جوانب مثبت در Policing: مشکل چیه ؟

چرا شما باید مراقبت از

کسی رو برای محافظت از ما از خودمان است.

*اصلاحات به مشکلات ذاتی در تلاش برای پلیس مسالمت آمیز فراتر از نازک آبی خط.

*مبارزه برای اصلاحات مالی و قضایی قرار ملاقات قانع کننده ماکرو مکان برای شروع است.

اگر اسلحه نمی کشتن مردم, چرا که به عنوان مردمی در NRA معروف را به یاد ما مردم را بکشند که در آن می کند که ترک گلوله ؟ و در بحث مواج در سراسر آمریکا در مورد چگونه ما را انتخاب کنید به صلح افسران پلیس ما می کند جواب نزدیک به جواب چگونه مردم حداقل مسئول تنظیم سیاست هستند که اغلب به نام در به پرداخت قیمت برای اجرای آن ؟

اگر شما یک راننده متوقف بزرگراه در اوکلاهما تکدی برای رانندگی 77mph در 75mph منطقه درست در غروب آفتاب آیا شما مراقبت? من نمی کند و نمی خواهد که من به تماشای این دو افسر پلیس در آینه دید عقب رویکرد من اجاره ماشین با اسلحه خود را کشیده شده است.

و یا رانندگی با دختر من آفتابی در پالو آلتو کالیفرنیا به عنوان افسر پلیس عصبی تکرار است که او نیاز به گواهینامه رانندگی, اما مسدود درب ماشین زمانی که من گفت که در تنه است. به عنوان او تکرار دوباره آن این بار بلندتر و با دست خود از رسیدن به جایی که خدمات خود را در هفت تیر بود holstered در حالی که من در ماشین نشسته, دختر, تماشا, از پشت صندلی آن را واقعا نمی.

در حال نژادپرستانه پلیس یک مشکل ؟ بله. اما در حال نژادپرستانه پلیس این مشکل ؟ نوچ.

مارتین Michaels پلیس ستوان

به عنوان من به او توضیح داد به آرامی و واضح شد که آن را به غیر ممکن است برای من برای بازیابی چیزی که او خواسته بود برای از تنه اگر او من مسدود شده درب آن بسیار روشن به من چگونه بسیاری از راه های مختلف همه از این تعاملات می تواند رفته اند. و با شهروندان کشته شدن پلیس از کار اخراج معترضان شدن اشک با گاز کشته و passels از مردم در “هر دو طرف” عصبانی فراتر از باور به نظر می رسید به احساس قبل از جیغ درگذشت پایین به آرام صحبت کردن با خط مقدم مردمی در به دنبال پاسخ به این سوال که: چه جهنم می گذرد ؟

“در حال نژادپرستانه پلیس یک مشکل است؟” مارتین مایکلز, قلم نام یک ستوان پلیس در اواسط 40s اندک و کتابی تقریبا به استادی مکث قبل از پاسخ دادن: “بله. اما در حال نژادپرستانه پلیس این مشکل ؟ نوچ.”

زمانی که من در مقابله با چیزی به من گفت با نگاه E. Rabe کنف عدالت کیفری استاد در دانشگاه ایالتی ایلینوی که “استفاده از زور مشکلات بسیار به طور مداوم ناشی از کوچک و شناخته شده تعدادی از افسران” که وجود ندارد تماشای فرمانده در امریکا در حال حاضر که نمی علف هرز بالا likeliest مشکل کارکنان اگر آنها می تواند. و آنها نمی توانند حساب قوی پلیس اتحادیه های او تماس مزخرف.

“پلیس یک کار کثیف است,” مایکل می گوید. “آلوده در مناطق جرم خيز. بنابراین اگر یک مسئول به استفاده از زور نقض آیا او را در آپالاچیا و برخورد با سفید پوستان فقیر یا شیکاگو برخورد با سیاه پوستان فقیر اپتیک ممکن است نگاه بد است.”

اما زمانی که بدن در حال شمارش آن را به طور ناگهانی می شود در حدود بیش از اپتیک و قطعا در مورد خیابان ها پر از مردم به دنبال فولر پاسخ. که برخی از آنها فرد کلاین استاد در هوفسترا دانشکده حقوق یک وکیل برای 39 سال و دادستان برای 30 از آنها فکر می کند او است.

