پورتوریکو را شکست قدرت الهام گرفته از یک پشت بام خورشیدی جنبش است. اما مقامات در حال تضعیف آن — به نفع گاز طبیعی است.

Tremors شروع به تکان دادن پورتوریکو فقط قبل از سال نو باعث اضطراب اما تنها حداقل اخلال در جشن. در سه روز پادشاهان 6 ژانویه خانواده در سراسر این جزیره مشاهده شده یکی از مهم ترین تعطیلات با کودکان بیداری به هدیه سمت چپ توسط کتاب مقدس پادشاهان. در predawn ساعت پس از جشن بزرگی 6.4 زلزله های مردم را از تخت خود را. مرکز آن در ساحل جنوبی شد صرف مایل از کاستاریکا سور نیروگاه فراهم می کند که حدود یک چهارم از این جزیره برق با سوزاندن گاز طبیعی و نفت است. این تکان زدم لوله دیگهای بخار کردن پایگاه های خود باز شقاق در یکی از توربین و نابود مرکز کنترل که در آن کامپیوتر است که اجرای این سیستم کار گیرند. یکی دیگر از گاز طبیعی گیاه EcoEléctrica نیز آسیب دیده است.

با وجود این واقعیت است که اکثریت قریب به اتفاق از آسیب های فیزیکی در جزیره جدا شد در جنوب, همه از پورتوریکو به تاریکی فرو شد. آن déjà vu برای بسیاری از کسانی که تا به حال در برابر ماه بدون برق پس از طوفان ماریا زمانی که یک سال و نیم گذشته قبل از قدرت به طور کامل دوباره بازسازی شد.

زلزله و تاثیر آن بر پورتوریکو در شبکه قدرت مخالف بود از ماریا. در طول ماریا در آن خطوط انتقال که ویران شد در سراسر جزیره است. با زلزله در آن نیروگاه های خود را. اما در هر دو شرایط مشکل این بود که اساسا همان: پورتوریکو در شبکه برق است که بیش از حد متمرکز و انعطاف پذیر شود. در حالی که حدود 70 درصد از برق تولید شده در جنوب 70 درصد از تقاضا است و در شمال.

زلزله خسارت در کلیسا از مفهوم معصوم در گواینیللا پورتوریکو و در داخل ایالات متحده و دفتر پستی در یوکو در ماه ژانویه است.عکس: کریستوفر گرگوری

در جامعه روستایی از اجونتاس واقع در پورتوریکو کوهستانی ساکنان دچار خستگی و اضطراب به عنوان آنها را تحمل لرزه در تاریکی است. به عنوان روز گذشت بسیاری از آنها مجبور به دور انداختن یخچال پر از مواد غذایی فاسد. اما بر خلاف جاهای دیگر در این جزیره برخی از آسیب پذیرترین اعضای جامعه را در خود حفظ برق در, تشکر به پشت بام پانل های خورشیدی نصب شده پس از ماریا.

سی و یک سال Shandia پرز دارای سه فرزند مبتلا به اوتیسم. او 11-year-old daughter تخصصی رژیم غذایی نیاز به یخچال و 8 ساله و پسر با ترس و اضطراب است که می تواند موجب حملات آسم که پرز مدیریت با استفاده از دستگاه تنفسی درمان. اما برق یک چیز بود خانواده نمی باید به نگرانی در مورد پس از زلزله است. در پی طوفان ماریا نزدیک به محیطی غیر انتفاعی Casa پوبلو شناسایی شده بود خانواده او به عنوان مهم نیاز برق و نصب پانل های خورشیدی بر روی سقف.

“ما باید این امنیت است که ما حداقل باید نور” پرز گفت. “به عنوان یک مادر آن را می دهد من آرامش روانی و عاطفی است.”

بلافاصله پس از طوفان, Casa پوبلو خورشیدی سوخت ستاد buzzed با اعضای جامعه در تلاش برای مقابله با قطع برق. بعد از زلزله “ما به عنوان شلوغ” گفت: هیئت مدیره سازمان, رئيس جمهور, Arturo Massol Deyá. خانه از پیری ساکنان که نیاز به دیالیز یک رستوران است که عرضه شده وعده های غذایی پس از طوفان و یک سلمانی که توابع به عنوان یک مرکز جامعه هستند فقط تعداد کمی از 150 مکان های که در آن Casa پوبلو نصب پانل های پس از ماریا. این زلزله ثابت کرد که این سیستم کار می کرد.

Adjuntas, Puerto Rico - 8/8/19: Shándia Perez with her daughter Aleysha age 4 and Daish age 10. Casa Pueblo installed solar panels in her house. Casa Pueblo has teamed with the Honnold Foundation to energize the town center as proof that small solar grids are a sustainable way to relieve dependence on fossil fuels.CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept

Shandia پرز با او دو دختر Aleysha 5 و Daysha, 11. Casa پوبلو نصب پانل های خورشیدی بر روی سقف پس از طوفان ماریا.

عکس: کریستوفر گرگوری برای رهگیری

دولت فدرال و دولت های محلی بودند که موفق به بازسازی قدرت انعطاف پذیر زیرساخت ها است.

