پمپ قوانین’ Stassi شرودر است ‘داده تا رویا” از یک عروسی بزرگ

از دست دادن امید ؟ وقتی که می آید به برنامه ریزی مراسم عروسی در میان coronavirus همه گیر Vanderpump قوانین ستاره Stassi شرودر است که با داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن یک چشم انداز مثبت.

تلویزیون واقعیت شخصیت 31 پیوست مجازی راه اندازی حزب توسط Loverboy و تابستان خانه ستاره Kyle کوک و آماندا Batula به جشن جدیدترین خط Loverboy spritz در چهار شنبه, مارس 16. در حالی که بحث در مورد چگونه او شده است تنظیم به قرنطینه زندگی با نامزد کمال کلارکبه سطح بعدی پایه نویسنده باز کرد تا در مورد چگونگی COVID-19 شیوع نهفته است در آینده nuptials.

Stassi Schroeder Has Given Up the Dream Big Wedding
Stassi شرودر. Andrew H. واکر/شاتر

“ما در حال تلاش برای ماندن خوش است که همه چیز را مرتب کردن بر اساس خود,” او گفت: او همکار براوو شخصیت. “من فکر کردن در مورد آن روز دیگر. گفتم خب من در حال حاضر من لباس’ اما افرادی هستند که در واقع آنها را در حال حاضر ؟ چرا که ضروری نیست. شما می دانید منظورم چیست ؟ … , من, مانند, داده می شود تا رویای داشتن یک, عالی, عروسی بزرگ. من نمی خرد اگر آن اتفاق نمی افتد. من به صفر f–ks در این نقطه است.”

شرودر و کلارک که درگیر در جولای سال 2019 شدند مجموعه به کراوات گره در ایتالیا در ماه اکتبر. در ماه مارس به “مستقیم تا با Stassi” پادکست میزبان توییتی در مورد مبارزه تلاش برای سازماندهی یک عروسی که در او نیست به طور کامل مطمئن شوید که در واقع اتفاق خواهد افتاد.

“بنابراین برنامه ریزی عروسی است که ممکن است مدتی است که سرگرم کننده” او sarcastically نوشت: از طریق توییتر. “Def توصیه می کنند.”

Stassi Schroeder Has Given Up the Dream Big Wedding
کمال کلارک و Stassi شرودر. KCR/شاتر

هر چند آنها هنوز نامشخص در مورد زمانی که آنها راه رفتن پایین راهرو در این جفت شده اند و استقرار در خانه جدید خود را — و بیشتر همراه شدن خوب است.

“مردم از من این سوال و از آنها مانند:” پس چه چیزی آن را مانند به در نهایت زندگی با کمال?’ و من مانند آن را واقعا احساس می کنم که ما با هم زندگی می کردند قبل از” شرودر گفت: در روز پنج شنبه. “او به معنای واقعی کلمه زندگی می کردند سمت راست پایین خیابان یک بلوک دور … من نمی دانم آن را مانند ما در حال تجربه ماه عسل جهنم. مثل ما مجبور به در خانه که ما فقط خرید اما ما نمی توانیم هر چیزی را سرگرم کننده است.”

دو روز قبل از گفتن این خانه در تابستان ستاره به “اقامت” برای به روز رسانی بیشتر در مورد عروسی براوو طرفداران بودند گرفتار کردن گارد توسط یک شرکت-حذف نظر از شرودر در ارین فاستر‘s Instagram صفحه. زمانی که فاستر 37 نوشت که آن را زمان مناسب “به در حال حاضر به حال عروسی خود را” شرودر به سادگی پاسخ داد: “موعظه.” در حالی که طرفداران متقاعد شدند که نظر به معنای او و کلارک به حال مخفیانه با بستن گره یک منبع گفت:” ما هفتگی در آن زمان است که آنها رسما ازدواج کرده فقط رتبهدهی نشده است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>