‘قرنطینه در بهشت:’ ویروس تعطیلات کشش دیگر

چرا شما باید مراقبت از

شهرنشینان که می توانیم به خارج از شهرها در حال تقویت Airbnb به سبک کسب و کار.

ساکنان شهرستان به شدت افزایش یافته طول کوتاه مدت اجاره باقی می ماند که آنها را شکار برای پیچ و مهره-سوراخ به فرار coronavirus نقاط داغ مانند لندن و نیویورک.

AirDNA یک تجزیه و تحلیل داده های گروهی که آهنگ لیست از شرکت ها از جمله Airbnb و Expedia متعلق به رقیب VRBO یافت که 50 درصد از جدید رزرو در هفته های اخیر شده است به مدت دو هفته یا بیشتر. و فراتر از آن:

طول متوسط اجاره تعطیلات شروع به پریدن کرد از 4.5 ماه به 9.

که با توجه به داده ها از Guesty فراهم می کند که نرم افزار برای کوتاه مدت اجاره صاحبان در 80 کشور جهان است.

“ظهر از ماندن در حال افزایش است به طور چشمگیری می گوید:” Vered Raviv شوارتس chief operating officer از Guesty. او ویژگی های این روند به ساکنان شهرستان به دنبال به دور از مکان های که در آن ویروس بوده و به سرعت در حال گسترش.

و در حالی که رزرو حجم پایین در سراسر هیئت مدیره آنها نیست و کاهش یافته است به همان اندازه در همه جا. رزرو در Airbnb Booking.com و VRBO-خواص ذکر شده باید کاهش یافته و حدود 50 درصد در مناطق شهری در ایالات متحده — اما Guesty یافت که در نقاط روستایی و حومه رزرو شد پایین تنها 10 تا 20 درصد است. این شرکت می گوید که در میان انعطاف پذیر ترین مقصد مکان هایی مانند Hamptons و دره نپا که در عرض دو تا سه ساعت رانندگی از مراکز شهری بزرگ.

صاحبان و مدیران کوتاه مدت اجاره املاک باید در پاسخ به این تقاضا توسط تبلیغات نرخ تخفیف برای طولانی تر باقی می ماند.

Airbnb است که بروز بحران با رزرو کردن حدود 90 درصد در برخی از مناطق می گوید: حدود نیمی از آن فعال لیست در حال حاضر ارائه تخفیف برای باقی می ماند از یک ماه یا بیشتر طول بکشد. هفته گذشته آن را راه اندازی ماهانه ماندن گزینه در صفحه اصلی آن.

اگر [شما] در حال رفتن به محل کار از خانه برای مدت زمان طولانی پس چرا شما آن را انجام دهد از 600 فوت مربع لندن, تخت, زمانی که شما می توانید اتصال در یک مکان خوب با ساحل ؟

مارتین Luen, سفر, صنعت متخصص

جستجو برای Airbnb خانه برای اجاره در طول دولت-اجرا محدودیت مطرح کردن یک سری از خواص تبلیغات خود را به عنوان برای باز کردن قفل باقی می ماند از یک اتاق خواب تخت در کوئینزلند استرالیا که خود را “مناسب برای خود قرنطینه” به یک کلبه در فلوریدا شعار “قرنطینه در بهشت است.”

Raviv شوارتز می گوید او نیز دیده می شود خواص تبلیغ از جمله دستکش ضد عفونی و تمیز کردن اضافی.

تصویر مشابه در بریتانیا با وجود هشدارهای دولت است که ساکنان شهرستان باید سفر به خانه دوم برای ترس از گسترش این ویروس دوردست. Airbnb هفته گذشته ممنوع همه لیست به جز کسانی که به کارگران خط مقدم تا مارس 18.

Guesty می گوید که در هفته گذشته از ماه مارس شهرهای کوچکتر مانند لیورپول و ناتینگهام تا به حال تمام دریافت بیشتر رزرو نسبت به هفته گذشته به عنوان مشتریان شکار برای academist:: دانشجویان خارج از لندن است.

“اگر [شما] در حال رفتن به محل کار از خانه برای مدت زمان طولانی پس چرا شما آن را انجام دهد از 600 فوت مربع لندن, تخت, زمانی که شما می توانید اتصال در یک مکان خوب با ساحل می گوید:” مارتین Luen سفر و صنعت متخصص در بانک سرمایه گذاری بیرد.

اما ریچارد کلارک یک تحلیلگر در Bernstein هشدار می دهد که وجود دارد می تواند خطرات کوتاه مدت اجاره ، “عرضه به نظر می رسد تغییر برای دراز مدت اجاره و کسانی که در پریشانی مالی را دریافت خواهد کرد همان حمایت دولت به عنوان هتل ها,” او می گوید. “نیز وجود دارد خطر که قوانین و مقررات ممکن است سرعت بخشیدن به دانش در مورد تاثیر کمبود مسکن را پاک می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>