در عرض یک هفته از زلزله مقامات لاف زدن که قدرت و بازسازی شده است در بسیاری از این جزیره بود اما شکننده بازیابی. حدود 20000 نفر باقی مانده آواره با 7000 زندگی در پناهندگی امکانات — بسیاری از آنها رسمی اردوگاه از مدارس که در طول تاریخ استفاده شده است در شرایط اضطراری را برآورده نمی کدهای ساختمان مدرن طراحی شده برای مقاومت در برابر زلزله. کاستاریکا سور گیاه باقی خواهد ماند از کمیسیون برای حداقل یک سال با توجه به دولتی قدرت اقتدار ح. و برق لذت می برد توسط 99 درصد از ساکنان شد کمی راحتی را برای 3,564 که باقی مانده است بدون قدرت. گاه به گاه خاموشی ادامه داد.

زلزله “برجسته شکنندگی سیستم کلی است که ما انجام داده اند بسیار از نظر حرکت از سوخت های فسیلی به انرژیهای تجدید پذیر” و یا تغییر به یک شبکه غیر متمرکز گفت: Sergio Marxuach متخصص در سیاست انرژی در پورتوریکو اتاق فکر مرکز برای یک اقتصاد جدید. “اگر ما تا به حال انجام داده است که ما نمی دیده اند قطع در سراسر جزیره است.”

در حال حاضر پورتو ریکو شبکه برق در حال اجرا بر روی پشتیبان گیری واحد سوزش آلوده تر و گران تر دیزل. این تابستان خواهد بود و هم خطرناک. نه تنها تقاضای انرژی تا حدود 10 درصد را به عنوان درجه حرارت افزایش یابد اما فصل طوفان شروع خواهد شد در ماه ژوئن با پورتوریکو در حال اجرا بر روی یک سیستم به خطر بیافتد.

اگر در ح قادر به پرداخت هزینه برای ژنراتورهای جدید آن خواهد شد که برای شروع مجبور خاموشی در سراسر جزیره هنگام بازدید تابستان. “من می خواهم که به تعلیق خدمات به 20 درصد یا 25 درصد از مشتریان هر روز” این جزیره انرژی رسمی خوزه Ortiz گفت: در مصاحبه ای با پورتوریکو روزنامه El Nuevo Dia. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال محروم اولیه نرم افزار برای کمک.

که راه آن قرار بود برای رفتن. نزدیک به یک سال پیش فرماندار پورتوریکو امضا قانون به هیاهو ارتکاب این جزیره به 100 درصد انرژی تجدید پذیر تا سال 2050. مطبوعات تاکید کرد که این سیستم خواهد تکیه بر انرژی خورشیدی تأمین انرژی توزیع شده ریزشبکه به طوری که اگر زیرساخت ها در یک قسمت از جزیره آن را نمی خواهد تحت تاثیر مناطق دیگر.

“هر چه ما در حال حاضر ممکن است بعد از دو نسل.”

اما منتقدان می گویند این تعهد بود و دود و آینه. به خاک سپرده شد در همان قانون یک نقشه راه برای ساخت و ساز از گاز زیرساخت به احتمال زیاد قفل در مصرف سوخت های فسیلی و متمرکز شبکه برای دهه های آینده است. این طرح در حال حاضر شروع به اجرا شود. گاز زیرساخت رفته است تا به ظاهر یک شبه. “آنها در حال بدیهی است که اولویت گاز طبیعی بیش از هر چیز دیگری” Marxuach گفت.

حداقل هشت ایالات متحده و مناطق دارای مجموعه ای داشتیم که محلی سیستم های انرژی حرکت به 100 درصد تجدید پذیر یا انرژی پاک بیش از 30 سال آینده. اما آیا این تعهدات بلند پروازانه خواهد بود ملاقات با اقدام معنی دار است و در عین حال دیده می شود.

چند مکان وجود دارد که در آن ریسک بسیار بالا و حاشیه خطای بسیار نازک که در پورتوریکو. اگر برق می شود بیش از حد گران قیمت و غیر قابل اعتماد — آن را به عنوان آماده به با اثرات تغییر آب و هوا تشدید — پورتو Ricans خواهد بود مجبور به ترک این جزیره است.

“نکته مهم این است که به حق آن را دریافت” گفت: Marxuach. “هر چه ما در حال حاضر ممکن است بعد از دو نسل.”

Adjuntas, Puerto Rico - 8/8/19: Arturo Massol photographed on a farm and education center run by Casa Pueblo. It is also the sight of a solar powered radio tower for Casa Pueblo’s radio station. Arturo has lead the fight against the push for natural gas infrastructure, including pipelines on the island. CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept

Arturo Massol Deyá در یک مزرعه و مرکز آموزش و پرورش اجرا شده توسط Casa پوبلو. Massol Deyá یک رهبر در جنبش برای جامعه خورشیدی در این جزیره است.

عکس: کریستوفر گرگوری برای رهگیری

انتقال از پایین به بالا

در پی طوفان ماریا سیستم قدرت شکست یک عامل کلیدی در برآورد 4,645 مرگ و میر مرتبط با طوفان. بیمارستان ها و ارشد خانه از دست تهویه مطبوع و تبرید. حیاتی شبکه های ارتباطی متوقف عملکرد در بخشی به دلیل عدم قدرت است. بیماری و آسیب است که به طور معمول خواهد بود کنترل spiraled به سلامت بحران.

در پاسخ به یک جنبش خواستار جزیره شیفت به پشت بام انرژی خورشیدی متولد شد. برای Massol Deyá و پدر و مادر خود را — الکسیس Massol گنزالز و joseph marchand Deyá دیاز که تاسیس Casa پوبلو — چشم انداز تکامل یافته از یک اجونتاس است که با تکیه بر خود و برق و مدیریت بحران و نه محلی و یا دولت های فدرال. در علاوه بر این به نصب پانل های خورشیدی, Casa پوبلو گسترش یک پروژه مزرعه به منظور ارتقاء جامعه امنیت غذایی.

