تظاهرات در برابر پلیس می تواند کمک کند که قبلا بی خانمان Candace Valenzuela اولین آفریقایی-لاتین در کنگره

یک نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد در حال تغییر و پویایی در انتخابات به صورت دموکراتیک اولیه در تگزاس را 24th, کنگره منطقه که نشان دهنده مناطق حومه بین فورت ورث و دالاس. با توجه به نظرسنجی که به سفارش کنگره اسپانیایی انجمن و انجام شده در جولای توسط داده ها برای پیشرفت 36 ساله مدرسه محلی عضو هیئت مدیره Candace Valenzuela منجر 62 ساله سابق نیروی هوایی سرهنگ کیم اولسون با 11 نقطه حاشیه 40 درصد به 29 درصد است.

این نظرسنجی نشان می دهد یک تغییر قابل توجهی از تگزاس را در 3 مارس اولیه, هفت راه مسابقه که برنده اولسون با 41 درصد آراء را به دنبال Valenzuela با 30 امتیاز. رای دهندگان مردد به نظرسنجی گزارش در حال تکیه Valenzuela با سفید, لاتینی, سیاه و رای دهندگان نیز به احتمال زیاد به حمایت از او.

“ما رای گیری نشان می دهد وجود دارد شده است جنبش پس از دور اول” گفت: اطلاعات برای پیشرفت, مدیر اجرایی, Sean McElwee اشاره کرد که تنها 2 درصد از رای دهندگان که حمایت Valenzuela در بازار اولیه در حال حاضر بلاتکلیف در مقایسه با 7 درصد از کسانی که در ابتدا حمایت اولسون. داده ها را برای پیشرفت نیز یافت 3 درصد از رای دهندگان که در ابتدا حمایت اولسون در حال حاضر Valenzuela.

به نظر می رسد که موج جدید اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس را برای کمک به نوبه خود جزر و مد به نفع Valenzuela, که خواهد بود که برای اولین بار افریقایی-لاتین در کنگره و تایید شده توسط کنگره اسپانیایی, سیاه, اسیایی, و مترقی قفقاز.

در ماه ژوئن گرجستان دموکراتیک Rep. John Lewis آمد برای Valenzuela به طور مستقیم مقید حمایت خود را به جریان ملی حساب. “مسائل نژادی و عدالت اقتصادی در حال جلو و مرکز در امریکا در حال حاضر,” او گفت: در تایید خود را. “Candace به ارمغان می آورد یک چشم انداز منحصر به فرد به این مسائل خواهد بود و انتگرال در رانندگی ملی ما مکالمه رو به جلو است.”

تظاهرات را متزلزل دموکراتیک مقدماتی در سراسر کشور است. در کنتاکی در سنای نژاد چارلز بوکر رسید در بازگشت از “هود به holler” پیام به عنوان یک رهبر محلی تظاهرات در حال سقوط فقط کوتاه ناراحت کننده امی McGrath, که به حمایت از حزب ملی و متصلب بود تا اوایل سرب در پست الکترونیکی-در رای گیری قبل از بوکر را افزایش است. در نیویورک هم جمال بومن و Mondaire جونز بودند رو در مقدماتی توسط انرژی جنبش اعتراضی در حالی که روبن دیاز, Sr. یک متحد نزدیک پلیس در نیویورک او را دیدم برانکس اولیه کمپین شبهه در آخر ماه.

در جای دیگر در تگزاس مترقی-پوپولیستی مایک سیگلدر حال اجرا در حومه شهر Austin رواناب در 10 کنگره منطقه تکیه به حرفه خود به عنوان یک حقوق مدنی وکیل و کار می کرد به قاب اصلی به عنوان محوریت مسائل سوء استفاده پلیس. در 31 منطقه کشش از وکو به آستین دموکرات ها به طور مشابه به رقابت برای فرصتی برای تلنگر صندلی آبی رنگ است. مهندس کامپیوتر دونا امام رو به پزشک کریستین مان در انتخابات گفت که مبارزات انتخاباتی او را دیده است افزایش از تمرکز بر نژادی عدالت است. “مردم در منطقه ما هستند توجه که ما کمپین صحبت کردن در مورد راه حل برای آمریکایی ها در سال 2019 به خوبی قبل از اخیر نگرانی های,” او گفت:.

GettyImages-1203010168

کیم اولسون نامزد در تگزاس 24 کنگره منطقه صحبت می کند با تماس رول در مبارزات انتخاباتی او در اولس تگزاس, Feb. 24, 2020.

عکس: بیل کلارک/CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

Valenzuela شاهد افزایش جذب سرمایه در ماه های اخیر. اولسون ایستاده بود به عنوان بالا به جمع آوری کمک های منتهی به مارس اولیه اما در اخیر جمع آوری کمک های مالی سه ماهه Valenzuela outraised او حریف $465,000 به $438,000. میانگین کمکهای مالی به Valenzuela و اولسون مبارزات بود در $33 و 48 دلار بود.

