‘پمپ قوانین’ ستاره کریستن Doute را ‘رمز و راز مرد نشان داد: دیدار با الکس Menache


Meet Kristen’s New Man! ‘Pump Rules’ Star Is Quarantined With Alex Menache
کریستن Doute Shutterstock

کارتر که ؟ کریستن Doute است که قدمت مردی به نام الکس Menache, Us Weekly می تواند به طور انحصاری تایید.

36 سال Vanderpump قوانین استار برای اولین بار تایید کرد که او از دیدن کسی که در ماه مارس است.

“پسر که من آشنایی نیست در کشور در حال حاضر, بنابراین امیدوارم او باعث می شود آن را به عقب” Doute گفته اندی کوهن از طریق Instagram زنده در 15 مارس.

ما می تواند تایید کند که پس از Menache بازگشت به ایالات متحده, و او شروع به تقسیم وقت خود را بین خود و Doute خانه. James مع مدیر عامل شرکت با اشاره به او را به عنوان “رمز و راز” مرد در طول یک ظاهر در costar Scheana Shay‘s “Scheananigans” پادکست در اوایل این ماه.

“ما در حال داشتن یک زمان واقعا بزرگ و او را به جلو و عقب بین خانه خود و معدن — و این خوب است چرا که ما در حال تعامل اجتماعی با هر کس دیگری” Doute گفت: در تاریخ 14 آوریل. “او واقعا پسر خوب که ما تمام دوستان گروه می داند.”

سابق SURver اضافه شده او در تلاش برای پیدا کردن یک تعادل بین حفظ خصوصی و زندگی عمومی است.

“من از نوع رو به یک نقطه از تلاش برای پیدا کردن یک محیط شاد که در آن من می توانم هنوز هم فقط زندگی من” Doute گفت: Shay. “من ناگهان در ابتلا به خودم تظاهر بود که من تنها در خانه و انجام همه این چیزهایی که در آن او بود نشسته سمت راست وجود دارد, و آن را فقط شروع به احساس طبیعی نیست و من نه فقط زندگی زندگی من است.”

T-پیراهن طراح در دوباره خاموش-دوباره رابطه با Brian Carter شده است موضوع اصلی در فصل 8 از Vanderpump قوانین که در حال حاضر در حال پخش. او به تایید آمریکا در ماه ژانویه است که این جفت ارز که طرفداران برای اولین بار ملاقات در طول فصل 4, بیش از حد خوب است.

“او همیشه برای رفتن به یکی از بهترین دوستان من در ذهن من,” او گفت که در ماه ژانویه است. “من او را دوست دارم من در مورد مراقبت از او ما سگ با هم. اما ما سعی کردیم به آن کار و آن کار نمی کند پس از آن باید انجام شود.”

که او شما را دیوانه نویسنده صرف وقت با Menache در آن زمان است.

“من فقط شروع به صحبت کردن به کسی. من اصلا دوست پسر” Doute گفت: ما در ماه ژانویه است. “این ترسناک بخشی از دوستیابی — در یک نقطه هستند و شما تنها با داشتن سرگرم کننده و خواب با هم و سپس شما در حال رفتن در تاریخ و پس از آن شما در حال خواب با هم روی reg. و سپس شما فقط نوع از قدمت هر یک از دیگر, اما شما نمی خواهید به. بنابراین در یک نقطه شما فقط برو, ‘Oh s—t.'”

در مارس 2018, کتی Maloney ارسال شده یک عکس گروهی که شامل Doute, Menache و کارتر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>