معترضان در اینجا این است که چگونه به راه اندازی یک ارزان سوز تلفن

اگر شما در حال گرفتن به خیابان ها خواستار عدالت برای قربانیان خشونت پلیس و قتل, شما ممکن است بخواهید به ترک گوشی خود را در خانه. مهم نیست که چگونه صلح آمیز رفتار خود را, شما در معرض خطر ابتلا به بازداشت یا ضرب و شتم توسط پلیس. پلیس ممکن است مصادره تلفن خود را و جستجو در آن صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها از نظر قانونی مجاز به, و یا آنها ممکن است سعی کنید به شکستن آن به خصوص اگر آن را حاوی عکس یا تصویری از خود خشونت آمیز و یا اقدامات غیر قانونی.

در همان زمان آن را یک ایده خوب را به یک تلفن به یک اعتراض بنابراین شما می توانید ضبط آنچه اتفاق می افتد و دریافت پیام را در رسانه های اجتماعی. فیلمبرداری پلیس کاملا قانونی و در چارچوب حقوق خود را و آن را یکی از چند ابزار شهروندان باید در برابر خشونت پلیس. این نیز مهم است که قادر به برقراری ارتباط با دیگران در زمان واقعی و یا برای پیدا کردن دوستان خود را در مورد شما از هم جدا کنید.

برای آشتی دادن این تنش بین که مایل به محافظت از حریم خصوصی شما و مایل به دیجیتالی سند انتقاد كرده — امن ترین گزینه است به ترک اصلی خود گوشی است که شامل یک مقدار عظیم از اطلاعات شخصی در مورد شما در خانه و به جای آوردن خصوص آماده سوز تلفن به تظاهرات.

من بحث در مورد چگونه به انجام این کار در طول کمتر و در ویدئو بالا.

اگر چه من نمی تواند استطاعت سوز تلفن?

من یک نوکیا 1.3 گوشی های هوشمند برای $99 و همچنین سه ماه از اعتباری تلفن خدمات برای $40. اگر این بیش از حد گران قیمت برای شما, شما ممکن است گزینه های دیگر:

 • اگر شما یک گوشی جمع آوری گرد و غبار در یک کشو به عنوان طولانی به عنوان آن هنوز هم کار می کند و باتری هنوز هم دارای یک شارژ, شما می توانید با استفاده از این خود را به عنوان مشعل گوشی به جای خرید یکی از جدید. شما فقط نیاز به یک سیم کارت جدید مانند کسي است که همراه با سیم کارت اعتباری همراه سرویس. مطمئن شوید که برای تنظیم مجدد کارخانه تلفن قبل از آماده شدن برای اعتراض.
 • وجود دارد و حتی ارزان تر تلفن های اعتباری و خدمات گزینه از آنهایی که من را انتخاب کرد و این می تواند کار خوب به عنوان به خوبی.
 • اگر شما می خواهید برای جلوگیری از پرداخت پول برای خدمات تلفن برای گوشی دوم با توجه به زمان ارائه دهنده تلفن همراه و چه انواع گوشی شما, شما ممکن است قادر به حذف سیم کارت از صفحه اصلی گوشی و قرار دادن آن را به سوز خود را به گوشی و سپس آن را به عقب پس از اعتراض. این باعث خواهد شد که تمام تماس ها و متون به طور موقت به سوز خود را تلفن به جای اصلی خود را به یکی. شما می خواهید مطمئن شوید که کارت حافظه و سیم کارت در گوشی دوم می تواند به جای اندازه سیم کارت شما بر روی تلفن اصلی شما.

