنها در حال پرداخت برای جرم فردی بیماران و دهندگان. آنها نمی دانند که چگونه به آن استدلال می کنند. به همین دلیل یک بار در در حالی که من از طریق یک تماس تلفنی.

JS: شما می دانید که شما در حال تخمگذاری بسیار گسترده تر استراتژی برای چه اتهامات باید آورده شده است در برابر تهمت ها و البته انتقاد از استراتژی است که آنها به پایان رسید تا با به کارگیری اما در همان زمان میچ مک کانل اجرا می شود که سنا با مشت آهنین. به نظر می رسید روشن از پرش که تنها رامنی و شاید یک یا دو نفر دیگر را شروع به پریدن کرد و کشتی. و در پایان, آن را فقط به رامنی. بنابراین استراتژی است که شما در حال دفاع از قرار دادن چهارم کسانی که به اتهام گرفتن استیضاح در کسانی که هزینه ارسال آن به مجلس سنا برای محاکمه به عنوان راهی برای آموزش عمومی و یا آشکار این جنایت ؟ به دلیل آن به نظر می رسد بسیار بعید است در این روز و سن که بیش از یک یا دو وزیر مهم نیست که چگونه شواهد زیادی وجود دارد و خواهد پرید کشتی در مغلوب ساختن پیشی جستن بر مسائل شما توصیف. آنها دوست دارند که به صورت مقررات زدایی و به نظر می رسد آنها واقعا نمی مراقبت در مورد فساد آشکار است که ما شاهد.

RN: نه زمانی که آنها قبل ده ها تن از شدت تلویزیونی خانه جلسات کمیته در سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری است که آسیب رساندن به در آشپزخانه, جدول, رفتار که در آن مردم زندگی می کنند, کار و بالا بردن خانواده خود مردم آمریکا است.

JS: اما این افراد نمی, تماشای, MSNBC, C-SPAN, و یا سی ان ان. منظورم فاکس نیوز تنها قدرتمند ترین اخبار نهاد و همچنین رسانه های اجتماعی. و به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او خود را در خروجی رسانه ها. منظورم این است که من آن را ببینید, رالف, به عنوان بخشی از مشکل این است که وجود چنین اعتماد کم در رسانه ها از جمله پایین تصویب رتبه بندی از دموکرات ها در کنگره که مهم نیست که اگر شما نگه داشتن آن جلسات با توجه به چشم انداز رسانه های امروز است. این است که مانند 70s که در آن هر شب در اخبار. این مردم به دنبال اطلاعات آنها می خواهند نه به دنبال حقیقت است.

RN: اشتباه تجزیه و تحلیل.

JS: همه حق است. من درست باشد.

RN: هنگامی که شما این نوع از شهود است که می تواند به خانه آورده اند و نوع همدلی که نوع رزونانس تنها راه آنها را زمانی که آنها به ارمغان آورد برخی از این کارمندان دولت. شما باید خود را به اعتراف به شهادت رسیده و تعداد زیادی از مردم است. فاکس خود را گشود. بنابراین دیگر شبکه های دیگر کابل به رسانه های اجتماعی, روزنامه کلمه از دهان. این بسیار آسان نقض حقوق بشر توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به درک بر خلاف بیشتر محرمانه دیپلماتیک وضعیت اوکراین است.

JS: راست.

RN: و آنچه واقعا مهم در اینجا این است که او می خواست به کراوات تا جمهوری خواهان در گره ها در سنا و او تنها با استفاده از یک گره. او با استفاده از یک انگشت از ده که می توانست فر به سختی مشت با درک نقض قانون اساسی از محافظ قوانین, درآمد حفظ و تبدیل بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل بیش از دولت آمریکا به وال استریت. شما می دانید که چگونه وال استریت سنجی جرمی? 90 درصد از مردم هنگامی که از آنها خواسته شد که دو سه سال پیش می خواستم برای شکستن بانک های بزرگ است. که بسیاری از محافظه کاران است. وال استریت بر خیابان اصلی. آن را بی نظیر ارائه برای رسیدن به مردم آمریکا است. شما چپ به راست ترکیب در اینجا. بیایید نه رده بندی کردن ما واقعی تصورات به این قطبش. آن را اغراق آمیز از آنجا که این تقسیم و حکومت استراتژی با هر گونه گسترده تر عمل متقابل که در آن مردم زندگی می کنند و در بالا بردن خانواده خود را که در آن همه آنها خونریزی به طور یکسان از ریپ آف از محروم مراقبت های بهداشتی از ربا خوار نرخ بهره وام payday در, راکت, قسط وام راکت اجاره نقض همه که خواهد آمد چرا که آنها نه اجرای قانون.

