افتخار پدر! جو Giudice سهام کلیپ خود را از خوردن سوشی با دختر


Joe Giudice Shares Video of Himself Eating Sushi With His Daughters
جو Giudice با دختر, گابریلا Milania, Gia و Audriana. حسن نیت ارائه میدهد جو Giudice/Instagram

خاطرات! جو Giudice است که در حال حاضر ساکن در ایتالیا در میان خود را مورد اخراج اما چهار دختر او با همسر جدا Teresa Giudice — Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10 — هرگز دور از ذهن است.

The Real Housewives of New Jersey آلوم 47 در زمان به Instagram روز دوشنبه 10 فوریه برای به اشتراک گذاشتن یک شیرین کلیپ های خود را به یک وعده غذایی با بچه های خود. “خوردن سوشی با دختران من” او اعلام کرد به عنوان بزرگنمایی در هر یک از دختران خود بودند که با بهره گیری از مواد غذایی است.

“چگونه می توانم شما مثل من گیشا?” جو پرسید: به ظاهر با اشاره به ژاپنی رستوران در سالرنو, ایتالیا.

“ماهی در واقع سلیقه مثل دریا” Milania گفت: دادن پدر او مشتاق شست.

قبل از پایان این ویدئو جو اضافه شده: “دختران من, I love ’em.”

اگر سابق تاجر مشخص نیست دقیقا زمانی که کلیپ فیلم برداری شده بود به نظر می رسد از اطراف دسامبر 2019 که چهار نفر از دختران خود را در سفر به ایتالیا برای دیدن او را برای کریسمس.

شیرین بازدید صورت گرفت روز پس از جو و ترزا همچنین 47 به نام آن واریز شده پس از 20 سال از ازدواج. “ترزا و جو از هم جدا شده اند اما هیچ برنامه ای برای طلاق هنوز” یک منبع گفت:” ما هفتگی در آن زمان است. “ترزا و جو صحبت در مورد آینده خود را زمانی که او و دختران بودند در ایتالیا و تصمیم گرفت آن را برای آنها را به طور جداگانه. نه از آنها خواستم که در ارتباط راه دور. جو بوده است آشنایی در ایتالیا ترزا مشغول مراقبت از دختران خود را در حال حاضر. آنها هاربر هیچ بیمار را نسبت به یکدیگر و ادامه خواهد داد به coparent بچه های خود را.”

جو دوباره فکر کردن در مورد دختران خود را در روز سه شنبه, فوریه 11, زمانی که او به اشتراک گذاشته Instagram تصویری شامل عکس های کوارتت و عذرخواهی کرد که برای آنها وجود دارد. “آیا شما ذهن خود را تغییر دهید اگر من من ؟ اگر فقط مردم واقعا به من می دانستند. من زمان های هدر رفته در بی فایده دعوا آنها همیشه می خواستم آن را به توان در مورد کسی که قوی تر بود یا راست ؟ ” او نوشت: در عنوان ، “و در اینجا من در سمت چپ پاره دور از تنها کسانی است که اهمیت. من از دست رفته بهترین دوستان من … من می دانستم که همه در کنار سمت راست یا قوی تر جو باید رفت – دلیل شادی من از دست داده بود.”

جو اضافه شده است که او در حال حاضر “تنها” بدون “نوزادان” را به نگه دارید, قبل از بیان “من متاسفم دختران است.”

آینده پادکست میزبان عناوین ساخته شده در ماه گذشته زمانی که او کشف گرفتن دنج با چندین زن در مکزیک است. ترزا گفت: در طول یک ظاهر در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن در اوایل این ماه که فرزندان او تا به حال واکنش به اخبار. “من ساخته شده آن را خوب با دختران ما. در ابتدا Milania آن را دیدم و Gia, آنها مانند, ” شوخی می کنی؟'” ایستاده قوی نویسنده توضیح داد. “من فقط می خواهم, ‘دختران, آن را خوب است. او زندگی خود را.’ و چون من خوب بود با آن, آنها خوب با آن است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>