ProPublica و تگزاس تریبون اضافه کردن پنج روزنامه نگاران به مشترک گزارش واحد

ProPublica و تگزاس تریبون امروز اعلام کرد پنج اضافی استخدام برای سازمان های خبری’ به طور مشترک اداره می شود گزارش های تحقیقی واحد. Kiah Collier, Vianna Davila, لمی کریل جرمی شوارتز و پرلا Trevizo در حال پیوستن به خبرنگاران گفت. مانی گارسیا اعلام شد در ماه ژانویه به عنوان سردبیر ارشد از ابتکار عمل. خبرنگاران در ستاد ProPublica و بیشتر خواهد شد در تریبون را Austin newsroom با کار خود را تأمین سیستم عامل هر دو سازمان است.

“ما یک تیم رویایی از خبرنگاران” گارسیا گفت. “آنها هوشمند معتبر بی باک راستان با یک عشق عمیق و درک درستی از تگزاس. من نمی تواند نسبت به خودمان افتخار ایستاده در کنار Kiah, Vianna, لمی جرمی و پرلا در این سفر است. اگر شما در حال انجام کارهای بد در تگزاس به خوبی شما را شنیدن از ما.”

Kiah ذغال سنگ شده است یک تریبون خبرنگار و سردبير پس 2015, پوشش, انرژی و محیط زیست از طریق لنز از دولت و سیاست است. او یک خبرنگار در “جهنم و آب بالا” پی بادی برنده جایزه همکاری بین ProPublica و تریبون که به بررسی آسیب پذیری منطقه هوستون به بزرگ و ویرانگر طوفان. ذغال سنگ قبلا در آستین آمریکا دولتمرد و هوستون کرونیکل پوشش دولت و دولت های محلی. علاوه بر جایزه پی بادی او شده است با افتخار شوالیه-Risser جایزه برای غربی محیط زیست روزنامه نگاری ملی Edward R. Murrow جایزه بهترین تحقیق و AAAS Kavli علم جایزه روزنامه نگاری.

Vianna Davila سردبیر سیاتل تایمز’ پروژه بی خانمان ابتکار است که به بررسی علل و اثرات بی خانمانی در سیاتل منطقه است. او با شروع این پروژه زمانی که آن را راه اندازی در پاییز سال 2017 به عنوان یک خبرنگار از تبدیل شدن به ویرایشگر در سال 2019. این تیم کار شده است افتخار توسط راه حل های روزنامه نگاری و شبکه ملی سرمقاله روزنامه جوایز. او قبلا گزارش شده برای San Antonio Express-News, که در آن بیش از 13 سال او تحت پوشش شهرستان, سیاست های منطقه ای حمل و نقل و عدالت کیفری علاوه بر تولید فیلم های آنلاین. او نام این روزنامه را خبرنگار در سال 2013. شش-بخش پروژه “آینده میلیون” کاوش gentrification مقرون به صرفه مسکن تغییر جمعیتی و دیگر مسائل شهری در سن آنتونیو برنده بهترین از غرب 2017 روزنامه نگاری مسابقه به صورت آنلاین ارائه.

لمی کریل شده است یک خبرنگار در هوستون کرونیکل از سال 2014 پوشش مهاجرت اغلب متمرکز در مرز تگزاس. شش ماه قبل از جدایی خانواده سیاست اعلام شد, کریل کشف چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخفیانه استفاده می شود دادستانی از ورود غیر قانونی به بازداشت پدر و مادر تا زمانی که اخراج و ارسال کودکان به فدرال پناهگاه با داستان های او منجر به انتشار یک مادر. او همچنین به عنوان یک مرکزی آمریکا خبرنگار تامسون رویترز و عدالت کیفری خبرنگار برای San Antonio Express-News. او برنده امسال جورج پولک جایزه ملی گزارش برای مهاجرت پوشش. متولد و بزرگ شده در آفریقای جنوبی کریل مهاجرت به هوستون در سال 1998 است.

