ProPublica نامزد چهار ملی جوایز مجله

جامعه آمریکا از سردبیران مجله نامزد Marketplace برای چهار نفر از آن سال 2020 ملی Magazine Awards (همچنین به عنوان شناخته شده Ellies) که افتخار تعالی در چاپ و رسانه های دیجیتال است. ProPublica به رسمیت شناخته شد به عنوان فینالیست برای منافع عمومی گزارش پادکست و نوآوری های دیجیتال است.

ما “فاجعه در اقیانوس آرام” سری بررسی سه نیروی دریایی و تفنگداران دریایی تصادفات در سال 2017 و 2018 که منجر به کشته شدن 23 عضو سرویس شد, نامزد دریافت جایزه برای منافع عمومی است. ما گزارش توسط T. مسیحی میلر مگان افزایش یافت و رابرت Faturechi نشان داد که آمریکا ملوانان و هوانوردان اغلب به درستی آموزش دیده برای مبارزه و اغلب ارسال با کهنه یا لا ابالی تجهیزات. هنگامی که اجتناب ناپذیر حوادث رخ داده است و تحقیقات و رهبری افسران ارشد متهم رتبه-و-فایل ملوانان برای چه بود به وضوح سیستمیک کاستی. این داستان زده وتر با طیف گسترده ای از فعال وظیفه پرسنل و عزیزان خود و درخواست کنگره جلسات در مسائل ما آنه.

گزارش ما در استفاده از jailhouse خبرچینان به امن اعتقادات co-انتشار با مجله نیویورک تایمز شد, نامزد دریافت جایزه برای گزارش. خبرنگار ارشد پاملا Colloff متمرکز بدنام باهم هنرمند به نام پل Skalnik که حداقل 40 مختلف پرونده های جنایی در فلوریدا و تگزاس به طور معجزه آسایی استخراج غنی مفصل “اعترافات” از زندانیان همکار خود را. Skalnik به قدرتمند شهادت دادستان که استفاده می شود برای حفظ اعتقادات دریافت فندک جملات و زودتر از تاریخ انتشار در بازگشت. Colloff قطعه نیز روشن گاهی اوقات فاجعه بار اثرات jailhouse خبرچین شهادت و چگونه آن را فساد سیستم قضایی.

تجسم ما از گسترش صنعت گاز طبیعی در سراسر غرب ویرجینیا ایجاد شده در همکاری با ProPublica محلی گزارش شبکه شریک در چارلستون-Mail, شد, نامزد دریافت جایزه برای نوآوری های دیجیتال است. ProPublica, اخبار, برنامه های کاربردی توسعه دهنده Al شاو و روزنامه-Mail خبرنگار کیت Mishkin مونتاژ هر تصویر هوایی گرفته شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده برای ساخت یک نقشه نشان دادن محل بیش از 5000 مجاز گاز چاه. تعاملی گرافیک مجاز ساکنان به جستجو برای مجوزها در نزدیکی خانه های خود. برای اولین بار مردم در سراسر کشور به حال داده به می دانم که چگونه نزدیک آنها زندگی می کردند به طور بالقوه مضر fracking عملیات.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc., پادکست توسط ProPublica و WNYC شد و نامزد دریافت جایزه در این پادکست دسته. پادکست بررسی معاملات کسب و کار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش از جمله قسمت های اوکراین و رسوایی و هرگز قبل دیده می شود تهمت مالیات اسناد و مدارک نشان می دهد عمده تناقضات. نیویورک مجله کرکس سایت به نام تهمت, Inc. در میان بهترین, اخبار, پادکست در تمام دوران: “مثل آنها اشاره یک نور افکن در بزرگ اما محدود بوم و حرکت آن را در اطراف تا زمانی که آنها پیدا کردن چیزی شگفت انگیز و ارزش خبری دارند.”

دیدن یک لیست از تمام مجله ملی جایزه فینالیست اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>