ProPublica داستان در زمین از دست دادن برنده پولک جایزه برای مجله گزارش

ProPublica خبرنگار لیز پايه بلند كن بادي برنده جورج پولک جایزه روزنامه نگاری برای او داستان co-منتشر شده با نیویورکر در گرفتن وارثان ملک ” در جنوب. داستان مفتخر شد در مجله گزارش رده. اداره لانگ آیلند دانشگاه پولک جوایز افتخار بی باک و تاثیر گذار کار با یک حق بیمه قرار می گیرد در اصل و مدبر گزارش های تحقیقی. این علائم هشتم پولک جایزه برای ProPublica.

وارثان’ ملک زمین است که غیررسمی منتقل بین نسل های عظیم پدیده در جنوب که در آن آن را به منزله یک سوم از زمین های متعلق به. مورخان و وکلا با اشاره به آسیب پذیری در وارثان ملک ” است که اجازه داده اند دلالان برای به دست گرفتن زمین, کمک به نژادی شکاف ثروت. پايه بلند كن بادي بررسی این آسیب پذیری متد مطالعه تمام این موارد در دهه گذشته در یکی سخت, ضربه, North Carolina شهرستان است.

برای نشان دادن چالش های قانونی در حفظ این سرزمین او صرف ماه بر روی زمین به دنبال از طریق دادگستری شهرستان سوابق در جنوب جلسه آزرده خانواده, مصاحبه با ده ها تن از کارشناسان و فروش املاک در دادگاه مراحل. او صرف چند هفته بررسی زمین از دست دادن یکی از, خانواده, خواندن از طریق هزاران صفحه از اسناد و مدارک حقوقی و انجام مصاحبه با ده ها تن از اعضای خانواده و طرف های درگیر. نتیجه یک تحقیق که موج امریکا تاریخچه برده داری بازسازی و Jim Crow قوانین به روز در حال حاضر روایت است که نشان داد چگونه سیاه و سفید, خانواده ها بدون بخواهد نه تنها از دست دادن ثروت هنگامی که آنها از دست دادن زمین. آنها نیز به صورت قابل توجهی آسیب روانی از دست دادن حس خانه و میراث فرهنگی.

پس از داستان منتشر شد دیابت Doug Jones آلاباما و از سوی دیگر ، تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی با ارسال نامه ای اصرار وزارت کشاورزی ایالات متحده بلافاصله پس از پیاده سازی وارثان’ ملک مقررات است که به امنیت در کشاورزی و بهبود عمل 2018. مدت کوتاهی پس از این وزارتخانه اعلام کرد دو گوش جلسات در وارثان’ ملک به کمک یک relending برنامه ای برای پاک کردن عناوین و آدرس موانع برای به دست آوردن دسترسی به برخی برنامه های دولت است. در ماه اکتبر گذشته مجلس سنای ایالات متحده تصویب اصلاحیه برای کمک به وارثان’ صاحبان اموال خود را واضح و روشن عنوان. اصلاح آن نیز به تصویب رسید در این خانه شامل 5 میلیون دلار در بودجه برای اعطای وام سازمان ها برای ارائه وام به مالکان که به دنبال روشن کردن و یا تحکیم مالکیت کمک به آنها برای پرداخت کمک های حقوقی و یا به دست آوردن اسناد و مدارک لازم.

دیدن یک لیست از تمام این سال, Polk, جایزه ای در روزنامه نگاری برندگان اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>