تظاهرات سوق چارلز بوکر در کنتاکی مجلس سنا مسابقه با استقرار-حمایت امی مک گراث

در اوایل صبح ساعت مارس 13, افسران پلیس, شکست راه خود را به Breonna تیلور آپارتمان در لوئیزویل, کنتاکی, در حالی که او خواب است. آنها تا به حال آنچه شناخته شده به عنوان “بدون دست کشیدن حکم.” این یک بحث برانگیز ابزار است که اجازه می دهد تا پلیس به پشت سر هم از طریق درب های اعلام نشده و زمانی که آنها را به طوری که شب تیلور دوست شنوایی مردان مسلح barreling به آپارتمان یکی مزاحم در پا. پلیس در پاسخ به تیراندازی تیلور, EMT, حداقل هشت بار و کشتن او. آنها به دنبال مواد مخدر, اما هیچ چیز یافت می شود.

دو ماه بعد جورج فلوید بود به قتل توسط پلیس مینیاپولیس و تظاهرات منفجر شد اولین بار در سراسر کشور و سپس در سراسر جهان است. جنبش اعتراضی در آن اوقات فراغت را تکان داد تا مبارزات سیاسی در سراسر کشور. در کنتاکی دولت قانونگذار چارلز بوکر رسید به بیش از حد-نزدیک-به-تماس با آمریکا مسابقه در برابر نامزد طولانی پیش رو توسط واشنگتن دموکرات. خشم در تیلور قتل آمیخته با خشم در Floyd قتل در سراسر کنتاکی و بوکر را بی دریغ داد با معترضان و خواسته های خود را برای برگزاری افسران مسئول پاسخگو — شد تمرکز مبارزات انتخاباتی خود.

بوکر که مذاکرات با افتخار از آمدن از کنتاکی فقیرترین کد پستی محله ای در غرب لوئیزویل متصل مبارزات انتخاباتی خود به تیلور قتل از صحنه در شب انتخابات تجمع روز سه شنبه. بوکر پسر عموی, T. J. بوکر جونیور قبلا قربانی خشونت پلیسو بوکر گفت که تیلور و پسر عموی او تا به حال شناخته شده هر یک از دیگر.

“بسیاری از خانواده شده اند فریاد Breonna نام” بوکر گفت: از مرحله. “او آویزان با پسر عموی من T. J., و هنگامی که او به قتل او وجود دارد. و مرگ او قتل او احساس مانند از دست دادن او را بیش از همه دوباره. و ما ایستاده بود در خیابان از آنجا که ما تا به حال هیچ انتخاب دیگری.”

رای دهندگان کنتاکی نیست به معنای یک انتخاب است. طولانی نیست پس از امی مک گراث کشیده ناراحتی پیروزی در خانه دموکراتیک اولیه در مارس 2018 او تلفن زنگ زد. آن را چاک شومر سنا دموکراتیک رهبر اقلیت با بیش از فقط تبریک می گویم. مهم نیست که چگونه انتخابات عمومی می رود شومر گفت: McGrath, ما می خواهیم شما به ما کاندیدای سنا در برابر میچ مک کانل در سال 2020 با توجه به McGrath 2018 کمپین aide.

انتخابات عمومی رفت و ضعیف با McGrath از دست دادن به حزب جمهوری خواه اندی بر 51 به 48 درصد در یک مسابقه دموکرات امیدوار به ادعا. بار اصلی خط حمله شده بود به پخش McGrath خود را ضبط شده در بالا-دلار جمع آوری کمک برای بوستون اهداکنندگان: “من بیشتر سمت چپ من پیشرفته تر از هر کسی در ایالت کنتاکی,” او گفت:. که ممکن است یا نه ممکن است درست اما این بود که چگونه او برای فرار ، به جای او ارائه کرده بود خودش را به عنوان یک سیاستمدار میانه رو به دنبال کار با جمهوریخواهان برای پیشبرد اهداف مشترک. در 2019, زمانی که او راه اندازی خود را در مجلس سنا کمپین با حمایت از شومر و سناتوری دموکرات کمیته کمپین او ادامه داد: به فشار خودش را به عنوان یک نسیم. در خارج از دروازه او گفت که او می خواهم که به حمایت از نامزدی برت Kavanaugh به دیوان عالی کشور و هدف در سنا خواهد بود برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب قطعات بهتر از دستور کار خود دارد. تحت فشار او بدبختانه و گفت: او می خواهم که در واقع مخالف Kavanaugh.

