ProPublica محلی گزارش شبکه سری “بهره مندی از فقرا” برنده Selden حلقه جایزه برای گزارش های تحقیقی

USC آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری روز دوشنبه اعلام کرد که Wendi C. Thomas سردبیر MLK50: عدالت از طریق روزنامه نگاری برنده Selden حلقه جایزه برای گزارش های تحقیقی. او مفتخر شد برای سریال “بهره مندی از فقیر” — همکاری با ProPublica محلی گزارش شبکه — که در معرض درنده بدهی مجموعه شیوه Methodist Le Bonheur Healthcare, بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی در ممفیس ، توماس نشان داد که چگونه متدیست بود تحت پیگرد و آراستن دستمزد هزار نفر از بیماران از جمله بسیاری از کارکنان خود برای عدم پرداخت صورتحساب بیمارستان.

این ProPublica سری “TurboTax دام” که نشان داد که TurboTax با فروش میلیون ها نفر از مالیات دهندگان خدمات می تواند آنها را دریافت کرده اند به صورت رایگان و “اتاق آرام” از Marketplace ایلینوی و شیکاگو تریبون که در معرض استفاده بیش از حد از “جدا شده ایست” در مدارس سراسر ایلینوی دو فینالیست برای Selden جایزه حلقه.

بیمارستان در سراسر کشور شکایت بیماران اما چند انجام این کار در یک شهر فقیر به عنوان ممفیس. این دومین-فقیرترین شهر بزرگ در کشور که در آن یک در چهار نفر زیر خط فقر و بیش از 40 درصد از کارگران درآمد کمتر از 15 دلار در ساعت است. بیش از پنج سال دوره مبتنی بر ایمان Methodist شکایت بیش از 8,300 مردم برای پرداخت صورتحساب بیمارستان. پرونده های حقوقی از آن ساخته شده, سخت, اگر نه غیر ممکن است برای مردم فقیر به پایان می رسد دیدار.

توماس که تنها کارمند تمام وقت از غیر انتفاعی دیجیتال خروجی MLK50 شروع او تحقیقات با یک سوال که به مدت طولانی خالی از سکنه ممفیس: آنچه را نگه می دارد مردم فقیر فقرا ؟ هفته به هفته برای پنج ماه توماس نشسته و در زمان یادداشت به عنوان بیمارستان متهمان در دادگاه ظاهر شد. در راهرو بسیاری از توافق برای مصاحبه بعد داد و توماس خود را با شماره تلفن و یا آدرس ایمیل. به دست آوردن اعتماد او به صرف زمان خود را در خانه ها و کلیساهای خود; به داستان خود را به او ماهرانه موج جزئیات زندگی خود را با دادگاه مشاهدات.

مقامات بیمارستان stonewalled درخواست مصاحبه و خودداری از پاسخ به ده ها تن از سوالات. دادگاه مدیران ارائه شده سال’ ارزش پرونده های دادگاه الکترونیکی, اما ProPublica داده تیم کشف کرد که پرونده ناقص بودند. آن زمان هفته از کار کتابچه راهنمای کاربر برای جمع آوری یک تصویر کامل از چگونه بسیاری از مردم شکایت کرد.

روز پس از داستان فرار Methodist خود را به حالت تعلیق پرونده های حقوقی علیه فقیر بیماران. آن را راه اندازی 30 روز بررسی و اعلام تغییرات گسترده که شامل به طور چشمگیری افزایش آن کمک های مالی, سیاست دو برابر آستانه است که در آن افراد واجد شرایط برای تخفیف و یا رایگان مراقبت از; محدود کردن پرونده های حقوقی علیه کارکنان خود و هر کسی بدون در نظر گرفتن وضعیت بیمه که درآمد خانوار کمتر از 250% فدرال خط فقر و افزایش دستمزد پایین ترین دستمزد کارگران برای حداقل 15 دلار در ساعت تا سال 2021. تمام گفته Methodist بخشید نزدیک به 12 میلیون دلار در پرداخت بدهی های هزاران نفر از بیماران.

اطلاعات بیشتر در مورد Selden جایزه حلقه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de