ProPublica اعلام $1 میلیون نفر در حمایت از کریگ نیومارک کریگ Philanthropies برای Electionland

ProPublica اعلام کرد که 1 میلیون دلار در حمایت از کریگ نیومارک کریگ Philanthropies برای آن Electionland همکاری و مرتبط ملی و محلی گزارش در رای گیری مسائل اطراف 2020 انتخابات در ایالات متحده. هدیه از این سازمان از craigslist بنیانگذار کریگ نیومارک کریگ پشتیبانی خواهد کرد کنسرسیومی از سازمان های خبری از سراسر کشور است که آهنگ رای دهندگان تجربه و می درخشد نور را در شیوه های که خطر اندازد حق رای.

“شرکت خبرنگاران در صدها نفر از اتاق های خبر را یک بار دیگر زمینه ها و تماس آنها نیاز به پوشش رای دهندگان نگرانی در مورد محرومیت, تقلب, دخالت, و نرم در اجرای انتخابات و همچنین به عنوان روز انتخابات هشدار در مورد رای گیری مشکلات در منطقه گفت:” اسکات کلاین معاون سردبیر ProPublica. “در سال 2020 ما رشد برش لبه ابزار است که ما ساخته شده برای قبلی Electionlands و توانمند سازی خبرنگاران محلی با اطلاعات اولیه به اندازه کافی برای اقدام در حالی که رای گیری است که هنوز هم اتفاق می افتد.”

با استفاده از منابع چندگانه داده ها رسانه های اجتماعی گردآوری, و تایید تکنولوژی Electionland همکاری را هدف مسائل است که می تواند به طور موثر disenfranchise رای دهندگان واجد شرایط. این شامل تغییر رای گیری از قوانین و مقررات دروغ رای دهندگان, آزار و اذیت, ناامن, تکنولوژی, تجهیزات, شکست, و صف های طولانی در پای صندوقهای رای است. این بشردوستانه بودجه اجازه خواهد داد که اتاق های خبر و شرکت های فن آوری در سراسر کشور را از نزدیک نظارت بر 2020 انتخابات در راه است که هیچ یک سازمان می تواند. یک بخش کوچکتر از هدیه پشتیبانی خواهد کرد Marketplace را روزنامه نگاری تحقیقی در سال 2021.

“برای دموکراسی آمریکایی به سالم باقی می ماند و مردم باید بتوانند آزادانه در سیستم رای گیری گفت:” کریگ نیومارک کریگ بنیانگذار craigslist و کریگ نیومارک کریگ Philanthropies. “Marketplace را Electionland است در مورد رانندگی تغییر فوری در هنگام رای گیری حقوق نقض و من با افتخار به حمایت از این ماموریت حیاتی تلاش است.”

برای اولین بار نصب شده پیش از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و پس از آن مجددا برای 2018 midterms, Electionland استخدام کرده است صدها نفر از تمرین روزنامه نگاری و روزنامه نگاران دانش آموزان به گزارش رای گیری مشکلات در زمان واقعی است. این ابتکار به دنبال مسائل به سرعت در حالی که نظرسنجی ها هنوز باز است و شهروندان هنوز هم قادر به رای دادن.

این کار موجب ضربه. برای مثال در اکتبر سال 2016 نیویورک ترمیم دسترسی به آن انتخابات تدریس خصوصی در خانه در طول رای گیری اولیه. در نوامبر همان سال تگزاس انتخابات مقامات مجموعه مستقیم یک نظرسنجی کارگر سوء تعبیر از دولت voter ID قانون است. در نوامبر سال 2018 ویسکانسین و کنتاکی تعطیل ناامن نرم-حساس کامپیوتر سرور است که طراحی شده آمریکا’ ثبت نام رای دهندگان.

“ما سپاسگزار برای کریگ نیومارک کریگ Philanthropies برای این هدیه که گسترش Marketplace را روزنامه نگاری تحقیقی در جهت منافع عمومی” گفت: Richard Tofel, رئيس جمهور از Marketplace. “همانطور که ما سر به 2020 ما newsroom به نظر می رسد به جلو به کار کردن در کنار شرکای خود در یکی از اساسی ترین مسائل در یک دموکراسی—حفاظت از حق رای دادن.”

ProPublica است که در حال حاضر جلب شرکای Electionland و روزنامه نگاران علاقه مند به شرکت می توانید در [email protected]

در مورد Marketplace

ProPublica مستقل و غیر انتفاعی newsroom که تولید روزنامه نگاری تحقیقی در جهت منافع عمومی. با یک تیم از بیش از 100 اختصاصی روزنامه نگاران Marketplace را پوشش می دهد طیف وسیعی از موضوعات با تمرکز بر داستان های با پتانسیل خار در دنیای واقعی تاثیر است. گزارش آن کمک به تصویب قوانین جدید; وارونه مضر سیاست ها و شیوه ها و پاسخگویی برای رهبران محلی و ایالتی و ملی سطح. پس از آن شروع به انتشار در سال 2008 ProPublica دریافت پنج جایزه پولیتزر پنج Peabody جوایز سه جایزه امی و هفت جورج پولک, جوایز, در میان دیگران.

در مورد کریگ نیومارک کریگ Philanthropies

کریگ نیومارک کریگ Philanthropies ایجاد شده توسط craigslist بنیانگذار کریگ نیومارک کریگ به پشتیبانی و اتصال مردم و رانندگی گسترده مشارکت مدنی. آن را با این نسخهها کار برای پیشبرد سازمان های مردمی که در حال گرفتن چیزهای انجام شده در مناطق که عبارتند از: اعتماد روزنامه نگاری و اطلاعات اکوسیستم رای دهندگان حفاظت از تنوع جنسیتی در تکنولوژی و جانبازان و نظامی خانواده. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید CraigNewmarkPhilanthropies.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>