ProPublica, ایلینوی, ProPublica و همکاران برنده 4 جامعه روزنامه نگاران حرفه ای’ سیگما دلتا چی جوایز

جامعه روزنامه نگاران حرفه ای جمعه اعلام کرد که ProPublica ایلینوی و ProPublica, در علاوه بر این به Anchorage Daily News و روی چیزی حساب کردن با AL.com — هر شرکت کننده اتاق های خبر در Marketplace محلی گزارش شبکه — برنده چهار سیگما دلتا چی جوایز.

“اتاق آرام” یک همکاری بین ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون برنده یک جایزه برای گزارش های تحقیقی. این سری توسط ProPublica ایلینوی خبرنگار Jodi S. Cohen این تریبون جنیفر اسمیت ریچاردز و سابق ProPublica, ایلینوی, گزارش همکار Lakeidra Chavis نشان داد که چگونه ایلینوی مدارس اغلب قرار دادن کودکان در استارک “جدا شده ایست” فضاهای یا جسمی مهار آنها به دلایلی که نقض قانون دولت است.

بعد از این سری منتشر شد, ایلینوی,’ فرماندار دولت و مقامات آموزش و پرورش متعهد به فراگیر تغییر ابتدا با اورژانس محدودیت و قانون گذاران شروع به تجمع در اطراف اصلاحات صورتحساب. هیئت دولت به آموزش و پرورش ممنوع قفل انزوا بلافاصله. مقامات دولتی همچنین قرار دادن محدودیت های جدید در مدارس استفاده از محدودیت فیزیکی از جمله ممنوعیت مستعد داری. برای اولین بار ایلینوی نیز نظارت بر خویشتن داری و فاصله با مدارس نیاز به اطلاع مقامات دولتی در عرض 48 ساعت با استفاده از این اقدامات است.

ProPublica برنده برای خدمات عمومی در عضویت در خبرنامه, روزنامه نگاری, احترام به ایمیل است که به کمک خوانندگان اقامت مطلع و رفتن عمیق تر به Marketplace کار است. به طور خاص دو خبرنامه در زمان خوانندگان داخل گزارش روند: “شهادت دروغ” یک خبرنامه در زندان snitches توسط ارشد خبرنگار پاملا Colloff که نوشته شده بود به عنوان یک همراه و همدم سری به او ProPublica و نیویورک تایمز از ویژگی های مجله و “فاجعه در اقیانوس آرام” یک شیرجه عمیق به نیروی دریایی آمادگی که همراه yearlong تحقیقاتی پروژه توسط خبرنگاران رابرت Faturechi, T. مسیحی میلر و مگان افزایش یافت. “نه بستن تا” یک ستون در مسائل روزنامه نگاری و دموکراسی ProPublica رئیس جمهور ریچارد Tofel به خوانندگان بینش منحصر به فرد به اهداف و شیوه های روزنامه نگاری تحقیقی.

“بی قانون” توسط Anchorage Daily News برنده جایزه خدمات عمومی و روزنامه نگاری (گردش روزانه از 1-100,000). به رهبری اخبار روزانه خبرنگار Kyle هاپکینز در این تحقیق کشف یک بحران تجاوز جنسی در آلاسکا و چگونه آن را توسط مرکب عمیقی عدم امنیت عمومی خدمات. این مجموعه به طور خاص گذاشته لخت آلاسکا شکست دو لایه سیستم عدالت کیفری است که در آن روستایی جوامع بومی هستند سیستماتیک را تکذیب کرد اولین پاسخ دهندگان. برای مثال حداقل 70 جوامع هیچ محلی ماموران امنیت عمومی.

پس از شروع سری چاپ و نشر وزارت دادگستری وعده داده شده بیش از $52 میلیون دلار بودجه فدرال برای امنیت عمومی در آلاسکا روستاها. ایالات متحده دفتر دادستان در لنگرگاه همچنین اعلام کرد استخدام اضافی روستایی دادستان و رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy گفت: دولت استخدام 15 اضافی سربازان دولت. اخبار روزانه’ لورن هولمز لایحه راث مارک لستر الکس Demarban میشل Theriault و تس ویلیامز و همچنین Marketplace را Adriana گالاردو, Beena Raghavendran و نادیا Sussman همچنین کمک به سری.

“قدرت بدون کنترل” توسط حساب توسط AL.com برنده جایزه خدمات عمومی و روزنامه نگاری (non-روزانه انتشار). این سری توسط Connor ورق بررسی قدرت فوق العاده ای اختیار داشت توسط Alabama کلانترها و چگونه دولت را درهم آمیخته سیستم — که در آن هر شهرستان دارای یک انتخاب کلانتر — اجازه می دهد تا آنها را به انجام غیر اخلاقی و غیر قانونی در آوریم. تحقیقات نشان داده است که Alabama کلانترها که از دست دادن گشتند اغلب به نوبه خود توجه خود را به تضعیف جانشینان خود را در راه است که سوء استفاده از اعتماد عمومی از جمله شخصا جیب پول در نظر گرفته شده برای تغذیه زندانیان, حذف سوابق عمومی و حتی حفاری سوراخ در دولت صادر شده و تلفن های همراه.

آیات درخواست قانونگذاران ایالتی و مقامات محلی به تماس برای تحقیقات و اصلاحات و شش جدید کلانترها درخواست دولت ممیزی خود را به دفتر امور مالی. حداقل سه کلانترها گزارش رفتار به آلاباما اخلاق کمیسیون و حداقل دو کلانترها گزارش فاحش ترین اتهامات را به محلی منطقه وکلای مدافع.

دیدن یک لیست کامل از سیگما دلتا چی برندگان جایزه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>