این بود که فقط حالت ارتجاعی است که پدید آمده است. خیلی از پورتوریکو سیاست تعریف شده توسط خطوط تقسیم کسانی که می خواهند استقلال برای جزیره و کسانی که می خواهند این جزیره به طور مستقل از ایالات متحده پرداخته است. این یک مبارزه است که در زمان نادیده گرفته نیازهای فوری مردم است. اما نوع دیگری از سیاست های توسعه در اجونتاس. “مردم متفاوت است. آنها آموخته ام برای شکستن وابستگی به انرژی. آنها کسانی هستند که اجرای خود سیستم” Massol گنزالز گفت. این یک مفهوم شناخته شده به عنوان خودرو-gestiónکه تقریبا ترجمه برای “self-مدیریت” و که بسیاری از جزایر نمایش به عنوان کلید برای شکستن استعمار بين پورتوریکو و ایالات متحده است.

به عنوان Massol گنزالز قرار داده و آن را “درون یک مستعمره استقلال انرژی انقلابی است.” Casa پوبلو شروع به تماس برای کمتر از یک “انرژی قیام.”

در صورت ارزش حرکت برای انرژی های تجدید پذیر به نظر می رسید به گسترش به دولت این جزیره. در پی طوفان پورتوریکو مقننه معرفی یک لایحه به تغییر 50 درصد از این جزیره قدرت به انرژی های تجدید پذیر تا سال 2050. بالقوه پول دانه برای سیستم انرژی به نظر می رسد در اطراف همان زمان. کنگره ایالات متحده در کنار 2 میلیارد دلار برای بازسازی و نوسازی شبکه برق.

Adjuntas, Puerto Rico - 8/15/19: The town center of Adjuntas. Casa Pueblo has teamed with the Honnold Foundation to energize the town center as proof that small solar grids are a sustainable way to relieve dependence on fossil fuels.CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept
Adjuntas, Puerto Rico - 8/15/19: The town center of Adjuntas. Casa Pueblo has teamed with the Honnold Foundation to energize the town center as proof that small solar grids are a sustainable way to relieve dependence on fossil fuels.CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept
Adjuntas, Puerto Rico - 8/15/19: Here Adjuntas town center. Casa Pueblo has teamed with the Honnold Foundation to energize the town center as proof that small solar grids are a sustainable way to relieve dependence on fossil fuels.CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept

این شهر مرکز اجونتاس. Casa پوبلو تیمی با Honnold بنیاد به انرژی مرکز شهر به عنوان اثبات این که کوچک خورشیدی شبکه پایدار راه برای از بین بردن وابستگی به سوخت های فسیلی است.عکس: کریستوفر گرگوری برای رهگیری

اما وجود نیروهای دیگر در بازی. پورتوریکو شده بود در یک رکود اقتصادی برای بیش از یک دهه و جزیره بدهی ballooned به عنوان وال استریت در زمان استفاده از معافیت های مالیاتی و سهل انگاری قوانین و مقررات. در سال 2016 دولت باراک اوباما منصوب نظارت مدیریت هیئت مدیره محلی شناخته شده به عنوان “حکومت نظامی” برای کنترل این جزیره را دولت صرف و آمد تا با یک طرح برای پرداخت به طلبکاران. ح قدرت اقتدار مسئول بخش بزرگی از بدهی: 9 میلیارد دلار.

بنابراین در ژانویه 2018 پس از رژیم صهیونیستی است. ریکاردو Rosselló اعلام کرد که خصوصی سازی در ح. بسیاری از پورتو Ricans بازدید از این حرکت به عنوان آخرین در یک سری از اقدامات ریاضت به معنای دلجویی بدهی دارندگان در هزینه از مردم است. اگر چه این درست است که آژانس تا به حال مدت طولانی است که گرفتار فساد و سوء مدیریت زیر تنظیم سرمایه داری بود wreaked ویران در جزیره — و بسیاری از شک است که بازار آزاد را ارائه نرخ و حالت ارتجاعی مطلوب به جمعیت این جزیره. دوک انرژی PSEG خدمات و یک کنسرسیوم از شرکت های آب و برق به زودی به عنوان رقیب بالا را انتقال و سیستم توزیع. خصوصی سازی را برنده سهامداران نامتناسب می گویند در این جزیره در آینده.

“در داخل یک مستعمره استقلال انرژی انقلابی است.”

در ضمن با وجود رشد حرکت در درون دولت برای انتقال به انرژی های تجدید پذیر واضح بود که مقامات دولتی را مشاهده سازمانها مانند کازا پوبلو به عنوان یک شریک در تغییر است. “با ح ما هرگز دعوت به بحث در مورد آن و یا بحث در مورد جایگزین” گفت: Massol Deyá. “ما تا به حال هیچ حمایت و یا گفت و گو در همه.”