اگر جداگانه سوز گوشی هنوز گزینه نیست و شما تصمیم می گیرید شما نیاز به تلفن اصلی شما در اینجا برخی از مراحل را به آن را امن تر و کمتر احتمال دارد برای اطلاعات خصوصی خود را برای پایان دادن به در دست پلیس:

 • غیر فعال کردن اثر انگشت و چهره باز کند و به جای آن نیاز به تایپ رمز عبور و یا رمز عبور برای باز کردن قفل گوشی خود را. این باعث می شود آن را طولانی تر برای رسیدن به گوشی خود را, اما آن را نیز باعث می شود آن را بطور قابل توجهی سخت تر برای پلیس به در بدون اجازه شما.
 • مطمئن شوید که رمز عبور و یا رمز عبور است که به راحتی نمی guessable. اگر شما با استفاده از یک عددی رمز عبور باید حداقل 6 رقم اما دیگر بهتر است.
 • راه اندازی یک پین سیم که مانع از پلیس از حذف سیم کارت از گوشی خود و قرار دادن آن را به دیگری, که اجازه می دهد آنها را به بیش از شماره تلفن خود را. در اینجا دستورالعمل آیفون و آندروید دستورالعمل برای انجام این کار است. اگر به شما در تنظیم یک PIN سیم کارت شما نیاز به نوع آن در هر زمان که شما راه اندازی مجدد گوشی خود را در علاوه بر این به شما کد عبور.
 • اگر شما با استفاده از نرم افزار مطمئن شوید که گوشی خود را ذخیره سازی رمزگذاری شده است (همه اپل را رمزگذاری ذخیره سازی). بر روی اکثر گوشی های آندروید شما می توانید در تنظیمات نرم افزار امنیتی > “رمزگذاری گوشی” برای پیدا کردن گوشی رمزگذاری تنظیمات.
 • غیر فعال کردن هر گوشی های هوشمند از ویژگی های است که لازم نیست مانند Wi-Fi و بلوتوث و خدمات محل سکونت. شما همچنین می توانید با نگه داشتن گوشی خود را در حالت هواپیما در زمانی که شما نیازی به استفاده از شبکه. این را به گوشی خود را نشت کمتر اطلاعاتی که پلیس می توانید استفاده کنید برای پیگیری شما.

نشانه گذاری منتشر شده برخی از خوب مراحل را قبل از آوردن تلفن اصلی شما به یک اعتراض و بنیاد مرز الکترونیک دارای یک راهنمای خوب به عنوان به خوبی.

وجود دارد راهنمایی های اضافی برای غیر سوز گوشی در یک ویدیو من با همکارم لورن Feeney در سال 2017, “چگونه برای محافظت از حریم خصوصی خود را در یک اعتراض.”

چیدن یک رایتر تلفن

معیارهای اصلی برای چیدن یک ارزان سوز تلفن هزینه شده است که بدان معنی است که اپل هستند. شما ممکن است قادر به پیدا کردن یک یا مرمت آیفون برای حدود $200, اما گوشی های آندروید می توانید انجام این کار فقط به عنوان به خوبی برای بسیار کمتر است. این معمول است برای کم پایان گوشی های آندروید به سرند با مسائل امنیتی است که هرگز ثابت بنابراین بعد از معیارهای پیدا کردن یک تلفن همراه است که پشتیبانی از آخرین به روز رسانی های امنیتی.

با این در ذهن من حل و فصل بر روی نوکیا 1.3 که من خریداری برای $99 در آمازون است. این گوشی در ماه مارس منتشر شد 2020 و آن را همراه با آخرین نسخه از اندروید (the Go نسخه برای دستگاه های کم پایان). به نظر می رسد که عمر باتری خوب و دوربین مناسب و معقول است که در مورد همه که مورد نیاز برای این گوشی.

من هم به دنبال ارزان اعتباری تلفن طرح و به پایان رسید تا انتخاب نعناع تلفن همراه. من یک سیم کارت که همراه با 3 ماه از خدمت نیز در آمازون برای $40.

burner-phone-box

نوکیا گوشی 1.3 (99 دلار) و نعناع موبایل سیم کارت با 3 ماه سرویس ($40).

