‘روان’ بازیگران: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

Psych-سیستم عامل برای زندگی! تقریبا 15 سال پس از اولین طرفداران نمی تواند به اندازه کافی از روان و به یاد ماندنی همیشگی شاون اسپنسر (James Roday) و برتون “گاس” Guster (Dulé Hill).

ایالات متحده آمریکا شبکه dramedy شرح زیر است شان جعلی روانی است که استخدام برای مشورت در موارد به عنوان یک “psychic detective” برای سانتا باربارا اداره پلیس و بهترین دوست خود گاس که در واقع دارویی هرزه فروش و به نوعی طناب به همه شان این موارد است.

در طول این سری که زد برای هشت فصل از سال 2006 تا 2014 کارآگاه duo را به نگه دارید تا شاون روانی ظاهر در حالی که در واقع حل جنایات. خوشبختانه همکاران, هوشمند, اجرای سریع از خطر و hilariously خارج شدن از مشکلات را با کمک شوخ نام کد و استادانه درست شده backstories.

شبه کارآگاهان در حال کمک واقعی پلیس متشکل از یک بد خلق کارآگاه به نام کارلتون Lassiter (Timothy Omundson), ژولیت, اوهارا (Maggie Lawson) که همچنین شاون عشق علاقه و رئیس کارن ویک (Kirsten Nelson). شاون پدر هنری اسپنسر (Corbin Bernsen) بازنشسته پلیس همچنین مراحل را به او آموزش درس های زندگی و وثیقه او را از مشکل از زمان به زمان.

در سال 2017 باند پیوست برای یک فیلم تلویزیونی به نام Psych: این فیلمکه منجر به شاون و ژول در نهایت ازدواج و برانگیخته دوم spinoff فیلم Psych 2: Lassie Come Home, آینده 2020 به ان بی سی پخش آنلاين خدمات طاووس.

“بیا Psych-Os ما پشت” تپه طعنه از طریق توییتر تصویری در 25 ژوئن 2019 در مورد عاقبت فیلم. “Lassie آمدن به خانه!” Roday اضافه شده در کلیپ.

“این همه چیز شما را دوست دارم و هیچ چیز برای شما. ما در حال آلی سس مایونز از کابل TV” را یک میلیون چیزهای ستاره ادامه داد: قبل از تپه فریاد زد یاد عبارت “صبر کنید برای آن” اذیت کردن یک تعطیلات باز گشت از این جفت ارز است.

لاوسون, از سوی دیگر, داد, طرفداران کمی راهنمایی بیشتر به عنوان به آنچه که انتظار می رود در آینده Psych قسط — علاوه بر پنهان آناناس و جنایات را حل کند.

“تمرکز می رود کمی مثل شاون و ژولیت فقط خوب در حال حاضر” بازیگر خبرنگاران گفت: در تلویزیون انجمن منتقدان زمستان تور مطبوعاتی در ژانویه سال 2020 در مورد فیلم بعدی. “بنابراین هیچ نگرانی وجود ندارد مسئله است. ما هنوز هم برخی از مانند او انجام خود را روانی چیزی که من انجام من کارآگاه چیز, اما برای اکثر ما فقط لذت بردن از زندگی زناشویی فوق العاده است. آره ما در سعادت است.”

حرکت زیر برای دیدن آنچه که بازیگران سری جرم شده است تا پس از آن پیچیده شده در سال 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>