در واقع Casa پوبلو شده است در تقابل با پورتوریکو دولت است. Massol گنزالز تاسیس این سازمان برای مبارزه با برنامه های برای باز گودال معدن و تاریخ اولیه آن ثبت شده است در یک پا-بالا پشته از فایل های پلیس. برای دهه ها تا اواسط 1980s با حمایت از FBI, پورتوریکو پلیس به شدت surveilled هر کسی که می تواند به عنوان قاب دشمن از دولت — از جمله فعالان محیط زیست. فایل که Massol گنزالز و خانواده اش دیده پس از چنین سیاسی نظارت قانونى بود نشان داد که تقریبا هر جلسه این سازمان برگزار شده بود گزارش داد در جزئیات به پلیس. یکی از Massol گنزالز را نزدیک ترین خواص معلوم شد کار شده بود برای اجرای قانون است. Massol Deyá یک کودک در این زمان است که بارها و بارها ذکر شده در اسناد و مدارک.

Adjuntas, Puerto Rico - 8/15/19: Here Alexis MassolÕs Puerto Rico Police Division of Intelligence file. For 40 years the Puerto Rico Police and the FBI surveilled individuals and organizations in Puerto Rico as part of a mass surveillance program aimed at dismantling the Pro- Independence movement. Other political speech was also targeted as was the MassolÕs environmental activism. CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept
Adjuntas, Puerto Rico - 8/8/19: Alexis Massol González photographed at Casa Pueblo in Adjuntas, Puerto Rico. Alexis is the founder along with his wife Tinti of Casa Pueblo a community organization promoting sustainable energy and environmental protection.CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept

سمت چپ/بالا: پورتو ریکو پلیس هوش تقسیم فایل برای الکسیس Massol گنزالز. برای 40 سال است که اداره پلیس و FBI انجام یک توده نظارت برنامه در پورتوریکو با هدف از بین بردن pro-استقلال جنبش است. سمت راست/پایین: Massol گنزالز در Casa پوبلو در اجونتاس.عکس: کریستوفر گرگوری برای رهگیری

معدن شد و در نهایت لغو Casa پوبلو رفت و به ضرب و شتم یک گاز خط لوله پیشنهاد در اوایل 2010s. در طول مبارزه Massol Deyá بوده هل دادن نیروی دریایی ایالات متحده برای پاک کردن آلودگی از آزمایش بمب در جزیره Vieques شد به طور معمول بازداشت شده توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده زمانی که او پرواز کرد. اگر چه کسا پوبلو هدف ادامه به تکامل آن روشن نیست که دولت را از نظر این سازمان تا کنون تغییر کرده است. در تابستان پس از طوفان Rep. نانسی پلوسی بازدید Casa Pueblo یک سیگنال است که اهداف سازمان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده جریان اصلی. بعد از آن روز به عنوان Massol Deyá به خانه بازگشت و با دختر خود را پس از به اشتراک گذاری یک وعده غذایی در یک پیتزا فروشی های محلی او را دستبند به دست بازداشت شد که ادعا کرد که او رانندگی شده بود ،

کمتر از سه دادستان از پورتوریکو در وزارت دادگستری بود که رهبری در زمان کنونی رژیم صهیونیستی است. واندا Vázquez, حضور خود را در دادگاه. رسید و شهادت از صاحب پیتزا فروشی نشان می دهد که Massol Deyá مصرف کرده بود تنها یک کوکا کولا و قاضی را رد کرد در این مورد. به Massol Deyá آن بدیهی است که یک اسمیر تلاش پورتوریکو مقامات به معنای بی اعتبار Casa پوبلو کار با فریم او را به عنوان یک برادر و یک جنایتکار است. پورتوریکو در وزارت دادگستری نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دولت خصومت را کمی آهسته حرکت برای جامعه خورشیدی. در اکتبر 2018 ائتلافی از فعالان مهندسین و دانشگاهیان منتشر شد یک پیشنهاد با عنوان “Queremos سل” یا “ما می خواهیم خورشید” است. این طرح به نام مقامات منتخب به دو برابر انرژی های تجدید پذیر به هدف 100 درصد منابع تجدیدپذیر تا سال 2050. به جای ساختمان تاسیسات انرژی خورشیدی در زمین است که می تواند مناسب برای تولید مواد غذایی, پانل خواهد بود ساخته شده در فضاهای مرده: پشت بام ها و محل های دفن زباله brownfields پارکینگ. پیشنهاد پیشنهاد برخی از پول سرمایه گذاری می تواند بیرون آمدن از فدرال بازیابی طوفان بودجه.

Queremos سل مجاز برای استفاده موقت از سوخت هایی مانند گاز اما خواستار یک مهلت قانونی جدید سوخت های فسیلی گیاهان. و آن را به نام کامل حسابرسی بدهی و حذف تعهدات که گذشت بار بدهی به ح مشتریان.

قدرت در پورتوریکو است گران تر از در هر گونه امور خارجه ایالات متحده در خارج از هاوایی است. طول عمر یک پشت بام سیستم آن را ارزان تر به طور متوسط برای انرژی کاربر برای قطع اتصال از شبکه و تکیه بر پانل های خورشیدی از آن است که به پرداخت ح نرخ گفت: آگوستین Irizarry ریورا یک دانشگاه پورتوریکو مهندسی استاد و عضو ائتلاف توسعه یافته است که Queremos سل. ظرف پنج سال هزینه خورشیدی پشت بام است به احتمال زیاد به رها کردن پایین تر از این نرخ مربوط به گاز طبیعی وارداتی.

Adjuntas, Puerto Rico - 8/8/19: A bodega powered by solar power installed by Casa Pueblo.CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept

یک bodega در اجونتاس طراحی شده توسط پانل های خورشیدی نصب شده توسط Casa پوبلو.