“نگاه پلیس اتحادیه های کارگری در حال انجام دقیقا آنچه که آنها قرار است انجام دهد می گوید:” کلاین. “آنها در حال محافظت از اعضای خود را.” مشکل بزرگتر است و خیلی کلان تر کلاین معتقد است. “مشکل این است که در سیاستمداران غارنوردی در آنها به دلیل کمک های مبارزات انتخاباتی. که ما به ارمغان می آورد بازگشت به مالی مبارزات انتخاباتی. چیزی مانند شهروندان آمریکا تصمیم قطعا بدتر است.”

فراتر از آن است که کلاین حفاری به آنچه احساس می کند مانند سیستمیک پوسیدگی به او. یک پوسیدگی شروع می شود که با قضات است. “آنها یک فرایند در ایالت نیویورک به نام صلیب تایید” کلاین می گوید. جمهوری خواهان و دموکرات ها با هم و انتخاب قضات که آنها در حال رفتن به تایید. از بین بردن نظارت و سمت پله روند انتخابات. آنها در حال دور شدن با این چرا ؟ با توجه به کلاین “هیچ یک از توجه به قضایی انتخابات به هر حال.”

بنابراین سرمایه گذاری, اتحادیه های کارگری و احزاب سیاسی: چه چیزی باقی میماند ؟ “باید وجود داشته باشد بهتر نظارت دادستان هم می گوید:” کلاین سابق دادستان در مورد اغلب متضاد نقش اعتقاد رانده دادستان.

احساسات seconded توسط جسی کلی رئیس فدرال امور جنایی عدالت, سیاست برای R Street, غیر انتفاعی, عمومی تحقیقات سیاست گروه. “فرهنگ دادستان به تغییر و حرکت به دور از این لفاظی در مورد برنده که در آن ‘برنده’ قرار دادن کسی در سیستم عدالت کیفری” کلی می گوید. و تغییرات باید به آمار راه قبل از آن بیش از حد. “من می خواهم برای دیدن منابع مدرسه افسران جایگزین های اجتماعی کارگران است. که است که می گویند بچه ها باید اجازه داده شود به کودکان و نوجوانان و نه عاملان.”

یک نوع نرمتر رویکرد است که در می یابد برخی از همدردی با مایکلز که هنگامی که او در نظر ACLU برنامه در پلیس اصلاحات فکر می کند “این تقریبا کار می کند.” پلیس پیگیری قوانین برای مثال نیاز به به روز می شود پس از پریدن در مقابل فرار خودرو و با استفاده از آن به عنوان توجیهی برای یک نیروی مرگبار روبرو می شوند در یک شیب لغزنده. “و نه خیلی خوب می تواند از تیراندازی و یا به فرار خودرو” مایکل گفت.

و به طوری که در اوکلاهما تکدی پس از اینکه از او خواسته برای من گواهینامه رانندگی و ارائه یک کلمه “قطعا” در پاسخ و سپس دوباره آفتابی در پالو آلتو پس از آرامش توضیح به افسر پلیس که دست در حال حرکت بود به تفنگ خود را در زبان او می دانست که در آن مجوز من بود, من موفق به دریافت extrajudicially به قتل رسیده توسط “تصادف” توسط افسران صلح. که برای من بسیار خوشحال هستم.

Jersey City, شهردار استیو Fulop سیگنالینگ که اصلاحات از پایین به بالا نوع معامله فقط در زمان اوباما بنیاد تعهد است و به دنبال هر دو به نقد و بررسی و اصلاحات پلیس در استفاده از زور سیاست در روح اعتماد اما بررسی کنید. و از جمله پرداختن به این شهر استفاده از زور سیاست محدود کردن استفاده از chokeholds و ساخت آن اجباری است که افسران دخالت هنگامی که یکی از خود را با استفاده از زور در تخلف دولت از قانون است.

حداقل “ما می خواهیم به مطمئن شوید که Jersey, اداره پلیس شهر به طور کامل پیاده سازی بهترین شیوه های وجود دارد خارج وجود دارد” Fulop گفت: در تعهد خود. “اگر شما یک مامور انجام کاری نادرست شما باید یک نیاز … شما موظف به دخالت. شما مسئول هستند.”

یک گام در مسیر درست? زمان خواهد شد بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im