در حال حاضر به یاد داشته باشید این کمیته جلسات لازم نیست به استیضاح جلسات در همه. آنها فقط به طور منظم تحقیقات به طوری که آنها می تواند طیف گسترده ای دور و عمیق و به تماشای آنچه که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است به امریکا شکست. و سپس زمانی که احضاریه در حال مبارزه طلبیده است که زمانی که آن را تبدیل به یک impeachable جرم پس از جلسات. همچنین آنها قادر نخواهد بود به در سنا بلوک شهود. آنها مسدود شده و شاهدان چون مردم Dershowitz به آنها استدلال قابل قبول. خوب همه چیز که دموکرات ها می گویند درست است در مورد آنچه که تهمت بود. اگر این بود همه آن را نمی رسیدن به یک impeachable جرم وضعیت. به طوری که آنها به خارج. آنها نمی توانند به خارج زمانی که آن را در معاملات با همه این impeachable جرائم که نقض های مختلف بند از قانون اساسی ایالات متحده.

JS: رالف, چگونه این استراتژی است که شما شده ایم که نانسی پلوسی را تا پایان اجرای فقط در رفتن بسیار دقت اوکراین بیش از موضوع و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در پیروزی او دامان چگونه این تاثیر گسترده تر حرکت می کند در پای صندوقهای رای به سعی کنید به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

RN: آن را به تولید لغزش توسط دموکرات ها. آنها در حال حاضر به اذعان آن در دو هفته گذشته. شما ببینید دموکرات ها نمی شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط خود را به خاطر آنها استفاده نمی کنید و تمام استدلال ها و تمام مسائل. وجود دارد به موازی خارج آرا مدنی ابتکار عمل در هر حوزه و در هر جایی که در آن کلید شش یا هفت نوسان متحده است. در حال حاضر وجود دارد یک گروه در کنتاکی است که شما ممکن است بدانید در مورد نام خندق میچ و آن آغاز شده و حدود شش ماه پیش. این یک PAC. آن است که نه وابسته به حزب دموکرات است. تنها هدف آن است که به استادانه درست شده میچ مک کانل وحشتناک ضبط در برابر کنتاکی منافع و Kentuckians و رای دادن. دریافت رای گیری باشه. به طوری که فرمول. وجود دارد به طور موازی حرکت به دریافت رای در برابر تهمت به این دلیل که دموکرات ها در حال گوش دادن نیست.

آن را تقریبا غیر ممکن است برای دریافت از طریق به تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات. من تا به حال افرادی که اجرا کردم به صورت عمده آنها حتی نمی تواند گوش خود را بسیار کمتر نشستن در دفتر کار خود به آنها مشاوره می دهد. هنگامی که علامت سبز و من فقط با این کتاب “جعلی رئیس جمهور” است که بیشتر از یک کتاب به عنوان خوانده شده. این یک کتاب استفاده می شود مانند یک منبع کتاب, زمینه, سازمان, توسط فعالان و علامت است که شما می دانید که [یک] upstanding دموکرات رفت و سعی کنید به او را ببیند. او نمی تواند او را ببیند حتی نمی توانستم یک قرار ملاقات, حتی نمی توانستم او را در تلفن. منظورم این است که شما می دانید علامت است که شما می دانید تقریبا شهردار نیویورک. بلومبرگ ضرب و شتم او را با پول در چند هفته گذشته. او نوشته اصلی سیاست آهنگ دو غول حجم برای حزب دموکرات در قبل از انتخابات است. و او نمی تواند حتی از طریق دریافت کنید. Congressman John لارسون به من می گوید او نمی تواند حتی از طریق به پرز.