عکس: کریستوفر گرگوری برای رهگیری

نصب خورشیدی شامل یک شیب سرمایه گذاری اولیه. بدون حمایت عمومی کافی تنها افراد و جوامع است که پول برای سرمایه گذاری خواهد بود قادر به خرید پانل های. به عنوان کسانی که با منابع ترک این شبکه به صورت ارزان تر و انعطاف پذیر خورشیدی به شبکه برق پایه مشتری کوچک خواهد شد وادار به نرخ افزایش یابد. شکاف بین غنی و فقیر را گسترش و پورتوریکو ترین فقیر خواهد شد با گران تر و کمتر قابل اعتماد قدرت. هنگامی که طوفان, ضربه, ضعیف خواهد بود سمت چپ به تنهایی در تاریکی — و کسانی که می خواهد به سادگی حرکت بیشتر کاهش قدرت قدرت درآمد.

“وجود دارد هیچ موانع فنی در اینجا” گفت: Irizarry ریورا. “اراده سیاسی است و مانعی برای توسعه انرژیهای تجدید پذیر در سراسر جهان و پورتوریکو از این قاعده مستثنی است.”

در عرض چند هفته از انرژی پیشنهاد آزادی Rosselló توییتی که از او حمایت و هدف از 100 درصد منابع تجدیدپذیر تا سال 2050. اما زمانی که فرماندار امضا انرژی های تجدید پذیر قانون انرژی سیاست های عمومی عمل می کنند در ماه آوریل گذشته طرفداران Queremos سل بودند تحت تاثیر قرار ندارد. “آنها را در 100 درصد هدف انرژی تجدید پذیر برای سال 2050 اما در پایان شباهت گفت:” اموزش سانتیاگو دیگر همکار در طرح و یک سازمان با جبس خلیج سازگار با محیط زیست-توسعه ابتکار است که در حال توسعه یک جامعه و سیستم های خورشیدی در جنوب.

Massol Deyá به توافق رسیدند. “آنها تعیین اهداف آنها قصد خود را مطابق با,” او گفت:. “آن را وسیله ای برای جلوگیری از انتقال است که در حال تحت فشار قرار دادند از پایین به بالا.”

یک کارائیب گاز طبیعی مایع Hub

دیدگاه دیگری از پورتوریکو آینده انرژی در حال ظهور بود به صورت موازی به Queremos سل. در بهمن ماه سال گذشته در ح منتشر شد اولین پیش نویس آن 15 میلیارد دلار یکپارچه منابع طرح تهیه شده توسط شرکت های چند ملیتی صنعتی شرکت زیمنس که تقسیم این جزیره به هشت minigrids و شامل یک سرمایه گذاری قابل توجهی در انرژی خورشیدی, باتری سازی. همچنین پیشنهاد یک آرایه جدید گاز طبیعی مایع واردات تجهیزات خطوط لوله گاز سوز در نیروگاه.

ح سر جثه Ortiz توضیح داد: این طرح به مخاطبان از مدیران از مایع گاز, صنعت یک ماه بعد در آمریکا LNG اجلاس سران برگزار شد در پورتوریکو تنها چند روز قبل از انرژی های تجدید پذیر قانون به تصویب رسید. در طول دو سال آینده گاز زیرساخت خواهد بود در محل قرار داده شده در امتداد چهار جهت اصلی این جزیره گفت: تعویض روغن-سوخت نسل. انرژیهای تجدید پذیر خواهد آمد “را به عنوان سریع به عنوان قیمت دیکته.” این امر می تواند عاقلانه به سرمایه گذاری در آنها در حال حاضر Ortiz اضافه شده که در چند سال آنها را تبدیل به به طور قابل توجهی ارزان تر است.

ح سابقه سوء مدیریت بود نه اثبات می شود یک مانع به گاز buildout او اطمینان داد. سرمایه گذاران در حال حاضر پوشش از جمله سنگاپور مبتنی بر پوما انرژی شرکت با روابط الیاس سانچز معروف فاسد سیاسی powerbroker در جزیره; جدید قلعه انرژی که از بنیانگذاران اصلی حزب دموکرات دهنده و AES صاحب این جزیره تنها زغال سنگ گیاه که پدرو Pierluisi یک مدعی برای این جزیره 2020 فرماندار نژاد یک بار در لابی.

The Palo Seco Power Plant seen from across the bay of San Juan. This power plant was decommissioned 6months before Hurricane Maria hit the island. Its rehabilitation has come under scrutiny because it was contracted out to private parties. Local power workers argued that while outdated the plant could still be activated to power areas near the San Juan metropolitan area instead of relying on lines to be repaired from the main power plants in the south of the island.

این Palo Seco نیروگاه که مقامات برنامه ریزی برای بازسازی به سوزاندن گاز طبیعی است.

عکس: کریستوفر گرگوری برای رهگیری

ح پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر اما یک نکته که چرا قدرت اقتدار را تشویق به سرمایه گذاری از جمله نهفته در مبارزات انتخاباتی سهم سوابق ساکن کمیسر کیتی گنزالز Colón این جزیره تنها انتخاب نماینده در واشنگتن دی سی او دو بالا همکاران پس از سال 2016 در حال کراولی دریایی Corp. که اهدا مجموع $12,900 و Saltchuk منابع Inc., که اهدا $15,500.

