ملکه ماکسیما Rewears مورد علاقه در یک خط به لباس

ما بسیار خوش شانس برای زندگی در یک جهان پر از شیک سلطنتی. تاپیک انگلستان کیت میدلتون و Meghan Markleکه متفاوت اما به همان اندازه زیبا ، ملکه Letizia اسپانیا است که فقط تمام اهداف به دنبال زرق و برق دار کاملا در همه چیز از جمله تکرار گروه او را دوست دارد به پوشیدن. و چه کسی دوست ندارد به نظر می رسد از شاهزاده خانم صوفیه از سوئد و یا شاهزاده خانم شارلین و شارلوت Casiraghi موناکو?

اما در میان برترین های شیک سلطنتی در جهان نمی توانیم فراموش کنیم ملکه ماکسیما از هلند.

آرژانتینی متولد هلندی آیکون ملاقات شوهرش پادشاه ویلم-الکساندر در اسپانیا در سال 1999. زن و شوهر, ازدواج شده در فوریه 2002 و آنها تا به حال سه دختر بیش از پنج سال آینده.

به عنوان یک مشغول و عضو فعال خانواده سلطنتی ما گرفتار بسیاری از یک نگاه اجمالی از ملکه زیبا و در عین حال سرگرم کننده حس سبک. به عنوان مثال او را دوست دارد لباس های روشن او می تواند با ساده پمپ های. او به طور جدی می داند که چگونه سنگ یک کت زمستانی بدون به خطر انداختن او به طور کلی زیبایی شناسی. اما یکی از چیزهای مورد علاقه ما در مورد او امضا گسترده لبه کلاه او می پوشد با فقط در مورد هر چیزی — لباس و شلوار و دامن و شما نام آن را!

از میل شدید برای پانچ-قرمز frocks برای او دوست داشتنی طعم و مزه در لباس جین (بسیار شبیه به ریگال اسپانیایی و همتایان انگلیسی), پشت پا زدن و روشن و سرحال سبک علیاحضرت ملکه ماکسیما از هلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>