عکس: Micah Lee

من با استفاده از این گوشی و این گوشی اما این مراحل باید شبیه هیچ مهم نیست که چه مدل گوشی یا ارائه دهنده خدمات تلفن شما با.

با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور

هر کسی که جدی در مورد امنیت دیجیتال باید با استفاده از یک برنامه مدیریت رمز عبور. مدیران رمز عبور برنامه که ایجاد و ذخیره رمزهای عبور شما اجازه می دهد تا شما را به استفاده از قوی رمزهای عبور تصادفی و بدون نیاز به حفظ کردن آنها. تمام کلمات عبور شما را ذخیره شده در طاق رمزگذاری و شما باز کردن آنها را با استفاده از یک عبارت عبور است که شما را حفظ.

روند راه اندازی این سوز تلفن نیاز به پیگیری یک دسته از کلمات عبور, بنابراین اگر شما در حال استفاده از یک, شما باید یک مجموعه برای اولین بار. برخی از گزینه های خوب هستند Bitwarden, KeePassXC برنامه LastPass و 1Password.

هنگامی که شما در حال راه اندازی سوز خود را به گوشی شما می خواهید برای ذخیره اطلاعات زیر را در خود password manager:

 • نام کاربری و رمز عبور برای تلفن همراه اعتباری خدمات حساب
 • نام کاربری و رمز عبور برای سوز اکانت گوگل
 • پین برای باز کردن قفل تلفن
 • پین برای سیگنال
 • هر پین و یا ورود اطلاعات مربوط به گوشی خود را

راه اندازی و قفل کردن نوکیا 1.3 یا دیگر گوشی آندروید

سازمان دیده بان ویدیو برای یک آموزش کامل در پیکربندی نوکیا 1.3 به آماده را به یک اعتراض. بسیاری از مشاوره به دیگر اعمال می شود تا به روز گوشی های آندروید. آموزش مراحل عبارتند از:

 • قرار دادن پیش پرداخت نعناع موبایل سیم کارت و فعال سازی خدمات تلفن همراه
 • ایجاد یک رایتر حساب Google به همراه سوز تلفن
 • نصب به روز رسانی سیستم و تنظیم تمام تنظیمات اندروید را به عنوان امن و به نشت به عنوان داده های کمی به عنوان امکان پذیر است
 • نصب و پیکربندی سیگنال برنامه و اضافه کردن اطلاعات تماس شما نیاز دارید در اعتراض به دستگاه در چنین راهی است که آنها نمی آپلود به ابر
 • نصب برنامه های رسانه های اجتماعی
 • راه اندازی گوگل عکس ها به طور خودکار آپلود عکس ها و فیلم ها به ابر, به طوری که شما قادر خواهید بود برای بازیابی آنها را از دستگاه دیگر حتی اگر پلیس مصادره و یا شکستن گوشی خود را

من هم رفتم به زندگی ماده تظاهرات در اوکلند کالیفرنیا به میدان آزمایش این سوز تلفن. این ویدئو شامل عکس ها و فیلم هایی که من در زمان بنابراین شما می توانید کیفیت دوربین.

oakland-nokia1.3

اعتراض به عکس گرفته شده با نوکیا 1.3 سوز تلفن در Oakland, CA, در ژوئن 8 سال 2020 است.

عکس: Micah Lee

توجه داشته باشید در مورد گمنامی

اگر شما حمل یک تلفن با شما, شما لازم نیست که محل حفظ حریم خصوصی. پلیس قادر به استفاده از دستگاه به نام سلول-سایت شبیه سازی, همچنین شناخته شده به عنوان Stingrays یا IMSI-catchers برای نظارت و جمع آوری اطلاعات از تمامی گوشی ها در یک اعتراض. علاوه بر مخابرات و شرکت های فن آوری خود را جمع آوری گسترده محل پایگاه داده از گوشی و این نوع از داده ها ممکن است به گمنام.

