ProPublica ایلینوی و همکاران برنده 3 Driehaus جوایز

ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

بهتر است دولت در انجمن اعلام کرد که دو تحقیقاتی پروژه ها از Marketplace, ایلینوی در همکاری با شیکاگو تریبون و WBEZ برنده دو Richard H. Driehaus جایزه برای گزارش های تحقیقی و افتتاحیه Readers’ Choice Award. جوایز افتخار گزارش های تحقیقی در ایلینوی که آدرس های دولت های ایالتی و محلی زباله های تقلب و فساد است.

“اتاق آرام” سری همکاری بین ProPublica ایلینوی و تریبون موفق به کسب مقام اول با جایزه $15,000. در این سری برنده جدید خوانندگان انتخاب جایزه رای دادند و با یک جایزه 1000$. این سری توسط ProPublica ایلینوی خبرنگار Jodi S. Cohen این تریبون جنیفر اسمیت ریچاردز و سابق ProPublica, ایلینوی, همکار Lakeidra Chavis نشان داد چگونه ایلینوی مدارس اغلب قرار دادن کودکان در استارک “جدا شده ایست” فضاهای یا جسمی مهار آنها به دلایلی که نقض قانون دولت است. این سری باعث ایلینویز’ فرماندار و آموزش و پرورش دولت افغانستان متعهد به فراگیر تغییر ابتدا با اورژانس محدودیت.

“بد شرط” در چهار بخش به بررسی تصویری قمار در سراسر ایالت ایلینوی همکاری بین سابق ProPublica ایلینوی خبرنگاران Jason غار و Sandhya Kambhampati و WBEZ خبرنگار دن Mihalopoulos موفق به کسب مقام سوم با جایزه 4000$. این تحقیق به بررسی تاثیر شکاف و پوکر ماشین تا به حال در دولت منابع مالی و هزینه های اجتماعی مرتبط با تصویری قمار. خبرنگاران کشف چگونه قمار صنعت رشد عظیم در ایلینوی سوخت افزایش اعتیاد به قمار در میان هزاران نفر از ساکنان واگذار outsized نفوذ سیاسی به خودی صنعت, همه در حالی که عدم تحویل ثروت باد آورده مالی نمایندگان مجلس قول داده بود بسته های پول در جوامع در سراسر کشور. این آزمون جامع برگزار قانونگذاران به حساب اعمال خود و باعث تغییر بتن از جمله افزایش بودجه برای مبارزه با اعتیاد و تقویت دولت هیئت مدیره انجمن.

مشاهده سایر برندگان امسال Richard H. Driehaus بنیاد جایزه برای گزارش های تحقیقی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>