ProPublica پروژه های برنده سه NLA جوایز

اخبار انجمن مدیران گفت: در پروژه های Marketplace, ProPublica, ایلینوی و ProPublica محلی گزارش شبکه برندگان سه NLA جوایز.

“مبارزه با کشتی” توسط رابرت Faturechi, T. مسیحی میلر و مگان افزایش یافت برنده NLA را دبورا هاول جایزه برای نوشتن تعالی. چند رسانه ای داستان بازسازی در سال 2017, تصادف یو فیتزجرالد, یکی از نیروی دریایی مرگبارترین حوادث است. این گزارش نشان داد که این حادثه به طور کامل قابل پیشگیری است و نیروی دریایی به رهبری ارشد محکوم کشتی جنگی از شروع توسط نیروی انسانی یک overworked و undertrained خدمه در کاهش کشتی با منسوخ شده و ضعیف نگهداری تجهیزات. “بر اساس اسناد محرمانه دست اول به حساب پیری و کشتی نقشه و داده های جادوگری, آن را به یک تور دو نیروی longform قانع کننده پاسخگویی داستان سرایی” مسابقه قضات گفت: این قطعه است. “همه از آن استفاده می شود برای ایجاد یک تجربه بود که زحمت دقیق و شجاعانه متین کاملا محکم.”

“اتاق آرام” یک همکاری بین ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون برنده فرانک Blethen جایزه محلی برای پاسخگویی گزارش – بزرگ است. این سری توسط ProPublica ایلینوی خبرنگار Jodi S. Cohen این تریبون جنیفر اسمیت ریچاردز و ProPublica, ایلینوی, گزارش همکار Lakeidra Chavis نشان داد که چگونه ایلینوی مدارس اغلب قرار دادن کودکان در استارک “جدا شده ایست” فضاهای یا جسمی مهار آنها به دلایلی که نقض قانون دولت است. روز بعد از اولین داستان منتشر شد, ایلینوی,’ فرماندار دولت و مقامات آموزش و پرورش متعهد به فراگیر تغییر ابتدا با اورژانس محدودیت. مقامات دولتی ممنوع قفل انزوا بلافاصله قرار داده و محدودیت های جدید در مدارس استفاده از فیزیکی خویشتن داری و همچنین اعلام کرد قصد دارد به سرمایه گذاری $7.5 میلیون دلار در طول سه سال آینده به آموزش ایلینوی مربیان در راه مثبت به کار با دانش آموزان است. “این همکاری مشترک از Marketplace ایلینوی و شیکاگو تریبون در معرض هشدار دهنده و اقدامات ظالمانه در داخل ایلینوی مدارس و وادار قابل توجهی در نتایج” مسابقه قضات گفت.

“یاغی” یک ProPublica محلی گزارش شبکه پروژه با Anchorage Daily News برنده فرانک Blethen جایزه محلی برای پاسخگویی گزارش – کوچک. به رهبری اخبار روزانه خبرنگار Kyle هاپکینز سری کشف یک بحران تجاوز جنسی در مناطق روستایی آلاسکا و چگونه آن را توسط مرکب عمیقی عدم امنیت عمومی خدمات. زیر مجموعه’, انتشار, U. s. دادستان کل ویلیام بر بازدید از دولت و اعلام عدم اجرای قانون در مناطق روستایی آلاسکا به فدرال اضطراری است. اعلامیه منجر شده است وزارت دادگستری به وعده بیش از $52 میلیون دلار بودجه فدرال برای امنیت عمومی در آلاسکا روستاها. ایالات متحده دفتر دادستان در لنگرگاه همچنین اعلام کرد استخدام اضافی روستایی دادستان و رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy گفت: دولت استخدام 15 اضافی سربازان دولت. “این مجموعه بی امان روشن و مهم مشخص شده توسط شکوهمند در سراسر” مسابقه قضات گفت.

علاوه بر این داستان توسط A. C. Thompson درباره سفید supremacist گروه Marketplace را “مستند نفرت” سری به رسمیت شناخته شد به عنوان فینالیست برای چاق شدن مدال برای شجاعت در روزنامه نگاری, پاملا Colloff گزارش در استفاده از jailhouse خبرچینان در سیستم عدالت بود فینالیست برای دبورا هاول جایزه برای نوشتن تعالی – و لیز پايه بلند كن بادي گزارش در آمریکایی های آفریقایی تبار از دست دادن زمین در جنوب شد, فینالیست برای دری J. مینارد جایزه برای عدالت در روزنامه نگاری.

این دومین سال از NLA, جوایز, ادامه سنت قبلا جداگانه ASNE و APME جوایز. دیدن یک لیست از تمام NLA برندگان جایزه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>