ملکه به نادر تلویزیون سخنرانی در مورد ‘زمان به چالش کشیدن’ میان Coronavirus همه گیر

ملکه الیزابت دوم تحویل نادر سخنرانی تلویزیونی روز یکشنبه, آوریل 5 در مورد “تغییرات عظیم” مردم در حال تجربه در انگلستان و در سراسر جهان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در قبل از ضبط آدرس های ثبت شده در قلعه ویندسور در انگلستان — جایی که او خود جدا با شوهرش پرنس فیلیپ — پادشاه, 93 گفت که او صحبت کردن به افراد خود “در آنچه من می دانم این است که به طور فزاینده ای به چالش کشیدن ،

Queen Elizabeth Gives Rare Speech About 'Enormous Challenges' During Coronavirus Pandemic
ملکه الیزابت دوم در پارلمان در لندن در 19 دسامبر 2019. شاتر

ملکه که پسر ارشد پرنس چارلزآزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته آن را به نام “زمان اختلال در زندگی ما کشور: اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از, و تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما است.”

در حالی که ملکه سوابق سالانه کریسمس, تبریک این گفتار مارکس تنها چهارمین بار در 66 سال سلطنت که او را تحویل یک تلویزیون آدرس به انگلستان و کشورهای مشترک المنافع در یک لحظه تاریخی. دیگر بار بود که پس از ملکه مرگ مادر در سال 2002 قبل از پرنسس دیانا در مراسم تشییع جنازه در سال 1997 و در مورد جنگ اول خلیج فارس در سال 1991.

در سخنرانی او در ستایش کسانی که مشغول به کار در خط اول جبهه برای مراقبت از کسانی که تحت تاثیر و مبارزه با این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که خود quarantining در خانه برای محافظت از آسیب پذیر است. ملکه نیز به دنبال اطمینان دادن به مردم در میان همه گیر آغاز شد که در چین و پس از گسترش در سراسر جهان کشته شدن بیش از 67,000 مردم, از جمله بیش از 9,300 در ایالات متحده و بیش از 4,300 در انگلستان

علیاحضرت ملکه پخش به انگلستان و کشورهای مشترک المنافع

“ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”علیاحضرت ملکه آدرس بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع در ویژه پخش ثبت شده در قلعه ویندسور.

ارسال شده توسط خانواده سلطنتی روز یکشنبه 5 آوریل سال 2020

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه” ملکه گفت. “که ویژگی های خود نظم و انضباط از آرام و خوش نیت حل و فصل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور است.”

سخنرانی ضبط شده بود در قلعه ویندسور سفید اتاق که انتخاب شد به طوری که یک مقدار مناسب از راه دور می تواند حفظ شود بین ملکه و فیلمبرداری با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی. مادر بزرگ از پرنس ویلیام و پرنس هری بوده ماندن در قلعه ویندسور از مارس 19 ترک کاخ باکینگهام در لندن زودتر از حالت عادی برای او شکستن عید پاک به عنوان یک احتیاط از آنجا که از virus.

به عنوان او به این نتیجه رسیدند او سخنرانی ملکه به یاد می آورد که اولین سخنرانی او همیشه داد و در سال 1940 با او, اواخر, خواهر, شاهزاده خانم مارگارت به عنوان خانواده از هم جدا شدند در طول جنگ جهانی دوم است.

“ما به عنوان کودکان صحبت کرد و از اینجا در ویندزور به کودکانی که تا به حال شده است از تخلیه خانه های خود و دور فرستاده برای ایمنی خود را,” او گفت:. “امروز یک بار دیگر بسیاری از شما احساس یک حس دردناک از جدایی از عزیزان خود. اما در حال حاضر به عنوان ما می دانیم پایین است که آن چیزی که حق انجام دهد.”

“در حالی که ما باید در مواجهه با چالش های قبل از این یکی متفاوت است. در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به زخم التیام یابد. ما موفق خواهد شد — و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما” ملکه گفت. “ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>