ملکه الیزابت دوم است ‘نا امید’ در هری پاسخ به علامت تجاری بلوک

هنوز هم وجود دارد تنش میان ملکه الیزابت دوم و پرنس هری , و Meghan Markle, یک منبع نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما در هفته.

“او بسیار نا امید که خود را نوه خواهد پشته خیلی خجالت در سلطنت و آوردن این همه توجه ناخواسته در خانواده او در بدترین زمان ممکن” منبع می گوید.

هری, 35, و Meghan, 38, واصل مدارک به علامت تجاری شخصی خود را در بنیاد ساسکس سلطنتی پایه دوک و دوشس ساسکس در ماه دسامبر. یک ماه بعد زن و شوهر خود را اعلام کرد قصد دارد به قدم به عقب از ارشد خود وظایف سلطنتی. کاخ باکینگهام تایید شده در فوریه 21 که آنها خواهد بود ممنوع از استفاده از “ساسکس سلطنتی” نام.

Queen-Elizabeth-II-Is-‘Disappointed’-in-Prince-Harry’s-Response-to-Trademark-Block
ملکه الیزابت دوم و پرنس هری در طول یک باغ سلطنتی در کاخ باکینگهام در لندن در 29 مه 2019. شاتر

“خود را سازمان غیر انتفاعی که در آن اعلام شده است این بهار را نمی شود به نام ساسکس سلطنتی بنیاد” بیانیه ای گفت:. “دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی’ در هر قلمرو پست بهار سال 2020 است. بنابراین علامت تجاری برنامه های کاربردی که واصل شد به عنوان اقدامات حفاظتی اقدام در مشاوره و از زیر همان مدل سلطنتی پایه حذف شده است.”

پس از خبر شکست این دو نفره که شده در زندگی در کانادا, بازگشت اخراج خود در بیانیه ای تایید برنامه های خود را برای ایجاد “یک سازمان غیر انتفاعی با توجه خاص دولت انگلستان قوانین در اطراف استفاده از کلمه ‘رویال.'”

این بیانیه را بخوانید: “در حالی که وجود دارد نه هر حوزه قضایی با سلطنت یا دفتر هیئت دولت بر استفاده از کلمه “سلطنتی’ در خارج از کشور, دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “سلطنتی” در هر قلمرو (هر دو در انگلستان و یا در غیر این صورت) زمانی که این انتقال رخ می دهد در بهار سال 2020 است.”

با توجه به منبع از 93 سال از پادشاه است که امیدوار است که رابطه او با هری می توان تعمیر.

“او دعا که در طول زمان هری شروع به دیدن چیزهایی واضح تر” منبع می افزاید. “این که آیا آن را در واقع اتفاق می افتد باقی مانده است دیده شود.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ملکه احساس می کند در مورد هری و مگان سازمان دیده بان ویدیو در بالا و یا انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر!

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>