ProPublica برنده White House Correspondents’ Association جایزه روزنامه نگاری

The White House Correspondents’ Association اعلام کرد که Marketplace را “فاجعه در اقیانوس آرام” سری برنده این سازمان افتتاحیه کاترین گراهام جایزه شجاعت و مسئولیت پذیری. افتخار به رسمیت می شناسد پوشش موضوعات و رویدادهای مهم ملی و یا منطقه ای اهمیت ویژه ای با در نظر گرفتن با توجه به گزارش های انجام شده با وجود سختی.

“اتاق آرام” یک سری مشترک توسط ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون که در معرض عمل در ایلینوی مدارس ضابط و یا قفل کردن کودکان در اتاق انزوا دریافت لوح برای همین جایزه.

در “فاجعه در اقیانوس آرام” ProPublica خبرنگاران T. مسیحی میلر مگان افزایش یافت و رابرت Faturechi محور در سه مرگبار حوادث در نیروی دریایی و تفنگداران دریایی در سال 2017 و 2018. آنها در معرض امریکا vaunted 7th Fleet بودن در بحران با شکسته کشتی و هواپیما ضعیف آموزش و هشدارهای متعدد نادیده گرفته شده توسط آن اشاره کرد ، هزینه: 17 مرده ملوانان در تصادفات مربوط به نیروی دریایی و کشتی های جنگی و شش تفنگداران دریایی کشته در یک تصادف آموزش.

در یک سری از بازسازی از تراژدی, ProPublica ارائه اولین حسابداری کامل مجرمیت ردیابی مسئولیت به بالاترین نظامی و غیر نظامی صفوف نیروی دریایی است. ProPublica صرف 18 ماه در تحقیقات. کار آمد به منظور جلب راز پرونده شاهدان عینی مصاحبه, شجاع, خبرچین, داده, تجزیه و تحلیل, کشتی, نقشه, نظامی, دفترچه راهنما, یک مستند تصویری و دولت از هنر طراحی دیجیتال.

این مقاله برای اولین بار در سری “مبارزه با کشتی” بازسازی یک 2017 برخورد شامل USS فیتزجرالد, یکی از مرگبارترین حوادث در تاریخ نیروی دریایی است. داستان نشان داد که این حادثه به طور کامل قابل پیشگیری است و نیروی دریایی به رهبری ارشد تا به حال در معرض خطر این کشتی با ارسال یک shorthanded و undertrained خدمه به دریا با تجهیزات قدیمی. برای نشان دادن خوانندگان چه اتفاقی افتاده طراح Xaquín G. V. و ProPublica تحقیقات تولید لوکاس Waldron استفاده geodata در کشتی’ مکان به نقشه راه از هر رگ و ایجاد یک گرافیک که شبیه سازی سقوط. این تیم همچنین جمع آوری رادار تصاویر, کشتی, نقشه دست کشیده تصاویر ساخته شده توسط بازمانده از ملوانان و ویدئو های گرفته شده در داخل کشتی اجازه داده است که آنها را برای به تصویر کشیدن فاجعه از دیدگاه ملوانان پردازنده. برای یک داستان در برخورد USS John S. مک کین, ProPublica ایجاد یک 3D ماکت کشتی را ناقص سیستم ناوبری کنسول اجازه داده است که خوانندگان به طور درک کنند که چگونه این سیستم قرار بود به کار می کنند و چگونه به راحتی آن را پاشیدند هرج و مرج است.

یکی دیگر از داستان اسیر دریایی سپاه’ چند شکست که مسئول مرگ شش نفر در یک شب تمرین 15,000 فوت بالاتر از سطح اقیانوس آرام — یک تصادف است که رهبران ارشد هشدار داده شده بود که ممکن بود حتی به احتمال زیاد. کتی کمپل یوسف خواننده, Waldron, Matt Huynh و مک گرگور کمپبل ایجاد یک انیمیشن کوتاه مستند. با استفاده از ترکیبی از دوربین مصاحبه, انیمیشن 3D, 2D تصویر و جوی فیلم, این فیلم به ارمغان آورد و مشقت بار ساعت یک نیازی تراژدی به نور است. تیم بازسازی لحظات منجر به سقوط, سقوط خود و botched, جستجو و نجات در تلاش است.

سری نیز روشن چگونه نیروی دریایی را بی پروا مدیریت 7th Fleet اندازه گیری شد نه تنها در مرگ و میر بلکه در درد و شرم از رتبه و فایل ملوانان که نیروی دریایی سرزنش و محاکمه برای حوادث. نیروی دریایی را تعقیب Cmdr. برایس بنسون یک کاپیتان در یو اس اس جرالد برای آنچه که به وضوح سیستمیک کاستی چپ بسیاری از خود خشمگین و سردرگم.

یوسف خادم, تریسی, Weber, Agnes چانگ, Kengo Tsutsumi روت بارون دیوید زرنگی سیسی وی کلر پرلمن, Joshua شکار و مقابله Schweber نیز به این سری است.

هفته پس از اولین داستان نشریه کمیته نیروهای مسلح مجلس تشکیل یک پانل به چالش ارشد نیروی دریایی رهبران خود ادعا می کند که آنها تا به حال شده است به طور کامل راستگو در مورد آن نقایص و تلاش خود را در اصلاحات. در نور از Marketplace را گزارش نادرست که نقش نیروی دریایی را به فرمانده بالا بازی در تعقیب بنسون یک کاپیتان به ناو فیتزجرالد, نیروی دریایی کاهش یافته است همه اتهامات جنایی. ایالات متحده و ناتو نیروی دریایی دستورات در سراسر جهان دستور داده اند ملوانان و افسران به خواندن ProPublica حساب به عنوان بخشی از آموزش و پرورش است.

دیدن دیگر برندگان این سال White House Correspondents’ انجمن روزنامه نگاری برندگان جایزه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>