رنگین کمان ائتلاف دایره کامل می آید به عنوان جسی جکسون تایید برنی ساندرز

میشیگان دارای جایگاه ویژه ای در حافظه جسی جکسون و طرفداران خود را شورشی 1988 انتخابات ریاست جمهوری است. آن جکسون, نوادا, لحظه ای که این حزب ایجاد متوجه این کمپین آن را به حال نوشته شده است ممکن است فقط به دست گرفتن نامزدی.

در یک تجمع در میشیگان روز یکشنبه جکسون را تایید ساندرز پیش از انجام و یا می میرند اولیه برای سناتور ورمونت.

میشیگان مسابقه در سال 1988 کاهش یافت و در 27 مارس ، پس از بیش از سه ده مقدماتی و قفقاز یک شلوغ ریاست جمهوری زمینه بوده است winnowed را به سه رقیب جدی: Michael Dukakis این فرماندار ماساچوست و فرض frontrunner; میسوری Rep., کیر Gephardt; و Rev. جکسون سابق از نزدیکان به مارتین لوتر کینگ جونیور و حامل مشعل جنبش حقوق مدنی.

جو بایدن پس از آن یک سناتور از دلاور کاهش یافته بود از نژاد پس از یک سرقت ادبی رسوایی و بد رای گیری شماره.

با توجه Gephardt سخت-کلاه کار-کلاس تجاری او به شدت نیاز به یک برنده در میشیگان. او انداخت و همه چیز را ترک کرده بود به دولت است. Dukakis هم می خواستم میشیگان به نشان می دهد که درخواست تجدید نظر خود را فراتر از لیبرال محدوده میدان هاروارد و که او می تواند پیروزی کسانی که ریگان دموکرات که ارتداد به حال هزینه جیمی کارتر گشتند.

جکسون صرف شده که در روز انتخابات تور دیترویت, ضربه زدن, سیاه کلیساها و پنج پروژه های مسکن. نیویورک تایمز’ افسانه ای سیاسی, خبرنگار, R. W., اپل در دست بود برای آخرین لحظه فشار. جکسون اپل مشاهده شده در شب انتخابات اعزام “کشیده بودند جای تعجب جمعیت زیادی از هر دو سیاه پوستان و سفید پوستان در چند روز گذشته” و اضافه کرد که با وجود سیاه و سفید ایجاد حمایت از مایکل Dukakis — دیترویت شهردار کلمن جوان بود و پشتوانه Dukakis — جکسون برنده برخی از دیترویت محله با 15 یا 20 به یک است. “اما تعجب بود شیکاگو روحانی را قدرتمند نشان دادن در عمدتا سفید شهرستانها مانند Lansing, سنگ چخماق, کالامازو و بتل کریک چند که او انجام شده است.”

در واقع Jackson بیشتر از خارج شدن از سیاه رای دادن. مترقی سفید پوستان در دولت نیز بسیج سخت به علت خود. (دین بیکر در حال حاضر برجسته مترقی اقتصاددان بود district مدیر جکسون در آن آربور.)

انرژی از لحظه ای می آید از طریق در زمان اعزام. “بنابراین به طور چشمگیری آیا [Jackson] توقیف تصور عمومی که او قادر به مقابله با موفقیت این تصور که آقای Dukakis بود دموکرات با بهترین شانس نامزدی” تایمز نوشت.

جکسون پس از 37 مقدماتی و قفقاز شد و در حال حاضر به طور موثر با Dukakis در نماینده count — یک لحظه خیره کننده در سیاست آمریکا است که رفته پایین حافظه ،

پیروزی ایجاد دو قطبی در مقابل پاسخ در واشنگتن و برلینگتون ورمونت که هر دو امر پیامدهای عمیقی برای آینده ،

در برلینگتون شهرستان مستقل شهردار صریح حامی جکسون تا به حال به تصمیم می گیرید اگر او را تعامل مستقیم با حزب دموکرات به منظور کمک به جکسون برنده شوید. پس از میشیگان پیروزی برنی ساندرز رفت و همه در, تماس محلی کنفرانس مطبوعاتی و اعلام کرد که او خواهد بود شرکت در مارس دموکراتیک حزبی به پشت جکسون. “من تنها غیر دموکرات غیر از حزب جمهوری خواه مستقل و مترقی شهردار در ایالات متحده آمریکا است. خوب آن است که بی دست و پا من آزادانه اعتراف آن است که بی دست و پا برای من به راه رفتن به یک حزب دموکرات حزبی باور من این است که بی دست و پا. من یک دموکرات است. دوره” او گفت:.

