ProPublica خبرنگار کارولین چن برنده لیوینگستون جایزه

دانشگاه میشیگان روز پنجشنبه اعلام کرد که ProPublica خبرنگار کارولین چن برنده لیوینگستون جایزه های محلی گزارش. این جوایز که به افتخار روزنامه نگاران زیر سن 35 به رسمیت شناخته شده او تحقیقات در مورد چگونگی پیوند قلب تیم در نیوآرک مرکز پزشکی بث اسرائیل نگه داشته رویشی بیمار در حمایت از زندگی برای افزایش آن عقب مانده و بقا است.

شرکت انتشار با نیوجرسی پیشرفت رسانه ها و WNYC چن بررسی دریافتند که نیوآرک بث اسرائیل پیوند تیم مشخص شد به درمان بیمار زن جوان به شدت و بدون به اندازه کافی مشاوره خانواده اش و یا ارائه آنها را به گزینه ای از مراقبت تسکینی که بر آسایش است. جوان دچار آسیب مغزی در او پیوند قلب عملیات و تیم پزشکی به اعتقاد او هرگز از خواب بیدار دوباره چن گزارش یافت می شود. در عین حال پیوند مدیر گفت: کارکنان به زنده نگه داشتن و جلوگیری از گفتگو با خانواده اش در مورد پیش آگهی و یا گزینه های درمانی به دلیل نگرانی در مورد برنامه بقای نسبت به مردم تحت پیوند که هنوز زنده هستند از یک سال پس از عملیات خود را.

تنظیم کننده فدرال متمرکز در این آمار به ارزیابی — و گاهی مجازات — پیوند برنامه های, به بیمارستان در سراسر کشور اعتباری و مالی انگیزه ای برای بازی آن است. نیوآرک بث اسرائیل بقای يک ساله برای پیوند قلب تا به حال غوطه ور و اگر جوان بودند به مرگ بیش از حد به زودی این برنامه ایستاده و حتی خود بقا ممکن است در معرض خطر.

ضبط صوتی که چن به دست آمده شامل دکتر مارک Zucker, برنامه, مدیر, توصیف عدم عرضه و جوان, خانوادگی, گزینه های درمانی دیگر مانند مراقبت تسکینی به عنوان “بسیار غیر اخلاقی” اما توجیه آن را به عنوان ضروری “برای جهانی خوب از آینده گیرندگان پیوند است.”

چن به دنبال آشکار است که پیوند تیم تا به حال نادیده گرفته خانواده آرزوها برای یکی دیگر از مغز آسیب دیده بیمار آندره Jurtschenko. دانستن است که او هرگز می خواستم به یک بار بر روی آنها فرزندان خود به دنبال یک دستور عدم احيا که به طور بالقوه می تواند به کاهش این بیمارستان بقا است. تیم پزشکی منحرف درخواست.

پیوند تيم ارتفاع آمار بیش از همدلی باعث دیوانگی در نیوجرسی و فراتر از آن. در پاسخ به چن مقاله در مورد داریل جوان را گرفتاری های متعدد فدرال و ایالتی تنظیم کننده تحقیقات آغاز شده از جمله اف بی آی, مراکز مدیکر و مدیکید خدمات نیوجرسی وزارت بهداشت و دولت Board of Medical Examiners. بیمارستان نیز استخدام مستقل مشاوران برای انجام یک بررسی داخلی قرار می گیرد و Zucker در مرخصی اداری.

پس از آن تحقیقات CMS یافت که نیوآرک بث اسرائیل قرار داده شده بیماران در “فوری معرض خطر” توسط بارها و بارها عدم اجرای اقدامات اصلاحی پس از botched جراحی و نقض حقوق بیماران و خانواده های آنها پس از اخذ رضایت آگاهانه و پژوهنده در مورد دستورات پیش. آن را مورد نیاز بیمارستان برای ارائه یک طرح اصلاح که نیوآرک بث اسرائیل در حال حاضر به پایان رسید.

یادگیری در مورد تمام این سال لیوینگستون جوایز برندگان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>