ProPublica به دنبال پخش عمومی شرکای محلی خود گزارش شبکه

ProPublica روز چهارشنبه اعلام کرد شش لکه های جدید در آن محلی گزارش شبکه خواهد شد که اختصاص داده شده به پاسخگویی روزنامه نگاری محلی پخش عمومی سازمان. خبرنگاران و سازمانهای خبری را صرف یک سال کار در اعماق شیرجه پروژه با حمایت مالی و هدایت از Marketplace.

در زمان کاهش سراسر اخبار صنعت و به خصوص جریان اصلی اخبار سازمان های رادیو و تلویزیون در خدمت به طور فزاینده ای نقش مهمی در اطلاع رسانی به جوامع خود. کار پشتیبانی خواهد شد توسط یک کمک مالی از آبرامز پایه و اساس است.

برنامه های کاربردی با توجه 11:59 pm PST در جولای 12. ملی, اخبار سازمان های واجد شرایط صدق نمی کند; دیگر پخش عمومی اتاق های خبر هستند. خبرنگاران آغاز خواهد شد کار خود را در سپتامبر. 1 و پیوستن به بیش از 15 ادامه محلی گزارش شبکه تلاش.

این ProPublica محلی گزارش شبکه معرفی شده برای کمک به ایجاد حیاتی روزنامه نگاری تحقیقی در جوامعی که این داستان خواهد در غیر این صورت نمی توان انجام می شود شروع به انتشار در سال 2018 است. آن را در حال حاضر شامل تعدادی از ایستگاه های رادیویی از جمله WNYC در نیویورک; WBEZ در شیکاگو; عمومی رادیو در پراویدنس, رود آیلند; WMFE در اورلاندو فلوریدا; NPR در اسپرینگفیلد ایلینوی; و اورگان پخش عمومی در پورتلند.

از طریق ابتکار, ProPublica پرداخت حقوق و دستمزد به علاوه کمک هزینه برای منافع برای وقت خبرنگاران در شریک زندگی, اخبار سازمان های اختصاص داده شده به بلند پروازانه پروژه های تحقیقاتی. خبرنگاران محلی از کار و گزارش خود را به خانه و اتاق های خبر در حالی که دریافت گسترده پشتیبانی و راهنمایی برای کار خود را از Marketplace, از جمله همکاری با یک ویرایشگر ارشد و دسترسی به سازمان های غیر انتفاعی newsroom تخصص با اطلاعات و تحقیق و تعامل تصویری و طراحی.

ProPublica محلی نگاری استراتژی نه تنها شامل محلی گزارش شبکه بلکه ProPublica, ایلینوی, یک تیم از خبرنگاران و سردبیران پوشش مسائل مهم در آن دولت و یک واحد تحقیقاتی در تگزاس با همکاری تگزاس تریبون.

محلی گزارش شبکه تاثیر قابل توجهی بوده است.

انکوریج اخبار روزانه در اول از آن نوع تحقیقات نشان داده است که در جوامع در آلاسکا بدون اجرای قانون محلی: هیچ دولت troopers برای جلوگیری از فعال تیرانداز بدون ایجاد کرد افسران پلیس برای شکستن خانواده دعوا حتی ندیده شهر و یا قبیله ای پلیس به گشت زنی در خیابان ها. پس از آن پوشش U. s. دادستان کل William P. بر بازدید آلاسکا و بعد از اعلام وضعیت اضطراری, انتشار میلیون ها نفر در بودجه فدرال برای اختصاص به این مشکل است. روزنامه اهدا شد 2020 جایزه پولیتزر برای خدمات عمومی.

در رود آیلند, عمومی, رادیو, گزارش, چگونه 911 تماس داوطلبان آموزش دیده نمی شد و به ارائه دستورالعمل CPR توسط تلفن و در مورد افرادی که پس از درگذشت آن تماس داوطلبان موفق به ارائه راهنمایی مناسب. دولت قوه مقننه اضافه شده پول برای آموزش به بودجه دولت است.

WNYC گزارش در مورد نحوه شرکت در Camden, New Jersey ارائه شده نادرست در پاسخ به یک درخواست برای معافیت مالیاتی پیشرو دولت به توقف فرار مالیاتی در انتظار تحقیقات بیشتر است.

و MLK50, غیر انتفاعی, سازمان خبری در ممفیس تنسی گزارش در چه منطقه بزرگترین سیستم بیمارستان شکایت کرد و هانه دستمزد هزاران فقیر بیماران از جمله کارکنان خود برای پرداخت بدهی پزشکی. بیمارستان پس از آن محدود آن پرونده های حقوقی علیه بیماران پاک $11.9 میلیون در عدم پرداخت بدهی های پزشکی به طور چشمگیری گسترش آن کمک های مالی, سیاست, برای مراقبت در بیمارستان و افزایش حداقل دستمزد در آن کارکنان می پردازد. داستان برنده Selden حلقه جایزه برای گزارش های تحقیقی.

اطلاعات بیشتر در Marketplace محلی گزارش شبکه و نرم افزار فرایند را می توان در اینجا یافت نشد. برنامه های کاربردی با توجه 11:59 p. m. PDT در جولای 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de