جرمی شوارتز شده است یک خبرنگار تحقیقی در تگزاس برای نزدیک به یک دهه در پوشش مسائل از جمله حق رأی و امنیت مرزی برای Austin American-Statesman و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. کار او منجر به تعمیرات اساسی تگزاس روند بازرسی برای کارگر, مسکن, موجب کنگره تحقیقات از یک شکست خورده Department of Veterans Affairs برنامه تحقیق و کشف شده گمراه کننده در مرز بازداشت و دارو تشنج آمار که توسط وزارت امنیت عمومی تگزاس. شوارتز برنده انجمن ملی روزنامه نگاران اسپانیایی’ Latino مسائل جایزه خود را برای سال 2017 تحقیقات سیاسی underrepresentation از Latinos در تگزاس شهرستانها و استان ها و Headliners بنیاد تگزاس خبرنگار جایزه سال در میان دیگر افتخارات. او قبلا به عنوان Cox روزنامه’ آمریکای لاتین خبرنگار در شهر مکزیک از سال 2005 تا 2009 و قبل از آن او تحت پوشش در ایالات متحده گشت مرزی و مهاجرت در کورپس کریستی تماس گیرنده-بار.

پرلا Trevizo مکزیکی-آمریکایی خبرنگار متولد در سیوداد خوارز و مطرح در سراسر مرز در ال پاسو در تگزاس که در آن او شروع به او روزنامه نگاری حرفه ای است. Trevizo صرف بیش از 10 سال پوشش مهاجرت و مرز مسائل در تنسی و آریزونا قبل از پیوستن به هوستون کرونیکل به عنوان یک خبرنگار محیط زیست. او نوشته است از نزدیک به یک دوجین از کشورها آفریقایی اردوگاه های پناهندگان از گواتمالا روستاها با هدف گسترش خوانندگان درک درستی از مسائل جهانی است که تاثیر جوامع محلی که در آن او کار کرده است. کار خود را به دست آورده است او دولت ملی و جوایز از جمله دری J. مینارد جایزه برای تنوع در روزنامه نگاری فرانسوی-آمریکایی بنیاد مهاجرت جایزه روزنامه نگاری و ملی Edward R. Murrow برای یک داستان انجام می شود با همکاری آریزونا رسانه های عمومی. او همچنین مفتخر به کسب عنوان 2019 آریزونا نگار سال توسط Arizona روزنامه انجمن.

در مورد Marketplace

ProPublica مستقل و غیر انتفاعی newsroom که تولید روزنامه نگاری تحقیقی در جهت منافع عمومی. با یک تیم از بیش از 100 اختصاصی روزنامه نگاران Marketplace را پوشش می دهد طیف وسیعی از موضوعات با تمرکز بر داستان های با پتانسیل خار در دنیای واقعی تاثیر است. آن ابتکارات محلی شامل ProPublica ایلینوی 12-فرد newsroom مستقر در شیکاگو و ProPublica محلی گزارش شبکه که بودجه و به طور مشترک منتشر ساله پروژه در حال حاضر با 21 اخبار محلی سازمان در سراسر کشور است. پس از آن شروع به انتشار در سال 2008 ProPublica دریافت پنج جایزه پولیتزر پنج Peabody جوایز سه جایزه امی هشت جورج پولک جوایز و پنج آنلاین اخبار انجمن جوایز به صورت کلی و تعالی است.

در مورد تگزاس تریبیون

تگزاس تریبون مستقل و غیر انتفاعی newsroom اختصاص داده شده برای تعامل و اطلاع رسانی تگزاسی در سیاست, سیاست عمومی و امور ایالت نگرانی است. آن را خوانده است نزدیک به 2 میلیون نفر در هر ماه میزبان بیش از 50 سرمقاله حوادث در سراسر تگزاس در هر سال و بیشتر روزنامه نگاران پوشش دولت از هر newsroom در کشور است. بیشتر به تعقیب آن از ایالت نامزدی و برنده جایزه تریبون فراهم می کند همه از محتوای آن به صورت رایگان به چاپ, رادیو و تلویزیون, اخبار سازمان ها در سراسر ایالت تگزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>