ProPublica و همکاران کراوات برای تحقیقی خبرنگاران و سردبیران جوایز

تحقیقی خبرنگاران و سردبیران روز دوشنبه اعلام کرد که در غیر معمول کراوات دو ProPublica پروژه های برنده خشم جوایز در همان رده. مسابقه سالانه به رسمیت می شناسد برجسته کار تحقیقی.

“او یک دروغگو و یک هنرمند باهم و یک دله دزدی. شهادت او به زودی می تواند ارسال یک انسان به مرگ او.” با ProPublica ارشد خبرنگار پاملا Colloff شرکت منتشر شده با مجله نیویورک تایمز برنده در چاپ/آنلاین بخش 1 دسته برای نشریات با یک گردش بزرگتر از 400,000. “بهره مندی از فقرا” توسط MLK50: عدالت از طریق روزنامه نگاری ویرایشگر Wendi C. Thomas یک پروژه از Marketplace محلی گزارش شبکه همچنین برنده در این رده است.

“در حالی که قضات تحت تاثیر قرار گرفته بودند با تمام نوشته های آنها قادر به نام فقط یک برنده در چاپ/آنلاین من بخش رده” مسابقه قضاوت ران نیکسون گفت. “ما احساس کردیم که هر دو قطعه مهم و قوی است. هر دو تحقیقات را نجات داد, زندگی در راه های مختلف.”

در “او یک دروغگو و یک هنرمند باهم و یک دله دزدی. شهادت او به زودی می تواند ارسال یک انسان به مرگ او,” Colloff نشان داد که اثر خورنده که jailhouse خبرچینان بازی در سیستم عدالت کیفری. او با تمرکز بر یک پرکار jailhouse خبرچین به نام پل Skalnik در نهایت نشان می دهد که او مشکوک شهادت و یا سوال اطلاعات در حداقل 37 مورد در یکی از شهرستان فلوریدا به تنهایی. Skalnik کمک ارسال یک مجموع از چهار مرد به اعدام.

Colloff گزارش همچنین نشان داد که دادستان اجازه Skalnik از زندان دوباره و دوباره در ازای شهادت او با وجود اطمینان منصفه که او دریافت چیزی در بازگشت است. این نرمی منجر به نه تنها در بسیاری از بی عدالتی; آن همچنین ایجاد یک گروه جدید تمام قربانیان جرم و جنایت که Skalnik صید هر بار که او از زندان آزاد شد. این قربانیان شامل دو Colloff مصاحبه بودند که مورد تعرض توسط Skalnik زمانی که آنها 12 و 15.

Jailhouse خبرچینان هستند مات و بخشی از سیستم عدالت کیفری در پردهی پنهان کاری — گزارش عمده مانع برای Colloff. در اکثر ایالت دادستان’ استفاده از این شاهدان دنبال ندارد و یا تنظیم شده است. معاملات دریافت می کنند به ندرت ساخته شده است. این داستان برای گفتن Colloff متکی عمومی گسترده پرونده و انجام مصاحبه با ده ها تن از مردم که عبور مسیرهای با Skalnik. یکی دیگر از چالش بود و پیدا کردن دو زن بودند که مورد تعرض توسط Skalnik زمانی که افراد زیر سن قانونی بودند. هر چند Colloff قادر بود برای به دست آوردن گزارش پلیس در یک مورد و پرونده های دادگاه در یکی دیگر از دختران نام گذاری شد redacted. با استفاده از زمینه سرنخ در آن اسناد و مدارک و انجام بر روی زمین گزارش در تگزاس و فلوریدا, او قادر به پیدا کردن هر دو زنان و وادار کردن آنها به صحبت در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

روزنامه سرمقاله تخته در سراسر فلوریدا اشاره کرد Colloff گزارش در تماس برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای جلوگیری از اعدام جیمز Dailey, مردی که Skalnik شهادت را در برابر از حرکت رو به جلو. یک هفته پس از داستان نشریه میامی هرالد به چاپ نظر قطعه به نام “اجازه ندهید فلوریدا اجرا جیمز Dailey Gov. DeSantis. او ممکن است بی گناه است.” مشابه سرمقاله همچنین به نظر می رسد در لس آنجلس تایمز و نیویورک تایمز. Dailey مورد است که در حال حاضر تحت بررسی در فلوریدا دادگاه مدار و DeSantis نشان داده است که او را خاموش نگه دارید در راه اعدام تاریخ تا Dailey را باید تجدید نظر در دادگاه.