رای گیری اولیه داده ها از Valenzuela مبارزات انتخاباتی نشان می دهد رای دهندگان از رنگ در حال تبدیل کردن نیروی بیشتر به افغانستان ، “با توجه به ما ون داده, سیاه, رای دهندگان ساخته شده در حدود 8 درصد از آراء اولیه گفت:” جفری سیمپسون Valenzuela را مدیر کمپین. “سیاه مشارکت مردم در رای گیری اولیه در حال حاضر بیش از 12 درصد است و ما انتظار داریم که برای رفتن و حتی بالاتر در روز انتخابات.”

مشارکت مردم برای 3 مارس اولیه در حالی که دو دو قبلی مقدماتی هنوز هم نشان داده فقط 2 درصد از این منطقه را از جمعیت. از 60,000 دموکرات که قالبی برگه های رای در ماه مارس اولسون گرفت و منطقه را دو تا از بزرگترین شهرستانهای استان و دو سوم از کل حقيقت است. Valenzuela به دست آورده باریک اکثریت در شهرستان دنتون اما فقط 10 ، 000 رای در کل ریخته شد وجود دارد.

خانه صندلی کنترل شده توسط حزب جمهوری خواه در کنگره کنی Marchant گذشته 16 سال اما در این منطقه تغییر زیادی جمعیتی بیش از آن زمان و جمعیت آن شده است اکثر مردم رنگ پس 2016. Marchant بسیار دقت پشت سرگذاشته و دموکراتیک چلنجر در سال 2018 (پس از شکست دادن او به آسانی در سال 2016) و سال گذشته او اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد: بخشی از یک موج از چنین تصمیم گیری های حومه جمهوری خواه امتیازهای دوبله محلی به عنوان “Texit.” یک دموکرات را به جای آن را در بث Van Duyne سابق جمهوری خواه شهردار در منطقه که تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تنوع منطقه مرکزی است به همین دلیل حزب دموکرات مشاهده این مسابقه به عنوان یکی از رقابتی ترین کنگره مسابقات در پاییز — یک عامل است که مرکزی برای هر دو اولسون و Valenzuela را پس از مبارزات قبل از تظاهرات.

در شرایطی که عمده سیاست تفاوت اولسون شده است این مورد است که او را بهترین راه حل مناسب به نمایندگی از این منطقه به دلیل حرفه خود را تجربه. Valenzuela در ضمن دارای تکیه بر مشخصات بالا تاییدیه و همچنین ملی حرکت در سراسر حزب دموکرات برای متنوع تر نمایندگی. همچنین پس از رشد بی خانمان او را به کنگره یک دیدگاه اجتماعی و اقتصادی اغلب منعکس شده در میان ثروتمند قانونگذاران فدرال.

در حالی که Valenzuela چهره اضافه شده چالش در تلاش برای به تلنگر یک منطقه از قرمز به آبی مبارزات انتخاباتی خود را با هدف مهار برخی از استدلال های ساخته شده با موفقیت توسط جمال بومن و Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez ترقی خواهان که مقامش را از دست بدهد طولانی در خدمت و سفید و میانه رو مجلس به نمایندگی از تنوع مناطق. بحث بر متنوع و رهبری سیاسی نیز در انتخابات ریاست جمهوری با بسیاری از politicos اصرار جو بایدن در برابر انتخاب یک همسر در حال اجرا گفت: بلیط خود را باید منعکس کننده جمعیت کشور و دیگران استدلال او نیاز به یک معاونت از رنگ اگر او می خواهد به تولید به اندازه کافی هیجان در پاییز.

در مارس کمپین اسلحه برای اسپانیایی, سیاه, اسیایی, و مترقی قفقاز خواست دموکراتیک کنگره انتخاباتی کمیته به تایید Valenzuela نوشتن در نامه ای که حزب باید همچنان به تلاش برای متنوع نمایندگی جوامع ما سزاوار است.” این DCCC اغلب نه تایید در مقدماتی اما آن را چندین بار در 2018, از جمله در تگزاس. یک DCCC دستیار گفت: رهگیری داخلی خود داده ها نشان داد هر دو نامزد می تواند برنده صندلی در ماه نوامبر و در آن باقی می ماند از همه باز مقدماتی این چرخه.

هنگامی که تظاهرات در اطراف جورج فلوید را کشتن تا هر دو نامزد به دنبال ترکیب انرژی را به مبارزات انتخاباتی خود را.

اولسون با حضور پنج Black Lives Matter تظاهرات در سراسر این منطقه با توجه به مبارزات انتخاباتی او مدیر Rachel Perry و او منتشر شد یک تعهد جدید برای پلیس و عدالت کیفری اصلاحات.

Valenzuela زندگی می کند که با او 71-ساله-در-قانون و ضعف سيستم ايمنی 1-سال-پسر هدایت روشن از تظاهرات اما اعزام اعضای کمپین در خود جای.

هر دو نامزد سازماندهی انجمن مجازی در اطراف پلیس نژادپرستی و حقوق مدنی.

