ProPublica برنده دو مدال در بهترین طراحی دیجیتال رقابت

جامعه خبری طراحی مفتخر ProPublica با دو مدال در این سال بهترین طراحی دیجیتال رقابت است. ProPublica به رسمیت شناخته شد در نقشه ها و رسانه های اجتماعی طراحی دسته ها.

این “آلوده کنندگان بهشت” پروژه های سمی هوا در لوئیزیانا, در همکاری با, بار جزئي و مدافع دریافت یک مدال برنز برای استفاده از نقشه های. تحقیقی پروژه استفاده علمی از مدل توسعه یافته توسط آژانس حفاظت از محیط زیست نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض سطوح به مواد شیمیایی مضر در مسیر افزایش چشمگیری در لوئیزیانا با غلظت جدید شیمیایی گیاهان مورد تایید بودن در ایالت شرقی “سرطان کوچه” منطقه است. این تجزیه و تحلیل ارائه شد در کنار تعاملی گرافیک توسط Lylla Tounes Al شاو و کلر پرلمن که شامل برخی از دقیق ترین نقشه از جایی که مواد شیمیایی سمی در حال گسترش علاوه بر اجازه دادن به ساکنان نگاه کردن آدرس خود را و یا محله برای دیدن چگونه صنعتی آلودگی هوا وجود دارد در مقایسه با کل منطقه است.

یک Instagram video by Marketplace را لوکاس Waldron و مایا Eliahou که داستان یک 16 ساله مهاجر که درگذشت در حالی که در گشت مرزی بازداشت موفق به کسب یک مدال برنز برای رسانه های اجتماعی طراحی شده است. تصویری به دست آمده توسط ProPublica نشان داد گشت مرزی برگزار نوجوان در بتن همراه بدون مراقبت های پزشکی مناسب و گشت مرزی مقامات نمی کشف بدن خود را تا زمانی که خود را از همبندان هشدار سپاه پاسداران — تناقض گشت مرزی حساب از مرگ او.

علاوه بر این ProPublica مفتخر شد با 20 جامعه از اخبار جایزه طراحی گرفت…. ساکرامنتو زنبور عسل یک شریک در Marketplace محلی گزارش شبکه موفق به کسب یک مدال نقره برای استفاده از انیمیشن, شناخت تصویری ایجاد شده به عنوان بخشی از این کشور بازداشت به سر می برند و به طور فزاینده ای مرگبار شرایط در کالیفرنیا شهرستان برگزار شود.

دیدن یک لیست از بهترین طراحی دیجیتال برندگان اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>