کراولی عمده ای از اهرم گاز طبیعی مایع بین فلوریدا و پورتوریکو و یک مدعی برای تهیه ح پیشنهاد گاز ریزشبکه با LNG. در ضمن Saltchuk را فرعی حمل و نقل مسئول است برای اولین بار در جهان LNG-طراحی کشتی کانتینر که دو عمل بین فلوریدا و پورتوریکو. این شرکت امیدوار است تا جرقه “گسترش سلاح های هسته ای از گاز طبیعی به عنوان یک سوخت حمل و نقل.” دو نفر دیگر از جمله کشتی های عامل از جکسون به نام El کقوی پس از یک قورباغه کوچک که آهنگ همه جا در پورتوریکو و Taíno پس از مردم بومی این جزیره متعلق به کراولی. پررونق LNG کسب و کار در پورتوریکو خواهد بود یک مزیت برای کسانی که شرکت ها — و بسیاری دیگر. کمیساریای اقامت نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این هیچ راز که چرا شرکت های اهدا شده به گنزالز کولون. کمیساریای اقامت یک مبلغ برای LNG در این جزیره است. او co-میزبانی 2019 آمریکا LNG نشست با فلوریدا در کنگره تد Yoho و جفت دارای co-حمایت یک لایحه به LNG صادرات آسان تر است. در اجلاس ماه مارس گذشته گنزالز کولون و برخی از پورتوریکو را مقامات بالا ایستاده بود تا یکی یکی ادعا حمایت از یک چشم انداز مشترک: پورتوریکو به عنوان یک کارائیب hub برای گاز طبیعی مایع. این ایده ای است که در اطراف بوده است پس قبل از طوفان ماریا — فرمانداری نامزد Pierluisi برای مثال حمایت برای آن زمانی که او به عنوان کمیساریای اقامت — اما آن را به دست آورد جدید کشش پس از طوفان چیدن جمهوری خواهان در ایالات متحده و همچنین پورتوریکو سیاستگذاران.

Resident_Commissioner_Jenniffer_Gonzalez-1581092338

کمیساریای اقامت کیتی گنزالز کولون.

عکس: Kristie بوید/آمریکا از عکاسی

در استقبال از سخنان در کنفرانس Rosselló خواست شرکت کنندگان از صنعت “به در برخی از نقطه ببینید [پورتوریکو] به عنوان یک اتصال از آمریکا که در آن ما نمی توانیم تنها با استفاده از LNG اما همچنین تبدیل شدن به مهم hub نسبت به حمل و نقل آن است.”

“پس از طوفان وجود دارد فرصت” او گفت:. “وجود دارد یک دولت است که مایل به تغییر سیاست. وجود دارد یک مسیر روشن که در آن ما می خواهم برای رفتن با LNG.”

فراتر از ستایش است هدف از 100 درصد انرژی های تجدید پذیر بسیار از بقیه انرژی سیاست های عمومی عمل می کنند در راستای این چشم انداز. قانون خواستار آن است که همه موجود و آینده نیروگاه که فرایند سوخت های فسیلی تبدیل به قادر به دست زدن حداقل دو نوع سوخت که یکی از آنها باید گاز طبیعی است. آن را نیز می گذارد از یک مسیر برای عرو خصوصی.

مانند Massol Deyá و نویسندگان Queremos سل از مقامات دولتی برای دفاع از گاز شاهد انتقال قدرت مورد نیاز در پی طوفان به عنوان وسیله ای برای توسعه نوع جدیدی از اقتصاد است. اما در حالی که Massol Deyá چشم انداز نگاه به سمت داخل نسبت به جوامع قدرت به حمایت از خود و همسایگان خود پورتوریکو دولت برنامه ریزی شده بود به استفاده از شبکه توانبخشی برای جذب سرمایه گذاران خارج و تبدیل به یک کلید گره در جهانی اقتصاد سوخت فسیلی.

پیشنهاد دیگری است که تعریف پورتوریکو آینده انرژی در آمد آوریل: حکومت نظامی را پیشنهاد قرارداد تجدید ساختار بدهی. حکومت نظامی دید از پورتوریکو آینده ترسناک است. به گفته یک سخنگوی نظارت مدیره ماتیاس Rieker, آن اجتناب ناپذیر است که مردم همچنان به محروم از شبکه است. “ما فکر نمی کنم پورتوریکو اقتصاد در حال رفتن به رشد بسیار قوی. ما فکر می کنیم مردم است رفتن به ادامه کاهش در پورتوریکو,” او توضیح داد. این شبکه به شدت غیر قابل اعتماد او ادامه داد, و کسب و کار به طور خاص شروع به قطع و راه اندازی در سیستم های خود را.

این غیرمنتخب اعضای هیئت مدیره پیشنهاد افزایش نرخ برای تمام مصرف کنندگان انرژی از طریق “انتقال شارژ” که در شروع 2.7 اضافی سنت به ازای هر کیلووات ساعت و در نهایت افزایش به 4.5 سنت. ح مشتریان که نصب شده بر پشت بام پانل های خورشیدی را پرداخت طلبکاران هزینه تمام انرژی آنها استفاده می شود از جمله آنچه که آنها تولید خود را بسیار غیر معمول آرایش.

بسیاری از افرادی که در نصب پانل های خورشیدی متصل به شبکه برای اطمینان از سازگار دسترسی به قدرت است. به قطع ارتباط به طور کامل و جلوگیری از هر گونه قطع خواهد نیاز افراد را به خرید بیش از حد باتری سازی که می تواند گران قیمت. آب و برق به طور معمول هزینه مشتریان برای مقدار انرژی مصرف می کنند از شبکه منهای مقدار آنها کمک از پانل های خورشیدی خود را. یک متر اندازه گیری مقدار انرژی یک خانه در, و همچنین به عنوان مقدار آن را با اضافه کردن به شبکه.