آن را بسیار سخت برای دریافت از طریق هر یک از این افراد است. آنها فکر می کنم آنها می دانند که همه آن را و چه نوع know-it-all? احتیاط از نانسی پلوسی به ارمغان آورده است شکست خود را در چهار نفر از پنج انتخابات کنگره 2010, ’12, ’14, ’16, فشرده از طریق در سال 2018 با کمک مترقی نامزدهای اما این دقیقا تایید که او محتاط رویکرد برنده است برای او. آن را مصور خود را در آمریکا به تازگی بیش از اوکراین استیضاح مقالات.

JS: شما می دانید ما این و آن را در حال انجام این افتضاح در آیووا. و آن را به نظر می رسد مانند وجود دارد برخی از کثیف استخر در بازی وجود دارد. شما فقط صحبت در مورد تام پرز. در همان زمان شما باید به مرتب کردن بر اساس از تأسیس حزب دموکرات و ارقام مثل شما می دانم که او نه چندان قابل توجهی در بسیاری از در حال حاضر, اما خود تاریخ است که ارزش یادآوری مردم James Carville که یکی از مغز کلینتون صعود به ریاست جمهوری اساسا داشتن یک آنوریسم بیش از این مفهوم است که برنی ساندرز می تواند دموکراتیک نامزد. فعلی خود را ارزیابی چگونه تام پرز استقرار نخبگان از حزب دموکرات هستند بسیج در برابر برنی ساندرز در خاص بلکه در برابر هر کسی با یک واقعا مترقی سیاست پلت فرم.

RN: به خوبی دموکراتیک شرکت استقرار در کمیته ملی حزب دموکرات و فوق العاده نماینده شکست مفتضحانه تصور کنید که هیچ کس برگزیدگان اما آنها می تواند نکته تعادل تضعیف برنی در سال 2016. قوی وجود دارد استدلال می گویند که او واقعا برنده آیووا و نوادا قبل از او landslided هیلاری در نیوهمپشایر اما این که گذشته اما آنها در آن دوباره. آنها باید برای جلوگیری برنی ساندرز و الیزابت وارن به دلیل هژمونی خود را بیش از اگر یکی از این افراد انتخاب می شود و آنها می خواهند برای ادامه شماره گیری برای شرکت های بزرگ دلار است. آنها می خواهند برای ادامه اوباما رکورد تنظیم جمع آوری کمک های مالی از وال استریت که خود را بیش از حد مخالفان جمهوری خواه. تصور کنید او بیشتر پول از وال استریت از, جان مک کین در سال 2008. او حتی پول بیشتر از رامنی سرمایه شرکت. به طوری که مبارزه داخلی. این کسب و کار در مورد سوسیالیسم که فقط یک پوشش است اما آنها در حال حاضر به تقلید خود را در این سال و اجازه تهمت برنده اساسا كليشه اي هر نوع مترقی قانون به عنوان سوسیالیسم.

در حال حاضر برای مثال این استدلال باید توسط مترقی دموکرات “نگاه در اینجا چیزی است که منظور ما از سوسیالیسم. آن چه منجر به کشورهای اروپای غربی و کانادا به یک استاندارد بالاتر زندگی بالاتر برابری. به این معنی سلامت کامل بیمه. به این معنی دستمزد زندگی می کنند. به این معنی امنیت بازنشستگی. به این معنی حفاظت از مردم از جدی خوردگی از حقوق خود به عنوان کارگران است. به این معنی توانایی لغو تافت هارتلی عمل می کنند و منعکس کننده خواسته اکثریت در خرده فروشی معاملات مانند Walmart برای پیوستن به اتحادیه های کارگری و….” اما اگر شما می خواهید نمونه های بیشتر, مردم, بیایید ببینید در اداره پست. که سوسیالیسم. آب آشامیدنی عمومی ادارات در سراسر کشور, من حدس می زنم که اجتماعی و کتابخانه های عمومی ، من حدس می زنم که سوسیالیسم های الکتریکی نرم افزار بیش از 1 ، 000 از آنها در سراسر کشور از جمله Jacksonville, Florida. چگونه در مورد Tennessee Valley Authority عمیق در دولت خاک ؟ شما فکر می کنید شما می توانید لغو است ؟ توسط رای دهندگان محافظه کار در ایالت تنسی و آلاباما, آنها می خواهم اجرا شما به خارج از شهر. به طوری که آنها نمی دانند که چگونه به استدلال می کنند این.