اما او گفت: سهام شد بیش از حد بالا و این فرصت را بیش از حد بزرگ به ایستادن کنار در اصل. جکسون او استدلال می تواند بازسازی حزب دموکرات در یک تصویر از عدالت اجتماعی است. “بنابراین در حالی که در واقع او ممکن است در نهایت از دست دادن برخی از محافظه کار سفید آرا در برخی نژادپرست سفید رای من فکر می کنم یک شانس واقعی وجود دارد که او می تواند انجام آنچه [والتر] Mondale نمی تواند انجام دهد در یک میلیون سال است. که به میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم فقیر و کار مردم را به عرصه سیاسی که در گذشته هرگز شرکت کردند.”

در واشنگتن هر چند واکنش دوزخ. فقط به عنوان رهبران حزب ذوب عموم ساندرز پس از پیروزی در نوادا قفقاز را پس از جکسون پیروزی در میشیگان. بحث در رده های بالای حزب دموکرات تبدیل به وحشت با دیوید Espo از آسوشیتد پرس گزارش داد که ایجاد ترس عمومی از انتخابات blowout اگر جکسون بود نامزد. طرح هایی که کشیده تا او گزارش به پیش نویس نیویورک فرماندار ماریو کومو به چالش جکسون در کنوانسیون اگر Dukakis نمی تواند متوقف کشیش.

E. J. Dionne سپس گزارش نیویورک تایمز اسیر حس ترس.

سفید رهبران دموکرات که پشتیبانی نمی کند آقای جکسون بستری آنها در یک سردرگمی تعجب که چگونه برای مقابله با رشد جنبش به سمت آقای جکسون بدون ظاهر می شود نژادپرستانه و بدون اعتقاد زیادی هسته ای از فعالان از جمله بسیاری از لیبرال ها که او را به خود جلب کرده….

در اطراف واشنگتن کلمات استفاده شده توسط پیشرو سفید و دموکرات ها برای توصیف خود را وضعیت موجود و بحران و بی نظمی فاجعه بهت و حیرت ظروف سرباز یا مسافر و حواس پرت.

“شما هرگز شنیده ام یک حس وحشت رفت و برگشت حزب به عنوان آن را در چند روز گذشته گفت:” دیوید گارت یک مشاور سناتور آلبرت گور جونیور تنسی.

آقای Garth پیش بینی کرد که”ضد جکسون حوزه که واقعیت خود را از تبدیل شدن به رئیس جمهور در تراوش ممکن است بسیار بزرگتر از حوزه وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر.”

جکسون سیاسی دموکراتیک کلاس استدلال به سادگی unelectable بنابراین حزب باید با برنده مانند Dukakis. تشکر. بارنی فرانک, خواهر, ان لوئیس مشغول به کار بود برای جکسون, کمپین اما فرانک بود حمایت خود را از دولت خانه فرماندار. او توضیح داد: به Dionne که دو دلیل وجود دارد Jackson نمی تواند برنده. “یکی وجود دارد این است که متاسفانه هنوز هم نژادپرستی در این کشور….این بدان معنا نیست که کل کشور را تعصب. به این معنی که اگر یک غیر قابل تقلیل 15 یا 20 درصد تعصب علیه یک گروه خاص شما در حال دادن دور خیلی افتضاح,” فرانک گفت. “دو او هنوز هم در سمت چپ این کشور به ویژه در سیاست خارجی است.”

جکسون مخالفان استدلال کرده بود که با نزدیکی به نامزدی خواهد متناقض فشار برخی سفید و دموکرات ها از او دور است. این همه خوب و خوب را به رای دادن به کاریزماتیک پسر سیاه و سفید با پیام وحدت در سال 1988 — در واقع آن را یک ضد نژادپرستانه نشان افتخار — فقط اگر او در واقع ممکن است برنده شوید. حزب استقرار کشیده حریق. از من خواسته جکسون در مصاحبه اخیر من کتاب ما مردمچه نوع از فشار احساس او پس از میشیگان پیروزی. “فشار بود نه من,” او گفت:. “این به اصطلاح ریگان دموکرات که شروع به دوخت اختلاف و گسترش نهفته است.”