طرح تغییر ساختار خواهد از بین بردن حداقل چند دلار خورشیدی پشت بام کاربران صرفه جویی در هر ماه در انرژی — که برای برخی می تواند به اندازه کافی برای ارائه خورشیدی خام. این امر نیز نیاز به ح مشتریان با خورشیدی پشت بام برای نصب یک دوم سنج برای اندازه گیری انرژی, سفر بین پانل های خورشیدی و خانه پس از استاندارد متر اندازه گیری نیست چقدر قدرت اصلی سیستم کشیدن از انرژی خورشیدی است. متر می تواند هزینه تا آنجا که 1000 $در هر خانه — اساسا عقب, مالیات پس از آن خواهد بیشترین تاثیر کسانی که با سیستم های کوچک.

طرح دولت برای استفاده از شبکه توانبخشی برای جذب سرمایه گذاران خارج و تبدیل به یک کلید گره در جهانی اقتصاد سوخت فسیلی.

مایک Henchen متخصص در سیستم های ابزار از غیر انتفاعی کوه های راکی موسسه گفت: او را غافل از هر ابزار در آمریکا که به اتهام خورشیدی پشت بام اپراتورها هزینه های انرژی خورشیدی در آنها مصرف خود را دارند. سیاست درگیری با انرژی های تجدید پذیر قانون Henchen و دیگران اشاره کرده اند که بیان می کند که سیستم باید تسهیل و نه مانع پشت بام تولید قدرت توانایی برای اتصال به شبکه.

Rieker با نظارت هیئت مدیره و سخنگوی گفت: رهگیری که انرژی سیاست عمومی قانون مربوط به ح و نه به جونتا و پس از آن حکومت خونتا انتقال شارژ. اگر چه هیئت مدیره فکر می کند عرو باید با استفاده از گران قیمت دیزل آن توسط agnostic در مورد چه نوع از قدرت, این آژانس باید جایگزین. شارژ خورشیدی مصرف انرژی یک “موضوع عدالت” Rieker استدلال کرد. “بدون که مورد نیاز مشتریان است که به معنای مالی به خود نصب ژنراتور انرژی و یا پانل های خورشیدی و یا مشتریان که می تواند نصب سیستم های خود را زیرا آنها زندگی می کنند در آپارتمان را تحمل هزینه های بالاتر.” او اشاره نمی کند که این اتهام را تشویق ثروتمند مردم را به ترک این شبکه به طور کامل و پس از آن آنها خواهد خرس بدون انتقال هزینه در تمام.

Marxuach به نام این “نمونه BS از هیئت مدیره” و با اشاره به یک گزارش از شرکت مشاور در لندن, اقتصاد بین المللی است که در بر داشت که انتقال اتهامات را تنها با سرعت بالا کاهش در تقاضای برق افزایش بار بر روی کسانی که مجبور به ادامه با تکیه بر ح کمترین درآمد پورتو Ricans.

به طور کلی Marxuach طول می کشد یک محافظه کارانه تر مشاهده از Queremos سل طرفداران. او استدلال می کند که با قرار دادن انرژی خورشیدی در بسیاری از این جزیره پشت بام ها می تواند یک “لجستیکی کابوس” و پورتوریکو ممکن است نیاز زیادی انرژی خورشیدی. اما او می گوید: برنامه های مطرح شده توسط دولت و حکومت نظامی هر دو غیر منطقی است.

فرضی شما می تواند عمل ریزشبکه ها با ترکیبی از انرژی که ممکن است شامل کوچک گاز طبیعی در گیاهان گفت: رهگیری. اما پورتو ریکو است که در حال اجرا بخشید و به عنوان کارآمد که ممکن است گاز گیاهان باید بزرگ و واقع در ساحل, به طوری که آنها می توانید دسترسی وارداتی گاز طبیعی مایع.

ح یکپارچه منابع طرح حساب نیست برای افزایش سطح دریا. ضمنا “آن دسته از گیاهان کار با یک نوع خاص از شبکه” Marxuach گفت. “که forecloses در راه بر کوچکتر تولید اتصال به شبکه است.” پورتوریکو به سادگی نمی باید از این منابع برای ساخت یک شبکه انرژی تنها به جایگزینی آن با دیگر چند سال بعد. زمانی که تجدید پذیر افت قیمت پورتوریکو باقی خواهد ماند قفل شده به گاز طبیعی, انرژی, اقتصاد.

“معاوضه انجام آن است که راه این است که انعطاف پذیری جزء وجود ندارد” Marxuach گفت.

تغییر حقایق روی زمین

هر دو در ح یکپارچه منابع برنامه ریزی و تجدید ساختار بدهی های طرح هنوز در انتظار تصویب و در عین حال گاز زیرساخت در حال حاضر ساخته شده است.

در ماه مارس گذشته یک پیشگامانه برگزار شد در پایتخت سن ژوئن برای یک مرکز ارائه خواهد شد که گاز طبیعی وارداتی به دو ژنراتور برای San Juan نیروگاه. به زودی پس از آن مقامات امضا توافق نامه به گسترش San Juan بندر کانال اجازه می دهد برای بزرگتر محموله های گاز طبیعی مایع.

