ProPublica و نیویورک تایمز مجله تحقیقات در زندان خبرچینان برنده تیلور خانواده جایزه برای عدالت در روزنامه نگاری

این Nieman بنیاد روزنامه نگاری در دانشگاه هاروارد اعلام کرد که “او یک دروغگو و یک هنرمند باهم و یک دله دزدی. شهادت او به زودی می تواند ارسال یک انسان به مرگ او” برنده تیلور خانواده جایزه برای عدالت در روزنامه نگاری. نوشته شده توسط پاملا Colloff و co-منتشر شده با New York Times Magazine, قطعه, بررسی, دادستان,’ استفاده از بدنام غیر قابل اعتماد از شهادت از زندان خبرچینان به امن اعتقادات — و چگونه آن را فساد سیستم قضایی.

“این TurboTax دام” سری ProPublica خبرنگاران جاستین الیوت و پل کیل که کشف سال از شیوه های فریبنده توسط Intuit ساز از مالیات دبستان نرم افزار TurboTax به رسمیت شناخته شد به عنوان یکی از دو فینالیست برای جایزه.

Colloff یک ProPublica ارشد خبرنگار و تحریریه در مجله نیویورک تایمز با یک زندگی حرفه ای طولانی از بررسی غیر قانونی محکومیت نگاه jailhouse خبرچینان با تمرکز بر روی یک مرد باهم به نام پل Skalnik. بیش از چند دهه Skalnik گذشت خود را به عنوان یک تزئین خلبان جنگنده سرنگون بیش ویتنام سابق فوتبال کالج ستاره لوکس سازنده خانه یک وکیل مدافع جنایی با انتقاد از رئیس تگزاس خانه و مامور مخفی اف بی آی. اما ماندگارترین نقش این بود که از زندان خبرچین: قرار است مستقیم-تیرانداز به آنها مردها به طور خود به خود اعتراف کرد ،

Skalnik آنقدر موثر در دادگاه که دادستان در پاینلاس ایالت فلوریدا قرار داده و او را در موضع دوباره و دوباره. او شهادت داد و یا به اطلاعات در حداقل 37 مورد در شهرستان Pinellas به تنهایی و کمک به ارسال چهار نفر به اعدام. Skalnik بود “نزدیک تر” برای محاکمه شاهد که می تواند در صاف کردن بیش از یک مورد تناقضات nudging منصفه گذشته شک معقول. در بازگشت او فراهم مطلوب درمان و جملات کوتاه, مزایای که هیئت منصفه نشنیده ایم.

این مقاله هم زده یک فشار برای اصلاحات در میان افرادی که استفاده از زندان خبرچینان: دادستان. میریام Krinsky سابق فدرال دادستان و مدیر اجرایی نمایشگاه و فقط محاکمه یک شبکه برای مترقی دادستان خواسته است تمام وکلای منطقه به خواندن مقاله و تجدید نظر در چگونه آنها با استفاده از jailhouse خبرچینان. بی گناهی پروژه در حال حاضر با استفاده از Colloff داستان به عنوان یک ابزار آموزشی در تلاش خود را به کار با قانونگذاران ایالتی و دادستان در محدود کردن و تنظیم استفاده از این شهود است.

روزنامه سرمقاله تخته در سراسر فلوریدا اشاره کرد Colloff گزارش در تماس برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای جلوگیری از اعدام جیمز Dailey, مردی که Skalnik شهادت را در برابر از حرکت رو به جلو. یک هفته پس از داستان نشریه میامی هرالد به چاپ نظر قطعه به نام “اجازه ندهید فلوریدا اجرا جیمز Dailey Gov. DeSantis. او ممکن است بی گناه است.” مشابه سرمقاله همچنین به نظر می رسد در لس آنجلس تایمز و نیویورک تایمز. Dailey مورد است که در حال حاضر تحت بررسی در فلوریدا دادگاه مدار و DeSantis نشان داده است که او را خاموش نگه دارید در راه اعدام تاریخ تا Dailey را باید تجدید نظر در دادگاه.

تیلور جایزه قاضی کاتلین McGrory معاون تحقیقات سردبیر در Tampa Bay Times گفت: “به عنوان کسی که زندگی و کار در منطقه تمپا من تا به حال جزئیات زیادی در مورد این پرونده در مرکز Colloff داستان. هنوز هم من در بر داشت کار او را به تعجب آور محکم و ظالمانه است. در ضمن من فکر نوشتن بود بکر و داستان ساختار بی عیب و نقص بود. این کار یک کلاس کارشناسی ارشد در هر دو پرونده گزارش و روایت نوشتن.”

بیشتر بخوانید درباره تیلور خانواده جایزه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>