و در اینجا چتر استدلال جرمی. آن را یک انتخاب بین مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت سوسیالیسم است که شما نمی توانید قطع منتخب و پرتاب اراذل را به خاطر آن وال استریت کنترل واشنگتن یا سوسیالیسم دموکراتیک که در آن اگر شما آن را دوست ندارم اگر شما نمی مانند نظم و قانون شرکت های بزرگ و سلطه خود زندگی می کند و شرکت های بزرگ دولتی که فرانکلین دلانو روزولت به نام فاشیسم در پیام به کنگره در سال 1938 شما همیشه می توانید پرتاب اراذل ، تفاوت این است. و چه شرکت های بزرگ سوسیالیسم ؟ آن را تصرف پول مالیات خود را و نجات کلاهبرداران در وال استریت در سال 2008 با تریلیون دلار است. شرکت سوسیالیسم پارو خود را سخت به دست آورده دلار به شرکت یارانه, جزوه, جالب و غیره, بازار ضد سهمیه. و بالاتر از همه, آن را به گرفتن پول خود را دور دادن آن به معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان و قدرتمند است که باعث ایجاد کسری بودجه عظیم که در حال رفتن به پرداخت توسط فرزندان و نوه های خود را به جای قرار دادن تریلیون و نیم دلار از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات از جمله برش خانواده خود را مالیات به بازسازی امریکا به بازسازی مدارس و حمل و نقل و آب و فاضلاب و پل ها و بزرگراه ها و فرودگاه ها و بنادر. این راهی است که شما استدلال می کنند آن جرمی.

JS: آنچه که توجه به سابقه شما در سیاست انتخاباتی و راه است که شما درمان شده توسط حزب دموکرات ایجاد, اگر شما را که سابقه ای که شما زندگی می کردند و سپس شما نگاه هیلاری کلینتون مداخلات در این زمان چرخه انتخاباتی که در آن, آنها, شما می دانید, hagiography در Hulu فقط برای اولین بار در ساندنس و او شما می دانید این خط می شود مطرح کرد که “هیچ کس دوست دارد برنی” شما را و سپس شما را در پیت Buttigieg بیرون آمدن از مک کینزی جهان مرتب کردن بر اساس consiglieres سرمایهداری و سپس شما باید مایکل بلومبرگ فقط ریختن صدها میلیون دلار به تبلیغات. من به تازگی در پورتوریکو و تماشا آگهی پس از آگهی پس از آگهی از بلومبرگ گفت: او در حال حاضر بازسازی پورتوریکو. اما آنچه که در حال ظهور نخبگان دموکراتیک شرکت جناح از حزب دموکرات استراتژی در این اصلی ؟ آنچه آنها در تلاش برای انجام دهید ؟ که آنها رفتن به پشت در خود را ارزیابی می کند ؟

RN: آنها برای جلوگیری از به من گفت: برنی ساندرز. آنها باید برای جلوگیری از الیزابت وارن. آنها باید برای جلوگیری جهانی درآمد اولیه طرح مانند اندرو یانگ. و اساسا آنها مانند افرادی مانند جو بایدن شما می دانید که او می آید از شرکت های بزرگ دولتی از اوباما جهان را از کلارنس توماس enabler رئیس کمیته قضایی مجلس سنا, mistreating آنیتا هیل و و او می آید از آن. آنها او را دوست دارم و اگر او دچار تزلزل آنها را برای عصر ایران, چرا که آنها می دانند که او یک مقدار زیادی از پول برای رفتن تا در برابر جمهوری خواهان. آن را فقط redux. این شرکت ها دولت دموکرات redux. که آنها تقریبا یکسان نظامی و سیاست خارجی با جمهوری خواهان. آنها تقریبا یکسان و پررونق بزرگتر نظامی بودجه و لایه برداری مجتمع نظامی صنعتی با هر آنچه که آنها می خواهند. آنها تقریبا یکسان با اجتناب از استفاده از اجرای قانون به وال استریت.

