ProPublica را 2020 خوان بررسی نتایج

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

هر سال ما از شما خوانندگان ما به ما بگویید که کمی در مورد که شما هستند. در این سال ما شنیده از نزدیک به 6,200 مردم در مورد دو برابر به عنوان بسیاری را در پاسخ به درخواست ما در گذشته بازتابی از رشد حجم از مخاطبان ما و تلاش برای درخواست برای انتقادات و پیشنهادات خود را در هر کجا که شما به عنوان خوانده شده کار ما. ما سپاسگزار برای شنیده می شود از بسیاری از شما. در اینجا چیزی است که شما به ما گفت:

اخبار خود را عادات ادامه به حرکت به سمت وب با 82 درصد از شما گفت که شما در درجه اول خود را دریافت اخبار ملی آنلاین. مطلب قابل توجه این است که تعدادی از شما که می گویند که شما دریافت اکثریت از اخبار محلی خود را از وب سایت و برنامه شروع به پریدن کرد تا 51 درصد تغییر از 41 درصد سال قبل است. بزرگترین دلیل, شاید, شده است و از دست دادن بسیاری از مقالات محلی در سراسر کشور; چاپ روزنامه ها دیدم عمیق ترین کاهش در اخبار محلی خود را تنظیمات را به 16% از 22 درصد در سال 2019.

تلویزیون همچنان به راه مورد نظر خود را برای دریافت اخبار محلی — با 24% از شما نامگذاری آن به عنوان منبع اصلی خود را. ملی, اخبار, فقط 9 درصد از شما می گویند تلویزیون را مهمترین منبع. کمتر از شما شناسایی رادیو اولیه خود را به عنوان منبع خبری هر دو سطح ملی (3 درصد در سال جاری از 6%) و محلی (8 درصد پایین از 12 درصد در سال گذشته) شاید به دلیل کمتر ماشین رفت و آمد در طول بیماری همه گیر. یک تغییر قابل توجه — احتمالا به این دلیل وجود دارد بسیاری از امکانات جدید و احتمالا از آنجا که ما شنیده می شود از بسیاری از خود ما مشترکین خبرنامه (شما می توانید تبدیل به یکی اینجا) بود که در حدود دو برابر به عنوان بسیاری از پاسخ دهندگان نوشت در خبرنامه ایمیل خود را به عنوان منبع اصلی اخبار ملی در مقایسه با سال 2019 تقریبا به همان تعداد به عنوان ذکر شده در رادیو به عنوان منبع اولیه خود را.

به ما اشاره کرد که ما از شما خواسته به ما را بررسی تعدادی از شما خواندن کار ما رشد کرده است در سال گذشته بودند و ما خوشحال به شنیدن از بسیاری از ما جدیدتر خوانندگان. بیست و شش درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها جدید به Marketplace کار از 13 درصد در سال گذشته است. سی و هفت درصد بوده است خواندن کار ما برای یک تا دو سال 27 درصد برای سه تا پنج سال و 10 درصد برای بیش از پنج سال است. ما همچنین پرسید که چگونه اغلب شما به عنوان خوانده شده ProPublica داستان و ما را خوشحال و برای دیدن که ما افزایش تعداد, داستان, ما, چاپ و نشر, شما سمت راست وجود دارد با ما. چهل و سه درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گزارش داد که خوانندگان تقریبا هر روز از 34 درصد سال گذشته است. چهل و شش درصد عنوان خوانده شده ما یک بار در هفته و یا تا 8 درصد از شما به عنوان خوانده شده کار ما یک بار در ماه و 2.5% عنوان خوانده شده ما کمتر از آن است.

همانطور که برای چه موضوعات شما بیشتر علاقه مند به دیدن ما بررسی دولت فدرال همچنان به عنوان محبوب ترین پاسخ با 68 درصد آرا. نابرابری تبدیل شده است و حتی مهم تر برای بسیاری از شما در آینده بسیار نزدیک دوم با 67%. فقط پشت که عدالت کیفری محیط زیست و بهداشت مراقبت از تمام درآمد حدود 60% سطح بهره بالا. وال استریت شرکت مسئوليت اقتصاد و مسائل کار نیز از علاقه به بیش از نیمی از پاسخ دهندگان.

خود گرایش سیاسی باقی مانده است تقریبا دقیقا همان است که سال گذشته است. هفت درصد از شما گزارش شده است که محافظه کار 6 درصد در حد متوسط ، در میان ما جدیدترین خوانندگان 11 درصد از شما شناسایی خود را به عنوان محافظه کار است. هشتاد و نه درصد از شما گزارش لیبرال بودن 47 درصد در حد متوسط ، (گالوپ در آخرین گزارش این است که 37 درصد از آمریکایی ها توصیف خود را به عنوان محافظه کاران و 24 درصد به عنوان لیبرال.) چگونه شما مشاهده گزارش ما اما کمی تغییر کرده است. در سال گذشته 51 درصد از شما فکر می کنید که کار ما بود nonideological; این سال کاهش یافت و به 46 درصد. در کلمات خود را, شما اغلب توصیف کار ما به عنوان “مستقل” “در عمق” و “بی طرفانه” که همه چیز ما در تلاش برای رسیدن به.

کلی جمعیتی از خوانندگان ما بسیار شبیه به آنچه که شما در گزارش سال گذشته است. برای جنسیت پاسخ دهندگان ما کمی اریب زن در این سال با زنان حسابداری 54 درصد از کسانی که پاسخ دادند و مردان ساخت تا 46 درصد. در سال گذشته آن بود و نزدیک به حتی با 49 درصد زن و 51 درصد مرد بودند. همیشه به عنوان شما همچنان به عنوان یک تحصیل کرده با 82 درصد از شما با داشتن یک مدرک دانشگاهی 46% برگزاری مدرک کارشناسی ارشد. درآمد بیش از حد شبیه به سال گذشته با 37 درصد از شما کسب درآمد $50,000 تا 100,000 دلار و 38 درصد درآمد بیش از $100,000. تعدادی از خوانندگان ما ساخت کمتر از 75000 دلار افزایش یافته و به 43 درصد از 39 درصد در سال گذشته است.

شصت درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گزارش بودن بيش از 55 25 درصد در حال 35 تا 54 سال و 15 درصد آنها کمتر از 35 سال. در این سال 81% گزارش غیر هیسپانیک سفید (آن 84 درصد در سال گذشته) 3% سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی 5 درصد Latinx یا اسپانیایی, 3% آسیای شرقی یا آسیایی و آمریکایی و 1% و یا کمتر جنوبی, آسیایی, آمریکایی های بومی جزایر اقیانوس آرام خاورمیانه یا عرب آمریکایی است. ما تازه ترین خوانندگان — کسانی که خواندن کار ما برای کمتر از یک سال — ما متنوع ترین گروه از خوانندگان با 78% توصیف خود را به عنوان غیر اسپانیایی, سفید 4% سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی و 6% Latinx یا اسپانیایی. هفت درصد از پاسخ دهندگان ترجیح داده برای پاسخ به در مورد خود مسابقه.

با تشکر از شما به هر کسی که خود را به اشتراک گذاشته نظرات و انتقادات و پیشنهادات با ما. این نظرسنجی غیرعلمی هر چند این ممکن است بسیار مفید برای ما به عنوان ما سعی می کنیم به درک که ارزش ProPublica کار و به همین دلیل است که ما هنوز برای رسیدن به, و چگونه ما بهتر می تواند خدمت ماموریت ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>