در سری “بهره مندی از فقیر” از MLK50: عدالت از طریق روزنامه نگاری توماس در معرض درنده بدهی مجموعه شیوه Methodist Le Bonheur Healthcare, بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی در ممفیس ، توماس نشان داد که چگونه متدیست بود تحت پیگرد و آراستن دستمزد هزار نفر از بیماران از جمله بسیاری از کارکنان خود برای عدم پرداخت صورتحساب بیمارستان. بیش از یک دوره پنج ساله دوم-فقیرترین شهر بزرگ در کشور Methodist شکایت بیش از 8,300 مردم است. پرونده های حقوقی از آن ساخته شده, سخت, اگر نه غیر ممکن است برای مردم فقیر به پایان می رسد دیدار.

هفته به هفته برای پنج ماه توماس نشسته و در زمان یادداشت به عنوان بیمارستان متهمان در دادگاه ظاهر شد و در مواجهه با استرن قضات و یک سیستم است که اغلب حفره دار اشتباه متهمان در برابر Methodist زرنگ و دانا تیم حقوقی. در راهرو بسیاری از توافق برای مصاحبه بعد داد و توماس خود را با شماره تلفن و یا آدرس ایمیل. به دست آوردن اعتماد او به صرف زمان خود را در خانه ها و کلیساهای خود; به داستان خود را به او ماهرانه موج جزئیات زندگی خود را با دادگاه مشاهدات. برخی از این متهمان نشان داد تا به دادگاه پوشیدن خود را Methodist لباس. پرسید: چگونه او موفق به پایان می رسد دیدار, یکی, بیمارستان, خانه دار گفت: او نمی کند. “آن را به من کشتن killing me softly,” او گفت:.

کوچک پرداخت های ماهانه بسیاری از متهمان می تواند استطاعت غرق شدند توسط کوه ها از هزینه های دادگاه و بهره Methodist اضافه شده بر روی موارد است. نه تنها Methodist تهاجمی در دادگاه; آن کمک های مالی برای سیاست گذاری های کم درآمد و بیماران غیر منتظره ناشی از خست در مقایسه با دیگر بیمارستان های غیر انتفاعی در سراسر کشور. توماس جمع آوری و سیاست های سازمان های غیر انتفاعی در سراسر کشور برای رسیدن به این نتیجه است.

خشم از سری سریع بود. کمتر از پنج هفته پس از انتشار chastened مقامات بیمارستان — که در حال حاضر تمام درخواست مصاحبه — اعلام تغییرات گسترده ای که در پایان دور محو $11.9 میلیون دلار بدهی بیش از 5,300 بیماران. متدیست همچنین گسترش آن خیریه مراقبت از سیاست برای در بر گرفتن بیش از 50 درصد از ساکنان منطقه و افزایش پرداخت از پایین ترین-کارکنان پرداخت می شود.

دبورا, Douglas, Andrea مورالس مایا Miller, Beena Raghavendran دوریس برک Lylla Younes, Rebecca Davis and Martha پارک نیز به این سری است.

علاوه بر این “اتاق آرام” توسط ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون بود فینالیست برای چاپ/آنلاین بخش 1 دسته. “یک 911 اورژانس” توسط عمومی رادیو یکی دیگر از Marketplace, محلی, گزارش, شبکه, شریک شد و یک فینالیست در رادیو/شنیداری.

دیدن یک لیست از تمام خشم برندگان جایزه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>