دادستان ها می گویند آنها حمایت از انتشار دختری که بازداشت شد ، مدرسه او


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

این داستان بود co-منتشر شده با مطبوعات آزاد دیترویت و پل مجله.

شهرستان اوکلند دادستانی است گفت: میشیگان دادگاه تجدید نظر که آن را پشتیبانی از آزادی 15 ساله دانش آموز دبیرستانی است که در یک نوجوان تسهیلات پس ممکن است هنگامی که او نقض آزادی مشروط با اتمام مدرسه او.

پاسخ از دادستان جسیکا کوپر روز یکشنبه در آمد و پس از یک وکیل برای میشیگان نوجوان, شناخته شده به عنوان فضل* خواسته میشیگان دادگاه استیناف در روز دوشنبه به شنیدن این مورد به صورت اورژانس و منظور او منتشر شد بلافاصله از تسهیلات جایی که او برگزار شده است پس ممکن است 14. کوپر است که برای انتخاب مجدد در اولیه در هفته آینده.

“ما بسیار خدا را شکر به Oakland County دادستان برای توافق در این زمینه است. روشن است آنها با دیدن بی عدالتی در فضل را ادامه بازداشت” گفت: وکیل Jonathan Gonzalez, که نشان دهنده, Birmingham مدارس دولتی ، از او پرسید: دادگاه استیناف به موضوع نظر خود را توسط Aug. 3. “ما با اعتماد به نفس است که دادگاه تجدید نظر بدهد ما درخواست و اجازه فیض به بازگشت به خانه.”

کوپر را تحت فشار قرار دادند برای گریس بازداشت در اوایل سال جاری اما در حال حاضر آن را بارها و بارها گفت: این پشتیبانی از ارسال او به خانه مادرش. در جلسه هفته گذشته در حومه دیترویت به ریاست قاضی شهرستان اوکلند دادگاه خانواده تقسیم مری الن برنان رد یک درخواست از Gonzalez به انتشار نوجوان گفت: دختر را بهره مند از سلامت روانی درمان او دریافت در کودکان ایجاد کرد بازداشتگاه. هر دو لطف و مادر او باید التماس کرد برای او به بازگشت به خانه.

فضل را به صورت دقیق در یک ProPublica, ایلینوی, تحقیق در این ماه را برانگیخته تظاهرات در میشیگان از جمله یک شنبه شب و کشیده شده گسترده مورد توجه است. اعضای کنگره قانونگذاران ایالتی و بیرمنگام مدارس عمومی اعضای هیئت مدیره در میان دیگران را به نام او انتشار و بیش از 300,000 نفر امضا کرده اند درخواست آنلاین.

دادگاه عالی میشیگان را نظارت آژانس در حال بررسی این روش در مورد.

روز چهارشنبه شش فدرال قانونگذاران خواسته وزارت آموزش و پرورش و وزارت دادگستری ایالات متحده را به دخالت در این مورد گفت: آنها باید “نگرانی” در مورد تصمیم به بازداشت فضل طول COVID-19 بیماری همه گیر. از آنها خواسته وزارت آموزش و پرورش را برای حقوق مدنی به بررسی و برای وزارت دادگستری به بررسی قاضی دستور بازداشت فضل و انکار به آزادی او در هفته گذشته است. قانونگذاران خواسته برای پاسخ توسط Aug. 7.

فضل سیاه است و فعالان و دیگران از جمله مادر او می گویند او را مورد برجسته سیستمیک نژادی و نابرابری در juvenile justice سیستم. از ژانویه سال 2016 از طریق ژوئن 2020 حدود 4,800 نوجوانان بيماران مراجعه کننده به Oakland County دادگاه. از آن 42 درصد درگیر میان حتی اگر تنها در حدود 15 درصد از این شهرستان را جوانان سیاه با توجه به Marketplace, ایلینوی, تجزیه و تحلیل. تحقیقات همچنین نشان داده است نامتناسب تعدادی از جوانان از رنگ زندانی هستند در میشیگان.

“در حالی که فضل مواجه شده است و بسیاری از چالش های شخصی در زندگی جوان او آن بود که او عدم اتمام در آنلاین ترم که قاضی ذکر شده به عنوان دلیل قطعی برای صدور حکم فضل به اطفال بازداشت” درخواست از قانونگذاران متحده است. “این است که به سادگی غیر قابل قبول است.”

نامه ای بود از مظنونان حمله به دانشگاه میشیگان اندی لوین دبی Dingell برندا لارنس, هیلی استیونس و رشیدا Tlaib و همچنین تشکر. Ayanna Pressley از ماساچوست است. آنها نوشت که در مورد “نقاط را عمیقا تثبیت مسائل سیستمیک” و اشاره داده است که نشان می دهد دختران معلول خلاء از مدرسه.