خود شعارهای کمی متفاوت است اما بحث ما در مورد شعارهای واقع بینانه در نظر بلاغت واقعا مهم نیست سیاسی است. پس چه خود را ضبط و آنها هرگز معرفی به کنگره هر جامع شرکت ها و جنایت اجرای. شرکت های بزرگ و جنایت قوانین پوچ هستند. آنها منسوخ شده است. خود را جریمه, شما می دانید, nickels و dimes و آنها قطع اجرای بودجه از تمام این سازمان آغاز خواهد شد. بنابراین آنها حتی نمی تواند در برابر اجرای تقلب در مدیکر برای مثال 60 میلیارد دلار در سال میلیارد با B. آنها را به عقب در حدود دو تا سه میلیارد دلار است. که تمام است. آنها لازم نیست به اندازه کافی دادستان.

همه که عمدی است. تمام است که بخشی از هرزه/Dem اجماع دو حزب duopoly که کلیشه های اشخاص ثالث و زمانی که آنها شروع به دیدن یک شورش در حزب خود را, آنها برای کار بر روی این پشت صحنه, اوج نزدیک اولیه انتخابات. آنها را به کار بر روی آنها را با تهمت و افترا آنها توسط كليشه اي آنها. و جالب ترین شخص در حال ظهور در اینجا پیت Buttigieg چرا که او در آینده تقریبا مانند یک جدید اوباما یا کلینتون این نوع صاف اعتدال. او سیگنالینگ با جمع آوری کمک های مالی احزاب با میلیاردرها و میلیونرهای است که او برای رفتن به قبول آنها.

JS: آه که مورد علاقه من خط است که پیت Buttigieg می گوید: “هی ما باید شامل میلیاردرهای. بیایید رد و نه مردم. بیایید شامل مردم است.” او جسارت را که استدلال و من نمی یاد هر گونه مقاومت مواجه برابر آن خط خاص است که او را نگه می دارد استقرار زمانی که مردم از او بخواهید در مورد 40 میلیاردرهای عجیب و غریب که در حال تامین مالی مبارزات انتخاباتی خود را?

RN: خوب برنی بدیهی است که تحت فشار قرار دادند پشت در های اخیر بحث. من از ذهن نیست میلیاردرهای اگر آنها حمایت جهانی درآمد اولیه یا من مهم نیست میلیاردرهای که حمایت از اجرای قوی تر از شرکت های بزرگ و جنایت. اما او میلیاردرهای اساسا کلینتون-نوع میلیاردرهای وال استریت میلیاردرهای. به یاد داشته باشید او را از مک کینزی و شرکت. که جوهر از روی دیوار خیابان استقرار. این غول شرکت مشاوره.

JS: شما می دانید در همان زمان به شما — من ذکر هیلاری کلینتون پیشتر هیلاری کلینتون نیز واقعا در اوایل Tulsi Gabbard نامزدی برای حزب دموکرات نامزدی, لکه او اساسا به عنوان یک عامل. Tulsi Gabbard است که البته تحت پیگرد او افترا. در حال حاضر من یک مقدار زیادی از مشکلات با برخی از جنبه های Tulsi Gabbard تاریخ خود سابقه رابطه او با برخی بسیار ترسناک افراد در هند و برخی از مواضع او در ازدواج همجنس بازان, گی, حقوق است که در حال حاضر منتقل شده و من فکر می کنم او تا به برخی از پرسش به پاسخ در مورد برخی از مواضع او در مورد سوریه اما آن را به یاد من نیز از چگونه شما درمان شدند و من تعجب آنچه که ارزیابی شما این است که حمله پیشگیرانه علیه Tulsi Gabbard توسط هیلاری کلینتون گفت: “هی این جیل استین. این است که روس ها را انتخاب کرده اند.”

RN: به خوبی شما می دانید او تو را به خوبی در مقدماتی نیوهمپشایر. من فکر می کنم, هیلاری کلینتون اگر او همچنان سرزنش کردن Tulsi Gabbard ترس است که او را رفتن مستقل و به اصطلاح دور برخی از آرا در ایالت های مهم. من فکر نمی کنم که رفتن به اتفاق می افتد.

