ProPublica برنده RFK حقوق بشر جایزه روزنامه نگاری برای گشت مرزی پوشش

رابرت اف کندی مرکز عدالت و حقوق بشر روز پنجشنبه اعلام کرد که Marketplace را “در داخل گشت مرزی” سری برنده RFK جایزه روزنامه نگاری در رسانه های جدید دسته.

برای بیش از یک دهه گشت مرزی — بزرگترین کشور فدرال اجرای قانون آژانس با برخی از 20,000 عوامل بوده است گل نشسته با اتهامات فساد و خشونت با نمایش ضعیف عوامل است. سپس در سال 2017, یک موج بی سابقه ای از هزاران نفر از جان مهاجران وارد در مرز جنوبی. ناگهان ماموران وظیفه بودند نه تنها با دستگیری و غربالگری مهاجران اما برای اولین بار با جدا کردن خانواده ها در حفاظت از کودکان نو پا و مراقبت از بیمار اغلب خود به خود با اندک آموزش و نظارت است. در عین حال حتی به عنوان آژانس نقش و قدرت گسترش, گشت مرزی باقی مانده بسته به نظارت عمومی حتی از کنگره است.

برای “داخل گشت مرزی” یک تیم از Marketplace خبرنگاران به حفر آژانس از زوایای مختلف توسعه منابع که به آنها دسترسی نه تنها به شدت نگران فرهنگ بود که مجاز به چرک تقریبا بدون کنترل اما به عوامل شکستن تحت فشار از خود واقعیت جدید.

شاید آشکار ترین و نگران کننده بینش به آژانس آمد و در ماه ژوئیه گذشته درست قبل از یک گروه از Latino اعضای کنگره بودند به تور تگزاس بازداشتگاه. ProPublica خبرنگار A. C. Thompson تصاویر به دست آمده از یک راز Facebook گروه از برخی از 9,500 فعلی و سابق ماموران مرزبانی که نشان داد که چندین عوامل و حداقل یک استاد راهنما به حال به شوخی در مورد مرگ مهاجران به نام لاتین قانونگذاران “هس” و “تفاله سطل” نوشته شده و یک مبتذل تصویر به تصویر می کشد Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز درگیر در دهان با بازداشت مهاجر. در میان کسانی که در این گروه: کارلا کشيش آژانس ارشد.

داستان منفجر شد و در رسانه ها. خواکین کاسترو رئیس کنگره اسپانیایی انجمن گفت: داستان “تایید برخی از بدترین انتقادات از گمرک و حفاظت از مرزها. این به وضوح عوامل هستند که حساسیت به نقطه ای از خطرناک بودن به مهاجران و همکاران خود.” وزارت امنیت داخلی بازرس کل به سرعت راه اندازی یک پرسش و در هفته گمرک و حفاظت مرزی باز کرده بود تحقیقات به 62 فعلی و هشت کارمندان سابق.

ProPublica دنبال کرد تا با داستان است که بیشتر به کاوش در آژانس فرهنگ است. تامپسون کبوتر به صورت یک گشت مرزی عامل دوربین رمنج فورد کامیون به یک گواتمالا مهاجر به سند که عامل به حال شناخته شده الگوی نیروی بیش از حد و آشکار نژادپرستی.

خبرنگاران نیز به دنبال گرفتن آنچه در آن بود برای عوامل اختصاص داده شده به کار, در مراکز بازداشت شده بود تشبیه به اردوگاه های کار اجباری. در اوج هجوم تابستان گذشته ProPublica ارشد خبرنگار زنجبیل تامپسون معتقد یک عامل به صحبت رک و راست و در طول. خود را دلسرد کننده ارزیابی: “در جایی پایین خط مردم فقط پذیرش آنچه به عنوان طبیعی است.”

داستان های دیگر توسط خبرنگار ملیسا دل بوسکه نشان داد که چگونه این آژانس اجازه داده شد به متهم مهاجران بودن مجرمان بدون نیاز به فاش کردن مدارک و شواهد برای این ادعا و یا جایی که آن را از آمد و او نشان داد این سازمان با استفاده از مرموز و مشکوک باند پایگاه داده های انکار پناهندگی.

در نهایت خبرنگاران رابرت مور سوزان اشمیت و مریم Jameel بررسی گشت مرزی حساب از بحث مرگ 16 ساله مهاجر در آن بازداشت هستند. این سازمان گفت: پسر مرده بود از آنفولانزا و تا به حال کشف شده است توسط یک کارمند. ProPublica ثبت سوابق درخواست پلیس محلی برای به دست آوردن ساعت از نظارت تصویری که نشان داد این نوجوان سقوط و مرگ بیش از چند ساعت در حالی که هیچ یک از ارائه کمک های اولیه. پسر بدن شد و در نهایت کشف شده توسط هم اتاقی خود است. این ویدئو کاملا در تضاد گشت مرزی را حساب و اظهارات از عوامل است که آنها می خواهم بررسی بر روی این پسر بچه سه بار در طول شب. در علاوه بر این به مقاله تصویری روزنامه نگاران لوکاس Waldron و کتی کمپل تولید بصری بررسی مرگ است.

پزشکان که مدافع مهاجران به نام تصویری شواهد پزشکی غفلت است. اعضای کنگره از جمله قضایی مجلس رئیس جری Nadler وعده داده شده تحقیقات بیشتر است.

خبرنگار دارا لیند و ارشد اطلاعات خبرنگار جف Ernsthausen نیز به این سری. هم داستان نشان می دهد یک آژانس جمع آوری قدرت و افزایش کنترل بر زندگی آسیب پذیر خانواده های مهاجر حتی به عنوان فرهنگ خود را نشان می دهد بسیاری از عوامل آن گذشته مردم چه کسی باید اعتماد کرد با این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im