ProPublica و Parnters نامزد پنج جایزه ONA 88801100011088 انجمن اخبار آنلاین ProPublica را به عنوان نهایی برای پنج جایزه روزنامه نگاری آنلاین نامگذاری کرده است که به تعالی در روزنامه نگاری دیجیتال در سراسر جهان افتخار می کند. ProPublica نهایی برای تعالی عمومی در روزنامه نگاری آنلاین، اتاق خبر متوسط است. از زمان راه اندازی در سال ۲۰۰۸، ProPublica ۱۱ بار به عنوان نهایی برای تعالی عمومی نامگذاری شده و پنج بار برنده شده است. “اتاق های آرام”، یک همکاری ProPublica Illinois و Chicago Tribune، نامزد نهایی دو جایزه است: جایزه نایت برای خدمات عمومی و جایزه دانشگاه فلوریدا برای روزنامه نگاری داده های تحقیقی. این سریال توسط خبرنگار ProPublica ایلینوی جودی اس کوهن، جنیفر اسمیت ریچاردز تریبون و ProPublica ایلینوی گزارش همکار Lakeidra Chavis نشان داد که چگونه مدارس ایلینوی اغلب کودکان را در فضاهای استارک “تایم آوت منزوی” قرار داده، و یا از نظر فیزیکی آنها را مهار، به دلایلی که نقض قانون ایالتی است. یک روز پس از انتشار اولین داستان، فرماندار ایلینوی و مقامات آموزش و پرورش ایالتی متعهد به فراگیر کردن تغییر شدند که با محدودیت های اضطراری آغاز شد. مقامات ایالتی انزوای قفل شده را بلافاصله ممنوع کردند، محدودیت های جدیدی را برای استفاده مدارس از خویشتن داری فیزیکی قرار دادند و همچنین برنامه هایی را برای سرمایه گذاری ۷٫۵ میلیون دلار در طول سه سال آینده برای آموزش مربیان ایلینوی در راه های مثبت تر برای کار با دانش آموزان اعلام کردند. “رانش” یک فینال برای داستان سرایی ویدئویی دیجیتال است. مستند کوتاه انیمیشن کیتی کمپبل پروپوبلیکا، جوزف سینگر و لوکاس والدرون به همراه مشارکت کنندگان مت هیون و مک گرگور کمپبل داستان یک سقوط میان هوا را بازگو می کند که در جریان یک ماموریت آموزشی بر فراز اقیانوس آرام در سواحل ژاپن در سال ۲۰۱۸ شش تفنگدار دریایی را کشت. این تیم با استفاده از ترکیبی از مصاحبه های روی دوربین، انیمیشن سه بعد، تصویرسازی دوD و تصاویر جوی، لحظات منتهی به سقوط، خود سقوط و تلاش جستجو و نجات خراب شده را بازسازی کرد. قطعه نشان می دهد که چرا این بیش از یک حادثه وحشتناک بود — اسکادران شده بود هشدار مافوق برای ماه ها که هواپیماهای خود را نمی تواند پرواز ، آموزش خود را رنج می برد ، تجهیزات خود را معیوب بود و خطرات به زندگی آمریکایی ها بالا بود. “بی قانون”، همکاری با انکوریج دیلی نیوز، شریک شبکه گزارش گری محلی ProPublica، نامزد نهایی جایزه نوآوری آل نوهارت در روزنامه نگاری تحقیقی، اتاق خبر متوسط است. به رهبری انکوریج دیلی نیوز خبرنگار کایل هاپکینز، این سریال بحران تجاوز جنسی در روستایی آلاسکا و چگونگی ترکیب آن با فقدان عمیق خدمات ایمنی عمومی را کشف کرد. در پی انتشار این سریال، ویلیام بار دادستان کل ایالات متحده از این ایالت بازدید کرد و عدم اجرای قانون در روستایی آلاسکا را یک اورژانس فدرال اعلام کرد. اين اعلاميه باعث شده است وزارت دادگستری قول بيش از ۵۲ ميليون دلار بودجه فدرال برای ايمنی عمومی در روستاهای آلاسکا را دهد. دفتر دادستانی آمریکا در انکوریج نیز از استخدام دادستان های اضافی روستایی خبر داد و دولت مایک دانلوی گفت که این ایالت ۱۵ سپاهی دولتی اضافی استخدام خواهد کرد. فهرستی از تمام نامزدهای نهایی امسال را اینجا ببینید.

انجمن اخبار آنلاین ProPublica را به عنوان نهایی برای پنج جایزه روزنامه نگاری آنلاین نامگذاری کرده است که به تعالی در روزنامه نگاری دیجیتال در سراسر جهان افتخار می کند.

ProPublica نهایی برای تعالی عمومی در روزنامه نگاری آنلاین، اتاق خبر متوسط است. از زمان راه اندازی در سال ۲۰۰۸، ProPublica ۱۱ بار به عنوان نهایی برای تعالی عمومی نامگذاری شده و پنج بار برنده شده است.

“اتاقThe Quiet Roomsهای آرام”، یک همکاری ProPublica Illinois و Chicago Tribune، نامزد نهایی دو جایزه است: جایزه نایت برای خدمات عمومی و جایزه دانشگاه فلوریدا برای روزنامه نگاری داده های تحقیقی. این سریال توسط خبرنگار ProPublica ایلینوی جودی اس کوهن، جنیفر اسمیت ریچاردز تریبون و ProPublica ایلینوی گزارش همکار Lakeidra Chavis نشان داد که چگونه مدارس ایلینوی اغلب کودکان را در فضاهای استارک “تایم آوت منزوی” قرار داده، و یا از نظر فیزیکی آنها را مهار، به دلایلی که نقض قانون ایالتی است. یک روز پس از انتشار اولین داستان، فرماندار ایلینوی و مقامات آموزش و پرورش ایالتی متعهد به فراگیر کردن تغییر شدند که با محدودیت های اضطراری آغاز شد. مقامات ایالتی انزوای قفل شده را بلافاصله ممنوع کردند، محدودیت های جدیدی را برای استفاده مدارس از خویشتن داری فیزیکی قرار دادند و همچنین برنامه هایی را برای سرمایه گذاری ۷٫۵ میلیون دلار در طول سه سال آینده برای آموزش مربیان ایلینوی در راه های مثبت تر برای کار با دانش آموزان اعلام کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im