ProPublica برنده سه SABEW جوایز برای کسب و کار روزنامه نگاری

جامعه کسب و کار آمریکا سردبیران و نویسندگان (SABEW) روز دوشنبه اعلام کرد که ProPublica برنده سه جایزه در آن بهترین در کسب و کار رقابت به رسمیت شناختن برتری در کسب و کار روزنامه نگاری است.

ما گزارش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات برنده در بانکی/مالی دسته. بیش از دو مقاله خبرنگار هدر Vogell و نویسندگان دوریس برک نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت گفته است که داستان های مختلف به مقامات مالیاتی و وام مقامات, ساخت عملیات خود را نگاه کنید کمتر سودآور برای مقاصد مالیاتی و بیشتر سود را به وام دهندگان. ماموریت مورد نیاز تعمق عمیق به مالی و مالیاتی و اسناد را به دقت تجزیه و تحلیل و مقایسه داده ها برای شناسایی اختلاف. “این شد یک تور دو نیروی از روزنامه نگاری تحقیقی که شکست زمین جدید در یک سری از ساختار داستان در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش کسب و کار” مسابقه قضات گفت. “این مقالات به برخی از روشن ترین و دقیق ترین حساب های مالی از این سازمان نسبت ناروا و تهمت و خانواده است.”

“اخاذی اقتصاد” توسط رنه دادلی و جف Kao برنده در رده تکنولوژی. میلیون ها نفر از ransomware حملات زده اند, شرکت, دولت, بیمارستان ها و افراد — مشترک cybercrime به طور معمول به عنوان یک خارجی و مشکل لاینحل. ProPublica بررسی نشان داد که چگونه شرکت های آمریکایی که ادعا برای کمک به قربانیان ransomware با استفاده از فن آوری های اختصاصی معمولا فقط با پرداخت باج به بازیابی فایل های قربانیان و شارژ هزینه قابل توجهی در بالا. در اصل ransomware اهداف قربانی دو بار برای اولین بار توسط هکرها و سپس توسط شرکت های بازیابی داده. “قاطعانه نوشته این داستان نه تنها اثری ransomware به منابع بین المللی; آنها همچنین ریختن مهم نور در شکست مقامات در داد و ستد عمومی شرکت به اندازه کافی خود را فاش شرکت های قربانی توسط این اینترنت دزدان” مسابقه قضات گفت. “این داستان در حال حاضر منجر به اجرایی و قانونی اقدام به نشانی عدم شفافیت شرکت و ضعیف و مقررات است.”

همکاری با BuzzFeed در خسته کننده گاهی اوقات مرگبار شرایط را تحمل توسط رانندگان که در آمازون تحویل شبکه برنده در رده های خرده فروشی. مشترک بررسی توسط Marketplace را پاتریشیا کالاهان جیمز Bandler و دوریس برک و BuzzFeed کن Bensinger و کارولین o’donovan در معرض چگونه این شرکت را نادیده گرفته و یا اخراج راننده نگرانی های ایمنی را اولویت بندی با سرعت پایین هزینه ها و رشد انفجاری. نقاشی بر روی اطلاعات محرمانه شرکت های بزرگ اسناد و مدارک و مصاحبه با بیش از 40 آمازون مدیران به خبرنگاران نشان داد که مدیران بارها و بارها نقض و یا تاخیر در طرح های ایمنی زیرا آنها ممکن است کاهش تحویل. “ProPublica و BuzzFeed تحویل عمیق و معنی دار گزارش بی باک در بزرگترین نام در خرده فروشی” مسابقه قضات گفت. “کار خود را آشکار انسان از هزینه های پنهان فرهنگ hellbent در سرعت تحویل و بهره وری است.”

سه نفر دیگر از Marketplace پروژه دریافت محترم اشاره. همکاری با آمریکا بانکدار توسط جسی Eisinger نیک Varchaver کوین Wack و آلن کلاین در چه تهمت سیاسی انتصاب مداخله برای کاهش تحریم ها علیه دو شرکت بزرگ بانکی سازمان های درگیر در تجارت مخاطره آمیز اوراق بهادار منجر به بحران مالی 2008 و دریافت لوح در بانکی/مالی دسته. “این TurboTax دام” توسط جاستین الیوت پل کیل و لوکاس Waldron که نشان داد که چگونه به آماده سازی مالیات صنعت به خصوص Intuit TurboTax را گمراه عمومی با ساختگی ارائه می دهد آنلاین رایگان آماده سازی مالیات دریافت لوح در دولت دسته. گزارش توسط کارولین چن چگونه پیوند تیم در نیوآرک بث اسرائیل بیمارستان موفق به مشورت خانواده ها در مورد درمان تصمیم گیری حتی آن را به عنوان نگه داشته رویشی بیمار در حمایت از زندگی برای افزایش میزان بقای آن دریافت لوح در بهداشت و درمان/علوم دسته.

دیدن یک لیست از تمام SABEW برندگان جایزه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im