اعتراض برای جورج فلوید, دیگر ملت ها را در مقابله با خود را تاریک تاریخ

چرا شما باید مراقبت از

چون سیاه و سفید زندگی می کند مهم در سراسر جهان است.

وقتی بازیگر John Boyega که گل رز به شهرت در اخیر جنگ ستارگان فیلم به عنوان یک stormtrooper که واریز زور و می پیوندد مقاومت ایستاده بود در لندن هاید پارک در روز شنبه او فریاد زد: اسامی افرادی که با معترضان شد به خاطر سپردن: جورج فلوید, ساندرا شیرین و مطلوب Trayvon Martin — همه سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس. و سپس: Stephen Lawrence, سیاه, بریتانیایی, نوجوان که قتل در سال 1993 منجر به بررسی نژادپرستانه پلیس و مارک دوگان 29 ساله سیاه, بریتیش, مرد کشته شده توسط شمال لندن پلیس در سال 2011.

در سراسر جهان در اعتراض نژادپرستانه و خشونت پلیس در ایالات متحده بوجود آمده اند. اما تظاهرات محدود به آمریکا موارد; آنها همچنین برجسته کردن موارد خشونت پلیس در کشورهای دیگر با معترضان خواستار تحقیقات جدید یا حداقل تمدید توجه به مردم رنگ که کشته شدند و یا بدرفتاری با توجه به نژادپرستی نظاممند.

در فرانسه 20 ، 000 نفر اعتراض هفته گذشته برخی از پوشیدن ماسک که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” — فلوید آخرین کلمات. آنها همچنین با اشاره به سال 2016 مرگ در بازداشت پلیس از آدما Traoré که آخرین کلمات نیز “من نمی توانم نفس بکشم.” “هنگامی که ما برای مبارزه با جورج فلوید ما مبارزه برای آدما Traoré بیش از حد” Traoré خواهر Assa به جمعیت گفت. اصلاحات خواهد بود یک چالش در فرانسه به جاهای دیگر: سیاستمداران فرانسوی به تازگی معرفی یک لایحه به فیلمبرداری یک افسر پلیس با مجازات جریمه.

در آفریقای جنوبی به معترضان مرتبط فلوید مورد به مرگ Collins Khosa 40 سال سیاه مرد که کشته شد در روز جمعه توسط سربازان گفته می شود برای نوشیدن با وجود مستند قوانین. خانواده او پس از موفق به پیروزی در دادگاه پیروزی برگزاری مقامات مسئول. رسیدگی به این پرونده در حال انجام است.

در حالی که فلوید مورد تحمیل یک ضربه به آمریکا توانایی تبدیل شدن به یک رهبر جهانی وقتی که می آید به گرفتن اخلاقی شاید آن حساب با نژادپرستی را در این کشور یک رهبر در راه های مختلف توسط جرقه, anti-racist معترضان در سراسر جهان به تقاضا بهتر از خود دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>