در یکی مجازی تاون هال در ماه ژوئن هر چند اولسون شاید overcompensating رو خودش درگیر در جدال منجر به کنگره سیاه حزبی به بعد محکوم کردن او برای فاجعه است. در این مراسم اولسون خواسته شده بود در مورد حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت و به عنوان بخشی از پاسخ او بود که به طور گسترده دلسوز به معترضان او را رد کرد و نگرانی ها در مورد اموال تخریب. “حتی اگر مردم غارت ، رایت آن را به زمین شما می دانید در صورتی که آنچه در آن است تو را به رفع ملت ما,” او گفت:. “من می دانم که مردم نمی خواهند به من می گویند که اما من فقط گفت: شما می دانید چه are you gonna do, شلیک ما به عنوان اعتراض ؟ ما واقعا باید اساسا چرخد و این نظامی ما نیروی پلیس که در آن استفاده می شود برای محافظت و خدمت می کنند.”

محافظه کاران به سرعت برداشت بر روی اولسون, نظرات, اولین گزارش توسط واشنگتن آزما و متهم از او حمایت کردند. Van Duyne توییتی واشنگتن آزما مقاله و گفت: “دموکرات اولیه در 24 منطقه تبدیل به یک نفرت مسابقه به پایین برای چه کسی می تواند ترین, افراطی رادیکال ترین و مخرب ترین به محله های ما, دولت و ملت است.”

در پاسخ اولسون کمپین با صدور بیانیه ای که اولسون “می داند که ما نمی توانیم از استفاده از زور برای حل یک مشکل سیستمیک بی خشونت و تبعیض مرتکب شده کسانی که قسم خورده به محافظت و خدمت می کنند. ما باید به بازسازی از زمین تا رنگ-کور ایمنی عمومی موسسه در سراسر امریکا است.”

کنگره سیاه حزبی و سپس سرزنش اولسون برای او در نظر. “اولسون تیم پاسخ تماس برای ‘رنگ کوری” است که تن ناشنوا و سکوت اعضای جامعه او است که به دنبال نشان دادن” گفت: Niccara کمپبل سیاسی مدیر برای CBC عمل سیاسی کمیته. “این است که همبستگی یا allyship. آن است که حتی تلاش.”

Valenzuela نیز شروع به پریدن کرد به فرای, صدور یک بیانیه که اولسون بود “از دست رفته علامت” در پاسخ به دالاس تظاهرات توسط “فعالانه تشویق تخریب جامعه ما به جای تقویت صدای مردم سیاه و سفید که در حال مبارزه برای تغییر با همدلی و شفقت است.” Valenzuela سپس جلوتر رفت و گفت اولسون پیگیری بیانیه که به نام “color-blind” امنیت عمومی موسسه “نادیده 400 سال از تاریخ کشور ما است و دقیقا همان نوع از جهل ما نیاز به تماس است.”

اولسون گفت اخبار صبح دالاس او معنی نیست که مسابقه نباید در نظر گرفته شود اما بیشتر باید انجام شود برای اطمینان از اجرای قانون نیست نامتناسب آسیب مردم سیاه و سفید. “این نمی تواند که پلیس قاضی شما را به خاطر شما رنگ و دادگاه نمی تواند قاضی شما برای رنگ خود را,” او گفت:.

پیش از آن در مبارزات انتخاباتی اولسون تلاش برای بیان, به همین دلیل او بهترین موقعیت برای نشان دادن تنوع منطقه.

در دموکراتیک فروم در ماه فوریه داوطلبان خواسته شد به این صورت و اولسون در پاسخ اول گفته او “به عنوان یک اقلیت” در بسیاری از کشورها در خارج از کشور به دلیل پدر و مادر او بودند وزارت دفاع معلمان مدرسه. “این منطقه بسیار متنوع درست مثل ملت ما و ما باید به صدای که آنها صحبت می کنند زمانی که آنها نمی توانند برای خود صحبت می کنند,” او اضافه شده است.

اولسون کاهش یافته است به نظر بیشتر بر ادعای خود را. به همین دلیل اولسون فکر می کند او بهتر است به نمایندگی از منطقه خود Perry او مدیر کمپین گفت:”رای دهندگان تگزاس را نهایی می گویند که آنها می خواهند به نمایندگی از آنها. … و از یک روز از این مسابقه با رای خود و کمک های مالی و مردمی شور و شوق — آنها ساخته شده آن را کاملا روشن است که که نامزد کیم اولسون.”

Valenzuela در ضمن استدلال کرد که در زمستان فروم که نژادی زمینه افزایش رقابت در انتخابات پارلمانی.

“به منظور پیروزی در یک منطقه شبیه به این, شما باید قادر به خارج کردن مردمی که احساس enfranchised توسط [خود] رهبری,” او گفت:. “منظورم اینه به من نگاه کن. من یک جوان سیاه, لاتین, خودم و یکی از راه های که شما در حال رفتن به تحریک رای دهندگان آمده است شما در حال رفتن به کسی که نمایندگی آنها را در راه آنها هرگز قبل از دیده می شود.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>