ProPublica اعلام کرد شش ارتقاء کارکنان ، ایجاد تیم جدید Masthead

پروپوبليکا روز سه شنبه اعلام کرد شش ويراستار و گزارشگر ترويج شده اند و ماستهد سرمقاله جديدی به طور رسمی ايجاد شده است.

“به عنوان ProPublica همچنان به رشد — بیش از دو برابر در اندازه در طول چهار سال گذشته — ما به همین ترتیب گسترش تیم مدیریت ارشد ما ،” ProPublica سردبیر استفان انگلبرگ گفت. وی تصریح کرد: این حرکت ها هم رهبری خبری ما از جمله ایجاد نقش توسعه کارکنان جدید را تقویت و هم تنوع می بخشند. ما از اعلام ترویج این رهبران اتاق خبر که عمق و وسعت دانش، تجربه زندگی، قضاوت صوتی و تفکر نوآورانه برای تولید برخی از بهترین کار ما بسیار مهم بوده است، هیجان زده هستیم.”

چارلز اورنشتاین، معاون سردبیر مدیریت ، به مدیریت سردبیر برای محلی ارتقاء یافته است. او در این نقش که به انگلبرگ گزارش می دهد، بر پرتفوی در حال گسترش پروپولیکا از ابتکارات روزنامه نگاری محلی از جمله شبکه گزارش گری محلی ProPublica، واحدی که با تریبون تگزاس فعالیت می کرد و همچنین پروپوبلیکا ایلینوی نظارت خواهد کرد.

یکی از کارکنان از زمانی که ProPublica شروع به انتشار در سال ۲۰۰۸ کرد، اورنشتاین برای اولین بار به عنوان یکی از گزارشگران برجسته مراقبت های بهداشتی این کشور به اتاق خبر آمد و همه چیز را از پرداخت صنعت داروسازی گرفته تا پزشکان گرفته تا تضاد منافع در مرکز سرطان مموریال اسلون کترینگ بررسی کرد. او در اواخر سال ۲۰۱۷ سردبیر شد تا اولین گروه از پروژه های شبکه گزارش گری محلی ProPublica را مدیریت کند و تعداد سالانه تحقیقات محلی را از هفت به بیش از ۲۰ نفر افزایش داد. تحت رهبری او، انکوریج دیلی نیوز، یک اتاق خبری شریک در شبکه گزارش گری محلی، با مدال طلای پولیتزر در سال ۲۰۲۰ برای خدمات عمومی، جایزه اورنشتاین و شریک گزارشگرش تریسی وبر (پایین را ببینید) در حالی که در لس آنجلس تایمز در سال ۲۰۰۵ برنده شد، و اورنشتاین و وبر در سال ۲۰۱۰ در پروپولیکا نهایی شدند، مورد افتخار قرار گرفت. اورنشتاین همچنین تلاش هایی را در سال جاری برای استخدام روزنامه نگارانی که هم اکنون در واحد جدید تگزاس پروپولیکا مشغول به کار هستند، رهبری کرد.

جینجر تامپسون، خبرنگار ارشد ، به رئیس خبرنگاران ارتقاء یافته است ، گزارش به مدیر عامل سردبیر رابین فیلدز. در این نقش که حامل رتبه معاون سردبیر مدیریت است، در حالی که با سردبیران و خبرنگاران در سراسر اتاق خبر نیز همکاری می کند تا از توسعه و اعزام کارکنان به حداکثر اثر اطمینان حاصل کند، به کار گزارش دهی خود ادامه خواهد داد. او همچنین نقش محوری در جذب و استخدام خواهد داشت.

تامپسون در سال ۲۰۱۴ پس از یک حرفه قابل توجه به عنوان خبرنگار خارجی، با استفاده از درک عمیق خود از مرز آمریکا و مکزیک و جوامع دو طرف برای گزارش یک سری از strories قدرتمند، از بررسی مشاجره مشکوک اداره اجرای مواد مخدر که تجارت مواد مخدر بودجه تروریسم به تاریخ شفاهی قتل عام در یک روستای مکزیکی آغاز شده توسط یک عملیات مواد مخدر خراب شده ایالات متحده آمد. او در سال ۲۰۱۸ با به دست آوردن ضبط گریه کودکان پس از جدا شدن از پدر و مادرشان در یک مرکز مرزی آمریکا، گفتگوی ملی در مورد سیاست به اصطلاح تحمل صفر دولت ترامپ را تغییر داد و باعث شد تا دولت این عمل را متوقف کند. این داستان منجر به یک سری تلاش تیمی در مورد مهاجرت شد که برنده جایزه پولک شد و نامزد نهایی مدال طلای پولیتزر ۲۰۱۹ برای خدمات عمومی بود. همچنین در سال ۲۰۱۹ تامپسون مفتخر به دریافت جایزه جان صدراعظم شد که هر سال به خبرنگار «شجاعت و یکپارچگی» به خاطر دستاوردهای تجمعی شان اهدا می شد. تامپسون در سال ۲۰۰۰ بخشی از یک تیم گزارشگری نیویورک تایمز بود که جایزه پولیتزر را برای سریال «چگونه نژاد در آمریکا زندگی می کند» به دست آورد.

تریسی وبر ، سردبیرارشد ، به معاون سردبیر مدیریت ارتقاء یافته است ، همچنین گزارش به فیلدز. او در این نقش با سردبیران ارشد همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که اتاق خبر پروژه های درست را انتخاب می کند و آن ها را به پتانسیل کامل خود اجرا می کند، علاوه بر تمرکز بر چگونگی اعزام کارکنان و ادامه نظارت مستقیم بر تیم کوچکتری از خبرنگاران.

وبر بخشی از کارکنان اصلی ProPublica در سال ۲۰۰۸ بود و با اورنشتاین جفت شد تا کار برنده جایزه شرح داده شده در بالا را گزارش کند. او در سال ۲۰۱۵ به رتبه های ویرایش پروپوبلیکا پیوست. در طول پنج سال گذشته، کار ویرایش شده توسط وبر عملاً هر افتخار قابل توجهی را در روزنامه نگاری به دست آورد. از جمله ایستادگی های دیگر، این شامل سریالی است که او با همکاری او بر روی گور، مشکلات سیستمیک در نیروی دریایی ویرایش کرد که جایزه پولیتزر ۲۰۲۰ را برای گزارش ملی به دست آورد؛ داستان تامپسون در مورد جدایی های خانوادگی که اولین جایزه کاتالیزور جایزه پی بادی را به دست آورد؛ یک سری در گشت مرزی مفتخر به جایزه روزنامه نگاری حقوق بشر RFK؛ یک سری در خبرچین زندان که برنده جایزه مجله ملی؛ و یک سری در مورد چگونگی سیستم ورشکستگی مجازات آمریکایی های فقیر سیاه پوست که دریافت جایزه انجمن سردبیران اخبار آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>