نژادپرستی یک امنیت ملی مشکل

چرا شما باید مراقبت از

چرا که روسیه را متوقف کرده آن cyber دخالت در مبارزات انتخاباتی.

سیاه پوست کارول مشغول به کار در امور مالی بین المللی و اخیر فارغ التحصیل از دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته و دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون.

که نمی تواند انقباض غیر ارادی ماهیچه در هر زمان شما می بینید تصویری از جورج فلوید دوخته به زمین با زانو سنگدلانه سفید افسر پلیس? گردن چرخاندن جیغ برای تاخیر و زندگی خود را لغزش به دور است. این تصویر قدرتمند مطمئنا مشتعل یک پاسخ عاطفی را در هر کسی که ارزش زندگی است و قادر به همدلی است.

خشم بیش فلوید کشتن وجود دارد چرا که نژادپرستی نظاممند همچنان ادامه دارد. متاسفانه این است که به خوبی توسط دشمنان خارجی به دنبال فرصت برای بهره برداری ما برای خود به دست آورید.

به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار می بینم نژادپرستی از طریق شخصی و عاطفی منشور اما به عنوان یک خارجی در امور تخصصی من نیز آن را به عنوان یک ملی آسیب پذیری امنیتی برای ایالات متحده است. در حالی که نژادپرستی در ایالات متحده تا حد زیادی تحت تاثیر اقلیت از جمعیت امنیت ملی بعد از مشکل اثرات همه شهروندان به خاطر آن ما را باز به دستکاری توسط کشورهای دیگر است.

هیچ گروه از آمریکایی ها را هدف قرار داده بود [روسیه] … بیشتر از آمریکایی های آفریقایی تبار.

سنای آمریکا انتخاب کمیته اطلاعاتی

این بود که بیشتر به وضوح نشان داده شده است در مورد دولت روسیه حمایت اینترنتی تحقیقات آژانس (IRA) است که به دنبال بهره برداری از این تنش ها بیشتر به تقسیم, ایالات متحده است. در مصاحبه اخیر خود فیونا هیل سابق شورای امنیت ملی مشاور و متخصص در روسیه گفت که روسیه هنوز هم یک تهدید برای آمریکا انتخابات به دلیل آن آمده است به درک نژادپرستی و ما اختلافات نژادی و نحوه بهره برداری از آنها.

بیایید نگاهی به سه کلید
راه هایی که خارج از بازیگران استفاده کرده اند و دوباره می تواند با استفاده از روابط به
نفوذ آمریکایی امور عمومی است.

اول ایرا “اقدامات فعال” کمپین رسانه های اجتماعی تا حد زیادی هدفمند نژاد-مسائل مربوط به ایجاد نظام سیاسی است که تاثیر 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. مشاور ویژه رابرت مولر در مارس 2019 مستند که “ایرا [در آغاز 2014] انجام شده رسانه های اجتماعی عملیات هدفمند در ایالات متحده مخاطبان با هدف ایجاد تفرقه در آمریکا نظام سیاسی.” از همه مهمتر آمریکا انتخاب کمیته اطلاعات اضافه شده در اکتبر 2019 در حالی که ایرا عملیات هدفمند گروه های مختلف “نه تنها گروه از آمریکایی ها را هدف قرار داده بود … بیشتر از آمریکایی های آفریقایی تبار.” ایرا ایجاد حساب های رسانه های اجتماعی در Facebook, Instagram and Twitter که خطاب تفرقه ایالات متحده در مسائل سیاسی و اجتماعی بودند و به دروغ ادعا می شود ایالات متحده در ایران ،

دوم ایرا نشان داد پختگی قابل توجهی در حمل این با فریبنده حساب های رسانه های اجتماعی رسیده است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها. آنها قادر به افشای 126 میلیون Facebook کاربران و 1.4 میلیون کاربران توییتر به ایرا تبلیغات. ایرا Facebook گروه تقلید واقعی اجتماعی و سازمان های شامل در میان دیگران ادعا سیاه و عدالت اجتماعی گروه هایی مانند “سیاه و مسائل ما” “Blacktivist” و “شلیک نمی ما” با دومی با داشتن بیش از 250 ، 000 پیروان. بزرگترین Instagram account @blackstagram_ به حال بیش از 300,000 پیروان و 28 میلیون فعل و انفعالات. حتی رسانه ها و مشخصات بالا آمریکایی ها دوباره توییتی ارسال شده از ایرا حساب توییتر و گاهی نسبت به آنها واکنش واقعی مردم بیشتر نشان دادن رسیدن از مبارزات انتخاباتی.

سوم ایرا فعالیت های آنلاین بودند نه محدود به رسانه ها ارسال مطلب اما همچنین منجر به زندگی واقعی درگیری با تمرکز بر مسائل نژادی بودند که هماهنگ با ادراک و فهم آمریکایی ها. فعالان خود را مطرح کرد که ایالات متحده فعالان مردمی برای سازماندهی ده ها فرد در حوادث مانند تظاهرات و تجمعات. حضور در این حوادث در محدوده چند به صدها نفر از شرکت کنندگان است. ایرا حساب اپراتور خواهد تماس با رسانه ها به ترویج این رویداد خواهد بود و هدف از ادراک و فهم مردم به عنوان هماهنگ کننده رویداد و یا در شخص تماس با ما. ایرا هدفمند تعدادی از عدالت اجتماعی فعالان از طریق آن گروه “سیاه و مسائل ما”; در سال 2017 ایرا شخصیت “سیاه” استخدام یک دفاع مربی در نیویورک به تدریس آمریکایی های آفریقایی تبار, چگونه برای محافظت از خود در صورت تماس با اجرای قانون است. برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض ایرا حساب اپراتورهای اغلب ارائه بهانه که چرا آنها نمی تواند از لحاظ جسمی در حوادث.

آگاهی از این همه تحریک و تلاش برای پایان دادن به دروغ در رسانه های اجتماعی. این کافی نیست. در نگاه به آن آفریقایی اهداف ایرا بهره برداری دردناک حضور سیستمیک نژاد پرستی در امریکا برای روسیه بهره مند شوند. خط پایین: برای دفاع از خودمان در برابر انتخابات دخالت ما نیاز به مراقبت در مورد حل و فصل نژادپرستی آنجا که ما در مورد مراقبت از ساخت اینترنت و رسانه های اجتماعی در مکان های امن برای شرکت. تا زمانی که ما فراموش خارجی دشمنان را کوه کمپین های مشابه — با چشم انداز خوبی از موفقیت و پنهانی بازیگران مانند ایرا قادر خواهد بود به ما آسیب بافت اجتماعی و در نهایت امنیت ملی ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de