در یکی دیگر از کارخانه در San Juan منطقه به نام Palo Seco دو گاز جدید-سازگار با ژنراتور نصب شده اند و دولت در این میان پذیرش مناقصه برای ساخت و ساز کاملا جدید گاز سوز کارخانه. در سمت غرب این جزیره در Maragüez تبدیل یکی دیگر از نیروگاه به گاز طبیعی در جریان است.

“حدس من این است که استراتژی خود را, اجازه دهید تغییر حقایق روی زمین و هنگامی که ما همه چیز شروع آن سخت خواهد بود به نوبه خود” Marxuach گفت.

لیدیا دیاز رودریگز کمک می کند تا مدیریت یک جامعه مزرعه در devastatingly زیبا در شمال شرقی شهرداری یبوکا. لیمو درخت یوکا و آناناس رشد بالا در کوه با خیره کننده ویندوز ویستا از دریا فیروزه ای است. اگر برنامه های دولت در آمده است به ثمر دیاز رودریگز ممکن است روزی یک نمایش از یک شناور دریایی واردات LNG و تاسیسات مربوط به گاز طبیعی گیاه روی زمین است.

Yabucoa, Puerto Rico - 8/16/19: Here agricultural and environmental group YUCAEÕs farm. They are vocally protesting the installation of natural gas infrastructure in a deep sea port in Yabucoa.CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept
Yabucoa, Puerto Rico - 8/16/19: Here agricultural and environmental group YUCAEÕs farm. They are vocally protesting the installation of natural gas infrastructure in a deep sea port in Yabucoa.CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept
Yabucoa, Puerto Rico - 8/16/19: Here agricultural and environmental group YUCAE's farm. They are vocally protesting the installation of natural gas infrastructure in a deep sea port in Yabucoa. CREDIT: Christopher Gregory for The Intercept

این YUCAE پروژه که مخفف یبوکا آمریکا برای فرهنگ خود مراقبتی و محیط زیست, جامعه, مزرعه, در گوشه شمال شرقی پورتوریکو. کشاورزی و محیط زیست گروه اجرا می شود که این سازمان برای جلوگیری از ساخت و ساز از گاز زیرساخت ها است.

عکس: کریستوفر گرگوری برای رهگیری

برای سال دیاز رودریگز تحت فشار قرار دادند به صورت شیمیایی و سوخت های فسیلی شرکت های فعال در منطقه مانند اتحادیه کاربید و خورشید نفت برای کاهش انتشار آلاینده های هوا و آلودگی آب و مسئولیت شایع تنفسی مسائل محققان تا به حال مرتبط به صنایع سنگین. با رکود اقتصادی بسیاری از شرکت های بزرگ از سمت چپ. “ما در حال حاضر پرداخت می شود ما سهمیه. چرا آنها می خواهند به از خود گذشتگی ما دوباره ؟ ” او تعجب. سازمان او منجر به نام Yabucoan کمیته کیفیت زندگی است برگزاری جلسات جامعه و سازماندهی برای جلوگیری از گاز زیرساخت ها است.

اگر در هر نقطه رسیده است برای یک جنبش مردمی در اطراف تبدیل انرژی, این, پورتوریکو. در ماه ژوئیه گذشته پورتو Ricans به خیابانها خواهند ریخت مجبور Rosselló به استعفا شد و پس از مرکز روزنامه نگاری تحقیقی منتشر شده خصوصی پیام متن آشکار فساد و همچنین سنگدلانه جوک در مورد بدن که تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده در morgues پس از طوفان. اهمیت شبکه برق و غیرمنتخب جونتا از دست داده بود و در هیچ یک از. “ریکی استعفا و جونتا با شما” شد یک پاره.

این یک ارتباط است که باقی خواهد ماند ضروری است اگر جنبش برای انرژی های تجدید پذیر است موفق باشد. پس از زلزله استفاده نشده طوفان کمک های امدادی از جمله ده ها تن از موارد از آب بطری کشف شد در یک انبار در زلزله زدگان جنوب جلو راندن مردم به خیابان ها و در عین حال بار دیگر خواستار استعفای Rosselló جایگزینی واندا Vázquez. اما بسیاری از کسانی که حاضر بودند آگاه از محدودیت های که تقاضا.

در ماه های آینده سرنوشت کنگره را 2 میلیارد دلار در انرژی کمک خواهد کرد تعیین می شود اما آن را نمی Vázquez که باید نهایی می گویند که در آن پول می رود. بودجه خواهد شد و نظارت توسط یک بانکدار سابق به نام رابرت کوچ منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یک تیم از 10 به 15 نفر تازه اختصاص داده شده برای نظارت بر پورتوریکو بازیابی وجوه. یک بار برنامه ریزی می شود از طریق سوخت های فسیلی پسند اجرایی آن نیز به احتمال زیاد برای به دست آوردن تایید از جونتا.

به Massol Deyá آن را به عنوان مثال چرا مبارزه برای استقلال انرژی است که در مورد بیش از فقط برق است. “ما خواستار یک گل از استقلال انرژی برای پورتوریکو به عنوان وسیله ای برای شروع decolonizing جزیره,” او گفت:. Massol Deyá نمی بینم Casa پوبلو هدف که بدانند چگونه به رفع عرو. اما گاز زیرساخت نمی تواند اجازه حرکت رو به جلو او می گوید. “این است که برای همیشه اگر به آنها اجازه دهید آنها را انجام دهد. این یک مستعمره برای همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im