JS: او می گوید او نمی خواهد می دانم که او می گوید: او نمی خواهید برای انجام این کار است. در واقع او حتی —

RN: جدی تر حمله است استفاده از کلمه electability. اگر آنها نمی توانند با استفاده از کلمه دموکراتیک سوسیالیسم آنها با استفاده از کلمه electability برای به حاشیه راندن اصلی مترقی نامزدهای مقدماتی حزب دموکرات. در حال حاضر این است که اساسا نشانه ای از شکست از حزب دموکرات است. چگونه می تواند هر کسی در حال اجرا برای رئیس جمهور در برابر این بی امان وحشی درنده جنسی این ثابت دروغگو در مورد مسائل جدی وارد کردن به مردم آمریکا جدا میلیون ها نفر از مردم از واقعیت به خود را تجاری, فانتزی, این فرد که یک طرفدار و یک نژادپرست و او به شرح زیر است تا با اقدامات تأمل است که چگونه می تواند دموکرات ها حتی این مساله را در تلاش برای پیدا کردن یک نامزد که electable در برابر این شخص ؟

که فقط یک روش برای به حاشیه راندن تدریجی نامزدها و آنها با استفاده از کلمات معتدل و میانه رو و چپگرا و تندرو به دنبال همان استراتژی به جریان اصلی شرکت های بزرگ خود را دموکراتیک اولیه نامزدها. برای مثال جو بایدن که به نام نسیم. جو بایدن برای مثال پشتیبانی جنگ خارج از کشور هستند که بر خلاف قانون اساسی. به همین دلیل است که متوسط ؟ جو بایدن بوده است به چاپلوس بانک های بزرگ. به همین دلیل است که متوسط ؟ جو بایدن پشتیبانی شرکت-نوع سیاست در مصرف ورشکستگی محدود کردن آنها و کارت اعتباری بیمه درآوردن. به همین دلیل است که در نظر گرفته متوسط یا میانه? چرا چپ در نظر گرفته برای حمایت از بیمه بهداشت جهانی و دستمزد زندگی می کنند و ترک خوردگی در شرکت ها جرم است ؟ کسانی که از دریافت enormous نتایج در پای صندوقهای رای است. چپ و راست پشتیبانی, 65, 70, 75, 80, 90 درصد است. به همین دلیل است که در نظر گرفته افراطی یا چپ? چون مترقی دموکرات ها نمی دانید که چگونه به استدلال خود را در مورد جرمی. آنها نمی دانند که چگونه به استدلال می کنند.

و در حال حاضر آنها خیلی خسته رفتن پنج رویدادهای یک روز در اولیه پرواز است که آنها نمی تواند فکر می کنم دیگر. من از طریق این نوع از فشار است. آنها نمی تواند فکر می کنم دیگر. خود را باد تا سخنرانی در حال گرفتن بیات. آنها تکرار شود. آنها با تزریق این نوع از حقایق جدید و محدوده جدید. آن را باز کنید تا آنها رو به افزایش این موضوع از 300 میلیارد دلار در سال از کوچک کمتر از 1 درصد مالیات و مالیات بر فروش در وال استریت در معاملات. آنها می گویند, نگاه, مردم, شما به یک فروشگاه بروید و شما را به پرداخت 6, 7 درصد در ضروریات زندگی است. چطور کسی که اقدام به خرید 100 میلیون دلار از اکسون گزینه ها یا سهام و نمی مجبور به پرداخت یک صد ؟ ببینید و سپس شما را که 300 میلیارد و شما قرار داده و آن را دوباره به خرید و فروش با وام های دانشجویی. وال استریت اساسا از حقوق خود محروم و یک نسل کامل از جوانان آمریکایی توسط فروپاشی اقتصاد در سال 2008. و این مردم بدهکار هستند این نوع از انتقال مالیات بر فروش خود را برای آموزش های فنی خود را در وام های دانشجویی. آنها نمی آن را باز کنید.

به عنوان یک نتیجه, رسانه ها, که به شرح زیر آنها را از آن خسته می شود. آنها با شنیدن همان باد. خوب است باد اما آن را بیش از حد تکراری. و آن شامل طیف وسیعی از شرایط واقعی بر روی زمین است که هشدار بیشتر و بیشتر از میلیون ها نفر از مردم را به خود می گویند او در کنار من او را در کنار من و آنها که نمی کنند. بنابراین آنها نمی تولید هر خبری حتی اگر آنها در چشم رسانه ها در دوران اولیه نجومی روز پس از روز.

