ProPublica برنده دو نیویورک مطبوعات باشگاه روزنامه نگاری جوایز

ProPublica در روز چهارشنبه برنده دو نیویورک مطبوعات باشگاه روزنامه نگاری جایزه ، که به رسمیت شناختن بهترین کار تولید شده توسط روزنامه نگاران و سازمان های خبری در رسانه های نیویورک.

کارولین چن برنده در رده گزارش ویژگی ها — علم ، پزشکی ، فناوری برای بررسی خود را در مورد چگونگی تیم پیوند قلب در مرکز پزشکی نیوارک بث اسرائیل نگه داشته بیمار رویشی در حمایت از زندگی برای افزایش میزان بقای خود را نق. با شرکت نیوجرسی پیشرفته رسانه ها و WNYC منتشر شده، تحقیقات چن متوجه شد که تیم پیوند نیوآرک بث اسرائیل مصمم به درمان بیمار، Darryl یانگ، به شدت بدون مشورت کافی با اعضای خانواده خود و یا ارائه آنها گزینه مراقبت های تاثری، که بر روی راحتی تمرکز می کند. جوان در طول عمل پیوند قلب دچار آسیب مغزی شد و تیم پزشکی معتقد بود که او هرگز دوباره از خواب بیدار نمی شود، گزارش چن پیدا شد. با این حال مدیر پیوند به کارکنان گفت که جوان را زنده نگه دارید و از گفتگو با خانواده اش در مورد پیش آگهی او به دلیل نگرانی در مورد میزان بقای برنامه، نسبت افرادی که تحت پیوند قرار می دهند که یک سال پس از عملیات شان هنوز زنده هستند، اجتناب کنند.

تنظیم کنندگان فدرال بر روی این آمار تمرکز می کنند تا ارزیابی کنند – و گاهی اوقات مجازات – برنامه های پیوند، دادن بیمارستان ها در سراسر کشور انگیزه ای شهرت یومالی برای بازی کردن آن است. نرخ بقای یک ساله نیوارک بث اسرائیل برای پیوند قلب در حال کم شدن بود، و اگر یانگ خیلی زود بمیرد، برنامه ایستادن و حتی بقای خودش ممکن است در خطر باشد.

در پاسخ به مقاله چن، چندین تنظیم کننده فدرال و ایالتی تحقیقات را آغاز کردند، از جمله اف بی آی، مراکز خدمات مدیکار و مدیکید، وزارت بهداشت نیوجرسی و هیئت مممدکنندگان پزشکی ایالت. بیمارستان همچنین مشاوران مستقلی را برای انجام یک بررسی داخلی استخدام کرد و دکتر مارک زوکر، مدیر برنامه های پیوند قلب و ریه بیمارستان را در تاریخ اخراج اداری قرار داد.

“Trump, Inc.,” a collaboration between ProPublica and WNYC, won in the podcast category. پادکست، که بر روی معامله های تجاری رئیس جمهور دونالد ترامپ و خانواده اش تمرکز دارد، قسمت “اعداد مطابقت نمی کنند” را ارائه کرد که اسناد مالیاتی که نشان دهنده اسناد مالیاتی هرگز دیده نشده بود، باعث شد که کسب و کار رئیس جمهور، خود را سودآورتر به وام دهندگان و سوددهی کمتری برای مقامات مالیاتی نشان دهد. یکی از کارشناسان اعداد مختلف را “نسخه های تقلب” می دونه.

گزارش توسط خبرنگار ProPublica هدر Vogell کنجکاوی در مورد چیزی وکیل سابق ترامپ مایکل کوهن در شهادت خود را قبل از کنگره در فوریه 2019 گفت: تحریک شد. کوهن گفت: «این تجربه من بود که آقای ترامپ تمام دارایی های خود را در زمانی که به اهداف ش خدمت می کرد، متورم کرد» “مانند تلاش برای در میان ثروتمندترین افراد در فوربس و دارایی های خود را به منظور کاهش مالیات املاک و مستغلات خود را از بین می برم.”

Vogell اظهارات ترامپ را با مقامات مالیاتی در مورد هزینه های ساختمان های خود و درآمد با اظهارات سرمایه گذاران در اوراق بهادار تجاری با پشتسر وام مسکن در مورد ساختمان های مشابه مقایسه کرد. ماه ها کار پر درد سر طول کشيد تا ثابت شود که اختلاف بين دو مجموعه پرونده ها صرفاً زيبايی نيست. آنها مادی بودند — و بسیار قابل توجه است. Vogell به ارمغان آورد یافته های خود را به دفتر شهردار نیویورک بیل د Blasio. یک زن و یک زن گفت: “شهر به این ملک نگاه می کند.” و اگر گزارش ی کم شده باشد ما اقدام مناسبی انجام می دیم

فهرستی از برندگان جایزه کلوب مطبوعات نیویورک امسال را در اینجا ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im