فضل که دارای ADHD و دریافت آموزش های ویژه خدمات تلاش کرد با انتقال به آموزش آنلاین و پشت افتاد و هنگامی که او میشیگان مدرسه متوقف شد و در کلاس های حضوری به دلیل COVID-19. دو هفته پس از قرار دادن در مشروط شدن در ماه آوریل گریس افسر عفو مشروط در زمینه نقض آزادی مشروط و اتهام او با استناد ناقص مدرسه.

“به خصوص به عنوان مدارس آماده برای آینده سال تحصیلی ما باید روشن شود که فرزندان ما باید ارائه اضافی با پشتیبانی و خدمات آنها نباید جرم برای عدم نامزدی در آنلاین راهنما” به نمایندگان مجلس نوشت و اضافه میکند: “گریس ادامه بازداشت ارائه مداوم تهدید به سلامت و تندرستی و همچنین حقوق مدنی.”

وزارت دادگستری و وزارت آموزش و پرورش بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نائومی مای می پیوندد اعتراض یکشنبه شب به فضل. (مندی رایت/Detroit Free Press)

فضل دانشجوی سال دوم بود در باغ دبیرستان زمانی که او به اتهام حمله و سرقت به صورت جداگانه حوادث سال گذشته که در آن او بیت او و مادرش انگشت کشیده و موهای خود را و سپس هفته بعد به سرقت برده و یکی دیگر از دانشجویان را در تلفن همراه.

برنان قرار می گیرد فضل در مشروط شدن در آوریل 21 و در میان سایر الزامات مورد نیاز خود را به تکمیل مدرسه. او افسر عفو مشروط ثبت تخلف در برابر او در مارس 5.

در مه 14, Brennan یافت فضل به جرم نقض آزادی مشروط به “عدم ارسال هر مدرسه و بلند شدن برای مدرسه.” او دستور داد او را بازداشت انعقاد فضل بود یک “تهدید به (این) جامعه” بر اساس قبل به اتهام حمله و سرقت است. فضل قرار داده شد در امن بازداشت در کودکان روستا در حومه دیترویت برای حدود سه هفته پس از انتقال به مسکونی برنامه درمان در مرکز.

تصمیم به بازداشت فضل آمد در حالی که دولت عامل بود تحت یک سفارش از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer برای از بین بردن هر گونه بازداشت یا مسکونی قرار دادن مگر اینکه یک فرد جوان را مطرح کرد “قابل توجه و فوری ایمنی خطر به دیگران است.”

در جلسه هفته گذشته برنان در دفاع از او تصمیم به بازداشت فضل و بازگو ستیز رابطه بین دختر و مادر با استناد به پلیس و رفاه کودک سوابق عمدتا از 2017 و 2018. سوابق توصیف فضل فریاد هل دادن مشت زدن و گاز گرفتن مادر او و مادر او را عدم توانایی در کنترل خود از جمله درخواست خود را در سال 2018 به فضل برای ورود به یک دادگاه انحراف برنامه برای او “incorrigibility,” قاضی گفت. او همچنین با اشاره به گریس روان بهداشت درمان و مشکلات در مدرسه ، از جمله سرقت از مدرسه فن آوری و همچنین خدمات اجتماعی حمایت برای کمک به حل و فصل درگیری بین مادر و دختر.

برنان گفت: بهتر خواهد بود که فیض کامل برنامه درمان در کودکان را ایجاد کرد که در آن نوجوان ملاقات تمام اهداف و ستاره “مقیم” یک هفته. این برنامه می تواند سه سال برای تکمیل.

“من فکر می کنم شما دقیقا همان جایی که شما قرار است به” برنان گفت: در او حاکم برای حفظ فضل در تاسیسات. “شما گل وجود دارد اما کار بیشتری باید انجام شود.”

برنان گفت که او نمی بازداشت گریس برای انجام نه مدرسه اما از آنجا که او در بر داشت او را به عنوان یک “تهدید آسیب” به مادرش. اما در مارس نقض آزادی مشروط شنوایی, گریس, مادر شهادت دادند که او را پدر نمی تواند او را از هر گونه آسیب فیزیکی در طول دوره مشروط شدن. فضل گفت: در هفته گذشته بوده است هیچ جسمی مجادلات بین دو بعد اصلی اتهام ضرب و شتم در ماه نوامبر.

ProPublica است که با استفاده از این نوجوان را وسط نام برای محافظت از هویت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im