JS: ما می دانیم که وجود دارد بسیار حقه های کثیف در سال 2016 اولیه توسط هیلاری کلینتون و DNC در برابر برنی ساندرز. من فکر می کنم, آیووا, ایالات آیووا انجمن ساخته شده بسیاری از ساندرز هواداران بر این باورند که در حال حاضر اتفاق می افتد در حال حاضر. نه فقط به صورت آشکار و نوع جنگ علیه ساندرز و به میزان کمتر, اما هنوز هم وجود دارد وارن نامزدی, اما اگر شما یک DNC که مایل به دکل خود اولیه چه برنی ساندرز’ مسیر نه فقط به برنده که نامزدی, اما پس از آن در حال اجرا یک کمپین ملی در برابر بزرگه جنگ قفسه سینه است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در حال گردآوری?

RN: به خوبی او را به انجام به خوبی و بدون توصیه ما متعجب جرمی? این واقعا قابل توجه است.

JS: او است اما ما فقط شما می دانید ما تنها در آغاز بسیار از این و من مرجع هستم آنچه را که آنها در سال 2016. منظورم این است که او اساسا به مبارزه DNC و تهمت به طور همزمان.

RN: خوب برنی ندارد به نظر می رسد مانند یک بازنده درد. بنابراین او نمی شکایت در سال 2016 در مورد آنچه اتفاق افتاده در کازینو که در آن آرا شمارش شد شما می توانید تصور کنید ؟ در نوادا و در آیووا. اول از همه او را به حمله به سیستم حزبی. این انجمن سیستم یک شکل از سرکوب رای دهندگان. بیایید آن روبرو هستند. منظورم این است که چگونه بسیاری از مردم می توانید از چهار یا پنج ساعت سفر به محل اقامت وجود دارد در شب خود را ترک بچه ها ؟ پس از آن یک شکل از سرکوب رای دهندگان.

JS: ما به سختی می تواند مردم فقط به رفتن و رأی دادن در نظرسنجی شما می دانید در حالت عادی یک فرد یک رای.

RN: فقط یک نرمال اولیه, مانند, New Hampshire. بنابراین او از یک فرصت پس از سال 2016 به بعد از آنها. اگر چه او تغییر برخی از قوانین. او کاهش تعداد فوق العاده نمایندگان است که یک راه شرکت دموکرات واکسن در پایان به نکته این مسابقه بین نامزدهای خود را و مترقی نامزدها. و در حال حاضر فوق العاده نمایندگان تنها ضربه در کنوانسیون ملی دموکرات ها در دور دوم اما هنوز هم آنها می تواند تعیین کننده باشد. و شما می دانید سوپر نمایندگان اعضای کنگره که دموکرات و سابق دموکراتیک فرمانداران ، آنها انتخاب شده است به هر چیزی تا آنجا که این انتخابات نگران است اما آنها می توانند تصمیم گیری نتیجه.

JS: اگر ساندرز دریافت نامزدی چه را که برای حزب دموکرات? منظورم این است که می شود آن را شبیه شما می دانید به مرتب کردن بر اساس آنچه در حزب چای و در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن را به حزب جمهوری خواه? من نمی رسم یک مقایسه بین فردی خود را سیاست یا اخلاق از نظر برنی و مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در شرایط از آنچه در آن به آن را به نظر می رسد به من مانند برنی برد موثر خواهد خرد قطعات از حزب دموکرات برای بهتر مانند خلاص شدن از شر برخی از این عناصر سمی است که تسلط بر آن حزب.

RN: من فکر می کنم حق با شماست. اگر برنی برنده انتخابات در برابر تهمت باید او دریافت نامزدی, آن را به یک افزایش میزان مشارکت رای دهندگان خواهد شد که رفت و برگشت از بسیاری از جمهوریخواهان در کنگره است. بنابراین او را باید یک مقدار بیشتر پذیرای کنگره است. آن را جارو کردن شرکت دموکرات در کمیته ملی حزب دموکرات و آن را reorient حزب دموکرات را که در آن باید, است که یک حزب توسط, و برای مردم است. به همین دلیل آنها می خواهند به مبارزه با او.

