Purdue داروسازی ساخته شده سیاسی کمک بعد از ورشکستگی

در سپتامبر گذشته پوردو داروسازی برای ورشکستگی زمینه پس از چندین شهر شکایت کرد و این شرکت برای نقش خود را در ایجاد بحران مواد مخدر. با رفتن ورشکسته این است که قادر به دریافت تمام دادخواهی ماند; اعضای خانواده از بیش از 500.000 قربانیان مواد مخدر بحران در حال حاضر فقط طلبکاران در ورشکستگی. ساکلر خانواده — از جمله جاناتان ساکلر یک شرکت صاحب پوردو که فوت دوشنبه — ساخته شده با بیش از 10 میلیارد دلار در بودجه شرکت.

در ضمن در ماه دسامبر دموکراتیک به طور کلی وکیل انجمن پذیرفته $25,000 در کمک های مالی از این شرکت با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط سیاسی MoneyLine. چند تن از اعضای انجمن پیشرو دادخواهی در برابر پوردو.

در ماه ژانویه این انجمن فرمانداران دموکرات به ریاست فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی پذیرفته $50,000 از پوردو داروسازی آیا به عنوان جدید انجمن فرمانداران جمهوریخواه به رهبری تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت. کسانی که کمک های مالی به عنوان متحده از جمله نیوجرسی, کالیفرنیا,, دلاور, آیووا, کنتاکی, مین, ماساچوست, مونتانا, تنسی و ورمونت با توجه به مالیات مالیات غیر مستقیم در تجويز اپيوئيد — که خواهد بود را تصویب و اجرا توسط فرمانداران.

در حالی که پوردو است نه عموم معامله و به عنوان نتیجه ندارد به افشای عوامل خطر برای سرمایه گذاران متحدان نزدیک پوردو از جمله بهداشت و درمان توزیع داد و لابی گری گروه تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا یا Iea باید صریحتر مخالف مالیات است. همکار شرکت های دارویی Mallinckrodt و اندو بین المللی را مطرح کرد که مالیات مادی می تواند تاثیر خط پایین خود را در ثانیه آشکار است. تا به امروز فقط پنج ایالت نیویورک — New York, مینه سوتا, رود آیلند, مین و دلاور — اجرا مخدر مالیات و یا هزینه.

آدم Levitin ورشکستگی استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون به نام کمک های مالی “شگفت آور است.” “با توجه به سیاست این مورد وجود دارد چیزی است که فوق العاده بی پروایی نشان دادن در مورد این جمله که من شوکه شده که پوردو نیست به دنبال تایید دادگاه” Levitin گفت: از DAGA کمک مالی. “که آنها را به Dem AGs اما نه ایران AGs است که واقعا مشکل ساز داده شده است که تهاجمی ترین AGs شده اند Dems.”

Purdue بسیار سخاوتمندانه تر با جمهوری وکلای عمومی انجمن قبل از ورشکستگی اهدای $125,000 به این سازمان در سال 2018 چرخه انتخابات. Purdue نیز اهدا بیش از $500,000 به راگا در سال 2016 زمانی که سازمان صرف $6.4 میلیون به تجدید انتخاب سابق دارویی لابی پاتریک Morrissey, در میان دیگران, به عنوان دادستان کل, West Virginia. DAGA از سوی دیگر دریافت کرده و در مجموع $235,000 از پوردو داروسازی از اکتبر 2014 — و $155,000 از Iea در حالی که پوردو عضو شد.

با وجود این سهم تنها دو دموکراتیک به طور کلی وکیل شکسته اند صفوف با جبهه مشترک در برابر پوردو و ساکلر خانواده: New Mexico دادستان کل هکتور بلدرس و میشیگان دادستان کل دانا Nessel. Nessel گفته است که او معتقد است پیشنهاد حل و فصل سریعترین راه برای دریافت پول برای مبارزه با ورشکستگی. در انجام این کار بلدرس و Nessel به طور ضمنی حمایت از ماندن در دادخواهی است که مانع از قربانیان از شنیده شدن در دادگاه است. DAGA صرف بیش از $500,000 در خارج پول در سال 2018 به اطمینان حاصل شود Nessel پیروزی.

“میشیگان دادستان کل Nessel تصمیم به حمایت از پیشنهاد حل و فصل به عنوان بخشی از پوردو ورشکستگی شد و بر اساس تعدادی از عوامل از جمله آوردن پول به همان اندازه به دولت ما به عنوان ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است گفت:” کلی Rossman-مککیننی یک سخنگوی Nessel. “به این معنا است که هر گونه کمک به DAGA به حال تاثیر بر تصمیم او نه تنها نادرست بلکه آن را نادیده پیچیدگی از این موضوع بی شمار از ذینفعان شرکت و کار در حال انجام است که در حال انجام است به حداکثر رساندن ارزش حل و فصل برای متقاضیان.”

DAGA است که تا به منتخب دموکراتیک به طور کلی وکیل گفت که از آن استفاده نمی دارویی کمک برای مبارزات انتخاباتی-هزینه های مربوط. این DGA و RGA نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. نه پوردو داروسازی.

“قطعا آن را به نظر می رسد که پوردو داروسازی است و بازی به بازی سعی در نفوذ دادخواهی” گفت: Craig Holman دولتی امور لابی با شهروند. “قطعا این یک راه خوب برای انجام آن پول دادن به فرمانداران و وکلای کل انجمن. … [پوردو است] و نه انجام آن را برای اهداف حزبی آنها به نظر می رسد انجام آن را برای نفوذ در این دادخواهی که آنها درگیر هستند.”

راگا و DAGA, Holman گفت: “سازمان های که در آن AGs باید یک مخاطب نه تنها با خود اما با هر اهدا کنندگان که به این گروه پول است. آن را بسیار نزدیک گره شبکه و به همین دلیل آن را می سازد آن را آسان برای نفوذ در تصمیم AGs.”

خارج از Nessel و بلدرس دموکراتیک به طور کلی وکیل متحد در یک رویکرد مشترک: به دنبال یک مطلب فقط حل و فصل و تضمین این که دادخواهی در برابر پوردو و Sacklers می توانید ادامه. هیچ دولت و دادستان کل یا دادستان به پرونده اتهامات جنایی علیه Sacklers برای نقش خود را در بحران مواد مخدر.

اطلاع از کمک های کمپین OxyJustice — یک گروه تاسیس توسط هنرمند Nan Goldin که جذب کرده بد نامی برای سازماندهی تظاهرات که تقاضا هنر موسسات بازگشت کمک های مالی از ساکلر — متصل کمک به حل و فصل است که بازیابی طرفداران احساس محزون می خوانی ناکافی است. “ما نگران هستند اما نه تعجب به یاد بگیرند که پوردو را فراگیر نفوذ” گروه گفت: رهگیری, در بیانیه ای. “همانطور که ما در مبارزه برای شفافیت و پاسخگویی در پوردو ورشکستگی ما خواست که دولت را رد blood money—این که آیا از کمک های مبارزات انتخاباتی و یا حل و فصل ارائه می دهد. در دادگاه مهم ترین صداهای در حال غرق—کسانی که از مردم آزار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>