حزب دموکرات در واشنگتن گیر او را در کنتاکی او دیده می شد که چیزی جز شکست ناپذیر است. گوینده برنامه ورزشی مت جونز بسکتبال-وسواس دولت محبوب ترین بحث های رادیویی میزبان تشکیل اکتشافی کمیته با این استدلال که McGrath و شومر نمی شد بازی را به نفع خود. شومر را هدف جونز گفتهبود به پشت یک نامزد که نمی برد ولی که مشخصات او را کمک کند جمع آوری پول های بی پایان در برابر مک کانل مجبور رهبر اکثریت به تمرکز وقت و پول و انرژی در کنتاکی که در غیر این صورت جای دیگر بروید. درست به فرم McGrath صرف به سمت بالا از 20 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی او تا به امروز است.

مک کانل را فعالان جونز بعد گفت: آغاز کرده بود با نزدیک شدن افراد نزدیک به خود را, دوستان, درخواست اگر آنها تا به حال خاک نه فقط در جونز بلکه در کسانی که به او نزدیک است. در ضمن McGrath انتخاباتی تحت فشار قرار دادن جونز کارفرمایان به او خاموش و از کار اخراج شد و از تلویزیون نشان می دهد.

جونز متمایل به خارج است. قرار دادن خود را از طریق آن یک چیز بود او استدلال کرد اما قرار دادن کسانی که نزدیک به او را از طریق آن دیگری بود. که در سمت چپ بوکر و مایک Broihier. Broihier آمد از خارج از سیاست با این استدلال که او یک نوع از نامزد مک کانل تا به حال هرگز قبل از مواجه شده: یک بازنشسته های دریایی, یک معلم و یک کشاورز. او موفق به کسب تایید از اندرو یانگ و کشت و تفکیک گروه های در سراسر کشور, اما به خصوص در ماه گذشته از مبارزات آن بوکر که در زمان خاموش.

در حالی که بوکر پیوست معترضان در خیابان McGrath دور مانده و منجر به یک بحث بی دست و پا لحظه ای که در آن او برای اولین بار ادعا کرد که او می خواهم در خانه مانده بود و با خانواده و سپس گفت که او نگران بود در مورد کوروناویروس.

جونز در یک حرکت آن را تکان داد تا مسابقه تایید شده بوکر که شروع به پوشش دولت محلی و تاییدیه در جانشینی سریع از جمله Bernie Sanders, اسکندریه Ocasio-کورتز و الیزابت وارن. در سطح محلی ایجاد ارقام شروع به جذب شدن به سوی او از جمله آلیسون Lundergan Grimes, که شده است می خواهم دموکراتها 2014 سنا نامزد.

کنتاکی قبلا برنامه ریزی برای برگزاری اولیه آن در مارس 19, اما به تعویق افتاد آن را با توجه به همه گیر و قابل توجهی گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری. چون رای غایب شده اند در دسترس برای چند هفته McGrath اردوگاه بوده است و امیدوار است که بوکر را به خروش آمد بیش از حد دیر است.

“ما در حال حاضر برنده” بوکر گفت: حامیان شنبه شب جشن چند نژادی, کار کلاس ائتلاف مبارزات انتخاباتی خود ساخته شده است. آیا او در واقع برنده نخواهد بود شناخته شده است و تا 30 ژوئن زمانی که دولت بزرگترین شهرستان جفرسون و Fayette باید گفت که آنها را به انتشار مجموع رای, ترکیب هر دو در فرد و ایمیل آراء به جای رها کردن آنها را تکه تکه به سایر استان ها انجام داده اند. به عنوان شب به پایان رسید McGrath برگزار شد اندکی سرب از چندین thousand رای اما جفرسون و Fayette استان ها — تشکیل لویی و Lexington بود — در حال انتظار برای رفتن به شدت برای بوکر.

آخر هفته دیده بود بوکر تور روستایی کنتاکی و قرعه کشی بزرگ جمعیت در بیشتر مناطق سفید که در آن او می خواهم آنها را در مورد علاقه و شعار. “از هود” بوکر می گویند ترک آن را به جمعیت را به پایان برساند: “به holler.”

این بود که فقط مردم سیاه و سفید در اطراف این جمعیت” بوکر گفت: سه شنبه شب. “ما در این با هم. شما صدمه دیده یک از ما به شما صدمه دیده همه ما است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>