JS: در نهایت رالف, آنچه در مورد دولت و شخص ثالث سازماندهی در این کشور است. منظورم این است که گذشته واقعا موفق اجرا شد اجرا می شود خود را. منظورم این است که من فکر می کنم که شما می دانید حزب سبز شده است فقط نابود و من فکر می کنم ساخته شده است برخی از استراتژیک بسیار غیر عاقلانه تصمیم گیری در سال های اخیر کمپین های. اما آیا در آینده برای شخص ثالث سازماندهی در این کشور با توجه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر با صعود از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تهدید و حتی بیشتر استبدادی دوره دوم اگر دموکرات ها از دست دادن ؟

RN: خوب دو پاسخ و راه شنوندگان خود را اگر آنها می خواهند بیشتر از آنچه آنها شنوایی شده ام و پس زمینه آنها می توانند به وب سایت من nader.org. اگر آنها می خواهم برای دیدن چگونه مترقی کمپین در مورد مسائل است که هر دو طرف را از روی میز آنها می توانید به من هنوز هم-باز votenader.org از سال 2008 مبارزات انتخاباتی برای دیدن آنچه که مسائل ما حمایت به حمایت اکثریت که گرفته شد جدول حتی برای بحث توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان. من دو سناریو در اینجا برای اشخاص ثالث: یکی از آنها اقدام به عنوان آنها اقدام شاید برخی از رای بیشتر به ارنج زدن حزب عمده که نزدیک به دیدگاه های خود را در مسیر درست. که اتفاق افتاده در قرن 19 زمانی که برخی از احزاب کوچکتر هرگز برنده انتخابات, اما آنها فشار دو طرف در چیزهایی مانند ضد برده داری سال 1840 اجرا شده توسط حزب آزادی و حق رای زنان, صنعتی, کار, کشاورز, احزاب, حزب مردم. به طوری که یکی از سناریو.

یک سناریوی دوم اگر دموکرات ها دست به بدترین رئیس جمهور تاریخ crudest بیشتر آشکار نفرت انگیز بیعار شرکت چاپلوس که نابود حاکمیت قانون و قانون اساسی رعایت اگر آنها از دست دادن به او را می بینم حزب جمهوری خواه شکستن باز است. من می توانید ببینید که برخی از خاطره از حزب جمهوری خواه که در 1850s تقسیم و جایگزینی Whig ، در عصر میلیاردرهای که مایل به سرمایه گذاری جدید احزاب است که خارج از محدوده. آنها را از آن تماس جدید میانه رو حزب چیزی راه بلومبرگ بوده است صحبت کردن در مورد. و سپس سوم و این یکی از دموکرات ها رو به واقعا ترس از مترقی شخص ثالث با صدها میلیون دلار در جنگ خود را در قفسه سینه به اندازه کافی برای به دست آوردن پنج تا 10, 12, 15 درصد است. بنابراین این واقعا آرماگدون زمان برای حزب دموکرات است. آنها بوده است از دست دادن و از دست دادن به بدترین حزب جمهوری خواه در تاریخ است. منظورم تدی روزولت دوایت آیزنهاور سناتور رابرت تفت مبهوت شده اند در نهایت ماهیت این حزب جمهوری خواه به حماقت های جهل ، تعصب های صنفی خود خدمت محيطهای کشت مغذی ، آنها یک آینه از مغلوب ساختن پیشی جستن به همین دلیل است که آنها به کف زدن برای او در کاخ سفید است. و من می توانید ببینید اگر دموکرات ها از دست دادن این یکی وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از شقاق و بسیاری از انشعابات.

جامعه مدنی در این کشور محیط زیست مصرفی کارگران, حقوق مدنی, آزادی مدنی, مسکن مستاجر گروه برای حذف از عرصه انتخابات. همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به جودی, Woodruff, PBS, اخبار ساعت. او در مصاحبه با خبرنگاران. او نمی مصاحبه رهبران که می دانم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد از گروه های مدنی. جامعه مدنی کردم برای جلوگیری از غیر فعال بودن و تقاضا است که آنها نقش مهمی را در مذاکرات و در پوشش رسانه ای از این مبارزات چرا که آنها می دانند که بسیاری که نامزد نمی دانم. آنها می دانند که حتی خیلی بیشتر است که خبرنگاران نمی دانم. و آنها دانه ذرت برای دموکراسی آمریکایی پس از یک روز در قرن 18.

JS: Ralph Nader, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای بودن با ما.

RN: با تشکر از شما جرمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>