با استفاده از یک رایتر تلفن می توانید با این مشکل کمک کند به خصوص اگر شما آن را خاموش و یا در حالت هواپیما به جز زمانی که شما نیاز به استفاده از آن. اما اگر شما در واقع می خواهید مطمئن شوید سوز خود را به گوشی متصل نیست به هویت خود را در هر راه شما باید برای انجام یک کار خیلی بیشتر:

 • شما باید به خرید تلفن و تلفن خدمات در فرد با استفاده از پول نقد به جای آنلاین و انتخاب یک حامل است که اجازه می دهد تا شما را به فعال کردن سرویس بدون درخواست برای شناسایی.
 • هر زمان که شما نیاز به استفاده از اینترنت برای اولین بار بر روی کامپیوتر خود را به فعال کردن سرویس تلفن خود را و سپس خود را در رایتر گوشی برای نصب به روز رسانی و نرم افزار — شما نیاز به انجام این کار به صورت ناشناس با استفاده از مرورگر Tor و یا یک شبکه Wi-Fi است که دور از خانه خود را.
 • شما باید هرگز اولیه خود گوشی و خود سوز گوشی طراحی شده در همان محل در همان زمان و شما هرگز باید قدرت خود را در رایتر تلفن در خانه خود را.

اگر آنها خود را جستجو سوز آنها به دست آوردن دسترسی به اطلاعات به مراتب کمتر در مورد زندگی خود و دوستان خود را فعالیت.

شما همچنین نیاز به مراحل اضافی برای ناشناس ماندن در اعتراض مانند پوشیدن لباس معمولی پوشش صورت خود را (شما باید برای انجام این کار به هر حال از آنجا که ما در وسط یک جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس), پوشش, خالکوبی و ایجاد یک طرح برای جلوگیری از خوانندگان پلاک و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی کارت های است که می تواند مسیر حرکت خود را.

نگه داشتن خود را به طور کامل ناشناس در حالی که با استفاده از یک رایتر تلفن برای تظاهرات خارج از محدوده این مقاله است. به جای این مراحل در حال حاضر وسط زمین که در آن بیشتر دشوار است اما غیر ممکن نیست پلیس برای یادگیری هویت خود را و اگر آنها را مصادره و خود را جستجو سوز تلفن آنها را به دست آوردن دسترسی به مراتب کمتر اطلاعات شخصی در مورد خود و زندگی خود را دوستان و فعالیت خود را از اگر آنها به حال مصادره اولیه خود را تلفن.

قبل از اعتراض

هر زمان که شما در حال آماده شدن برای رفتن به یک اعتراض این مهم است که بدانید دقیقا چه می خواهید آوردن با شما. ترک تمام الکترونیک در صفحه اصلی به جز خود سوز تلفن: نمی آوردن یک لپ تاپ و یک ساعت هوشمند (با عرض پوزش مراحل خود را نمی شمارش) میله های USB و یا هر چیز دیگری. و اگر شما در حال برنامه ریزی روز خود را با استفاده از رایتر تلفن را به مختلف تظاهرات مطمئن شوید که به حذف تمام عکس ها و فیلم ها از سوز گوشی بعد از کپی کردن آنها را به دستگاه دیگر و به حذف هر گونه سیگنال مکالمات از قبلی تظاهرات قبل از اینکه شما سر کردن.

آن را همیشه امن ترین برای رفتن به تظاهرات با دوستان یا یک گروه از دوستان. شما باید با قرار دادن شماره تلفن از هر کس می دانید چه کسی خواهد بود در اعتراض خود سوز تلفن در صورتی که شما نیاز به تماس با آنها. اگر دوستان خود را در حال آوردن سوز گوشی های خود قرار داده و خود سوز شماره در مخاطبین شما.