در مارس دموکراتیک حزبی در ورمونت ساندرز صحبت جکسون نمایندگی. این interloper سخنرانی نمی تواند از بیش به خوبی با هر حزب دموکرات. به عنوان او به رهبری بازگشت به صندلی خود را در مخاطب سیلی به او در سراسر چهره او بعد از بازگو در سال 1997 کتاب “بیگانه در خانه.”

برنی نشان دهنده جهت نمی دهد. او ایستاده بود تا برای من در ’88 و ما برنده ورمونت — whitest دولت در کشور” جکسون به تازگی به یاد می آورد به جرمی اسکاهیل. در پشت مترقی ائتلاف ساندرز به حال سازمان در ورمونت جکسون برنده ورمونت قفقاز 46 تا 45 درصد است.

خارج از ورمونت آن نمی تواند به عنوان به خوبی. جکسون شده بود رای گیری پیش رو در دولت بعدی در تقویم ویسکانسین اما حزب تحکیم پشت Dukakis سوخت وحشت بدبختانه حرکت و Dukakis در زمان دولت است.

بیش از ماه آینده Dukakis برنده خواهد بود پنسیلوانیا و نیویورک و اوهایو و ایندیانا و در حالی که جکسون ادامه داد چیدن کردن در اینجا دولت و برخی از نمایندگان وجود دارد نامزدی مسابقه بود به طور موثر ، همانطور که اغلب مورد, سیاسی, حکمت حزب شکست خورده نخبگان و Dukakis خرد شده بود توسط منفور George H. W. Bush.

جکسون را تایید می آید در پی الیزابت وارن خروج از مسابقه. “من نمی خواهد در برابر برنی اما من تصمیم به تایید کسی” جکسون گفت: در مه قسمت از ره. “و هنگامی که ما صحبت من با او مشاهدات. همین کار را با وارن به اشتراک گذاری مشاهدات. من نه تایید و یا یکی در این نقطه است.”

اما جکسون روشن بود که او نمی خواهد در حمایت از. “من فکر می کنم این ایده که به نحوی بایدن تا حد زیادی به ارث برده سیاه و سفید رای در کارولینای جنوبی است نه داوری” او گفت:. “ما نه گفتن به کلارنس توماس گفت: بله به کلارنس توماس. ما نه گفتن به جرم و جنایت ، او گفت: بله, به, جرم, لایحه. هیچ به جنگ عراق. او گفت: بله به جنگ عراق. او در سمت های مختلف از تاریخ است. این حق خود را به وجود دارد اما او به عنوان ممکن است به خوبی خود را به سمت خود را از تاریخ است.”

جکسون گفت که بایدن گرفته شده بود در هاله ای از اوباما هر چند که به اشتباه به نقش بایدن بازی کرده بود در اوباما بلیط. “جو بایدن دیده می شود که متصل به باراک. او قرار بود در بلیط به تعادل بلیط به افزایش آن است. باراک بود در برابر جنگ عراق. او برای جنگ عراق. باراک بود در برابر جرم و جنایت ، او به جرم لایحه. باراک حمایت از آنیتا هیل و بایدن اجازه کلارنس توماس در دیوان عالی کشور به عنوان یک اثر تاریخی به رهبری او در آن کمیته. بنابراین خود را در نزدیکی به باراک تصور او این است که فعال در حقوق مدنی است واضح تر از آن است که” جکسون گفت. “بایدن بود که باراک را در جناح راست. با باراک خارج وجود دارد هیچ چیز جز جناح راست.”

بایدن نیست و ارائه یک چشم انداز که در دیدار لحظه جکسون گفت. “پیام خود را به این آدرس نیست درد مردم ما است. من مطمئن هستم که آنچه که به معنی متوسط اگر مردم بهداشت و درمان مقرون به صرفه. من مطمئن هستم که چه نسیم “من یک نسیم” به معنای به ما. در واقع به این معنی بسیار کمی برای ما,” او گفت:.

فقط به عنوان بایدن نیست در حد متوسط جکسون استدلال ساندرز نیست در سمت چپ. “چه ساندرز نشان دهنده این است که نه جناح چپ” او گفت:. “این اخلاقی ، بهداشت و درمان برای همه است اخلاقی. آموزش و پرورش حتی برای فقرا بدون بدهی وام دانشجویی اخلاقی ، سیاست های خاورمیانه ای که در آن شما رسمیت شناختن اسرائیل و فلسطین است اخلاقی مرکز.”

رایان تیره و تار است نویسنده کتاب ما مردم: از جسی جکسون به اسکندریه Ocasio-کورتز پایان و ظهور یک جنبش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>