ProPublica فایل طرح دعوی در دادگاه به دنبال پزشکی ذخایر سوابق از HHS


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

ProPublica شکایت کرد وزارت بهداشت و خدمات انسانی ادعا آژانس موفق به سرعت روند درخواست برای ثبت در مورد کش از تجهیزات پزشکی نگهداری شده توسط دولت فدرال است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل روز پنج شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در نیویورک مدعی است که این تاخیر نقض آزادی اطلاعات, قانون یک قانون تصویب شده در سال 1967 که هدف این است که به مردم ارائه با اطلاعات در مورد آژانس فدرال عملیات.

ProPublica ارائه دو مجموعه از قانون آزادی اطلاعات درخواست در ماه مارس و آوریل درخواست سوابق با توجه به استراتژیک ملی ذخایر است که نظارت HHS.

مدیریت انبار تحت موشکافی شدید میان برگ برنده دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. متحده در نیاز مبرم به تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک ساخته شده و عرضه فوری درخواست از دولت فدرال در اولین هفته از این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها به صورت تاخیر و در برخی موارد دریافت شکسته و پوسیده تجهیزات. و در ماه گذشته ارشد کاخ سفید مشاور Jared کوشنر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون پیشنهاد ملی ذخایر عمدتا فدرال نه دولت منابع.

“زندگی آمریکایی کارگران پزشکی و سلامت بسیاری از بیماران و خانواده های آنها باید دور بر اینکه آیا متحده و بیمارستان ها باید تجهیزات حفاظتی آنها نیاز دارید” گفت: جرمی Kutner, ProPublica مشاور عمومی. “ضروری است که می شود کامل داستان چگونه دولت فدرال مدیریت استراتژیک ملی ذخایر در طول این بیماری همه گیر. ما انتظار داریم HHS را دنبال قانون و تولید این اسناد و مدارک مهم بدون تاخیر بیشتر.”

درخواست سوابق شامل یادداشت ها توسط مقامات نظارت بر ذخایر در خصوص توزیع مواد درخواست از ذخایر کشورها و مناطق و تقویم و تماس سیاهههای مربوط به مقامات ارشد در HHS.

در پرونده, اخبار سازمان استدلال کرد که “مردم نگه داشته شده است تا حد زیادی در تاریکی در مورد حقایق اساسی” در مورد ذخایر از جمله “خود را به طور کلی وضعیت چگونه دارایی های خود را اختصاص داده شده است میان کشورها و حتی هسته آن هدف است.”

“ProPublica به ارمغان می آورد این طرح دعوی در دادگاه برای به دست آوردن سوابق که روشن کردن این و دیگر فوری سوال مهم و برای پشتیبانی کردن از حق مردم را به درک و ارزیابی آن دولت در پاسخ به زمان بحران بهداشت عمومی” طرح دعوی در دادگاه گفت.

ProPublica خواسته بود HHS برای تسریع پردازش آن از آن هفت قانون آزادی اطلاعات درخواست. از کسانی که HHS را تکذیب کرد تسریع پردازش و آن را نه در پاسخ به یک پرس و جو به دنبال روشن شدن وضعیت دیگر شش. به تاریخ HHS است ارائه هر یک از مدارک درخواست شده.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف ProPublica توسط وکلای با بالارد Spahr LLP, به دنبال یک منظور اعطای تسریع پردازش درخواست و سفارش قانع کننده HHS به تولید پرونده و پرداخت آن هزینه وکیل.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net