شما همچنین باید مطمئن شوید که شما می دانید که به تماس در مورد شما بازداشت. اعتراض سازمان باید ارائه شرکت کنندگان با حمایت حقوقی شماره تلفن اغلب اجرا شده توسط یک سازمان مانند National Lawyers Guild. شما باید نوشتن این شماره تلفن را بر روی پوست خود را با یک نشانگر دائمی. اگر شما در بازداشت پلیس توقیف خواهد شد تلفن خود را به طوری که شما قادر نخواهد بود به آن نگاه کردن وجود دارد. شما می خواهید برای تماس با این شماره از زندان به منظور دریافت حمایت حقوقی.

و این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز ادامه دارد. مطمئن شوید که به یک ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست و تلاش برای اجتماعی فاصله زمانی که شما می توانید برای جلوگیری از گسترش ویروس. همچنین همیشه یک ایده خوب را به یک بطری آب.

در اعتراض

بدون توجه به آنچه که پلیس ممکن است به شما بگویم آن را کاملا قانونی به آنها فیلم ، فیلمبرداری پلیس یکی از چند ابزار شهروندان را به زور به مسئولیت پذیری در آنها. اگر نیست آن را برای مردم فیلمبرداری از خشونت پلیس بر روی تلفن همراه خود, ما نمی خواهد که تقریبا خیلی از شواهد گسترده سیستمیک نژادپرستی در پلیس آمریکا نیروهای.

آن را خوب است برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم از اعتراضات در رسانه های اجتماعی, اما شما همچنین باید آگاه از خواسته های معترضان دیگر. در حالی که شما از نظر قانونی مجاز به فیلم هر چیزی را در یک مکان جمع آوری آن را احترام به درخواست مجوز قبل از گرفتن عکس از چهره مردم.

اگر شما برای پرداخت به اندازه کافی اطلاعات تلفن همراه شما ممکن است بخواهید برای پیکربندی گوگل عکس ها به طور خودکار آپلود عکس ها و فیلم های شما را به ابر. به این ترتیب اگر پلیس مصادره یا تلفن شما آسیب در طول اعتراض شما قادر خواهید بود برای ورود به سوز خود را با حساب Google از یک دستگاه دیگر برای دسترسی به رسانه های خود را بعد. آگاه باشید که تصاویر در گوگل عکس های رمزگذاری شده نیست معنی گوگل قادر خواهد بود به ارائه آنها به مقامات اگر subpoenaed.

اگر شما دستگیر کنید

حتی اگر شما صلح آمیز و نیست شکستن هر گونه قوانین و پلیس ممکن است بازداشت شما در یک اعتراض. اگر شما می توانید بگویید که شما در مورد به بازداشت و آن را امن برای انجام این کار قدرت خاموش گوشی خود را. این باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای پلیس به گوشی خود را.

پلیس حق نیست به جستجو در گوشی خود را بدون اجازه شما و خود را مگر اینکه آنها یک حکم. اگر یک افسر به شما می پرسد برای باز کردن قفل گوشی خود را و یا اگر آنها گرفتن گوشی خود را از دستان خود را در حالی که آن را باز به آنها بگویید: “من نمی رضایت به جستجوی گوشی من. من می خواهم به صحبت کردن با یک وکیل.” (این خوب است اگر شما لازم نیست که یک وکیل در عین حال شما هنوز هم باید به این می گویند.) آنها ممکن است مصادره تلفن خود را و به طور غیر قانونی به جستجو در آن به هر حال اما بهتر است به آن را حذف در لحظه ای که شما نمی رضایت.

آن را نیز ممکن است که پلیس ممکن است سعی کنید به سرقت یا شکستن گوشی خود را, به خصوص اگر آنها متوجه شما فیلمبرداری آنها خشونت آمیز. اگر هر یک از این اتفاق حداقل آن فقط می خواهد خود را ارزان سوز تلفن با حداقل اطلاعات در آن به جای گران قیمت تلفن کامل از اطلاعات شخصی در مورد خود و زندگی خود را فعالیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>