ترقی خواهان برنامه ریزی برای فشار به بزرگ کاهش هزینه های دفاعی با استناد به کروناویروس بحران

سناتور. برنی ساندرز را پیشنهاد جارو 10 درصد کاهش به پنتاگون هزینه با صرفه جویی هدایت می شوید به عنوان کمک هزینه تحصیلی به بالا “فقر” مناطق در ایالات متحده با توجه به متن یک آینده اصلاحیه دفتر مشترک با رهگیری.

اعضای کنگره حزبی مترقی در حال برنامه ریزی برای استفاده از ساندرز قانون به عنوان بخشی از تلاش برای فشار شدید برای کاهش هزینه های نظامی در این سال بودجه در پاسخ به کروناویروس همه گیر و خود ویرانگر اقتصادی. گروهی از قانونگذاران همچنین می خواهد برای ساخت پشتیبانی از این ایده از کاهش پنتاگون ماموت هزینه ها در پیش بینی یک آینده دموکراتیک دولت و قوانین بودجه تنظیم شده برای تغییر در سال آینده.

Rep. علامت Pocan D-Wis., یکی از رؤسای مشترک از جلسه گفت: رهگیری که در این جلسه برنامه ریزی برای تمرکز بر روی یک تعداد انگشت شماری از اصلاحات که در آدرس صرف در $740 میلیارد مجوز دفاع ملی عمل می کنند. در این جلسه مورد بحث و بررسی برنامه های خود را در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه.

“من این را به عنوان یک سازماندهی مبارزات انتخاباتی در اطراف به اندازه بودجه دفاعی,” Pocan گفت. “سال آینده ممکن است بهترین شانس با رئيس جمهور دموکراتیک و شاید یک دموکرات سنا بنابراین ما واقعا می خواهید به انجام همه چیز ما می توانیم در این زمان است.”

ترقی خواهان در کنگره به مدت طولانی به نام برای کاهش برای ایالات متحده هزینه های نظامی است که افزایش بیش از 100 میلیارد دلار سالانه تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با این استدلال که پول بهتر خواهد بود صرف بودجه داخلی در اولویت است. اما در کنگره ترقی خواهان را محدود به نفوذ در اندازه و شکل پنتاگون بودجه و تلاش مانند ساندرز یک آزمون سیاسی خود را نفوذ.

با توجه به پیش نویس متن ساندرز متمم آن اعمال می بلانت 14 درصد کاهش به تمام حساب های مجاز توسط این لایحه به جز وزارت دفاع نظامی و حقوق و دستمزد و دفاع از برنامه بهداشت. کاهش را اضافه کنید تا حدود 10 درصد از این لایحه را خط بالا آوردن مجموع مجاز هزینه های پایین توسط $74 میلیارد دلار است.

پس انداز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد یک وزارت خزانه داری گرانت برنامه که اجازه می دهد محلی و شهرستان دولت به درخواست برای پول صرف شده در بالا “فقر” مناطق. متن لیست ساختمان های مسکن عمومی جامعه مراکز بهداشتی و درمانی و مدارس; decontaminating آب آشامیدنی و حقوق و دستمزد معلمان در میان دیگر در فهرست “مجاز استفاده می کند” و منع پول از بودن صرف در زندان است.

“آنچه در این قانون مورد است گفت: از آن زمان به تغییر اساسی در ملی ما اولویت” ساندرز در بیانیه ای گفت. “در میان بدترین بحران بهداشت عمومی در بیش از 100 سال و شدید ترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ ما نه نیاز به اجازه $740.5 میلیارد دلار بمب و سلاح, جنگنده جت و جنگ های بی پایان.”

“در میان بدترین بحران بهداشت عمومی در بیش از 100 سال و شدید ترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ ما نه نیاز به اجازه $740.5 میلیارد دلار بمب و سلاح, جنگنده جت و جنگ های بی پایان.”

ساندرز منتقدان به احتمال زیاد جسم متناسب در سراسر-هیئت مدیره مجوز کاهش به عنوان یک روش کاهش هزینه های.

گوردون آدامز استاد دانشگاه آمریکایی را در مدرسه بین المللی خدمات و سابق بالا بودجه رسمی در دولت کلینتون گفت: رهگیری که او فکر ساندرز اصلاح شد و بعید است به تصویب, اما آن را می تواند ارسال یک پیام.

“آنچه که من فکر می کنم [ساندرز] در حال انجام در اینجا این است که تصرف یک لحظه به یک نقطه” گفت: Adams, که همچنین توصیه ساندرز در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. “او نه وضع دفاع. او یک نقطه که در دوره ای از تنش نژادی و همه گیر بزرگ مبادلات مالی برای دولت روی میز هستند. که آنچه که او واقعا گفت.”

یک پنجره باز ممکن است در 2021. با بودجه درخواست مهلت در ماه فوریه دریافتی رئیس جمهور می توانید شروع به تغییر شکل بودجه در هفته اول خود دولت است. علاوه بر این, دهه, پیر قوانین بودجه تنظیم شده به پایان می رسد که کراوات مقدار امنیت ملی صرف به کنگره غیر از دفاع صرف دادن یک پتانسیل جمهور جو بایدن حتی گسترده تر از عرض به کاهش قابل توجهی به وزارت دفاع بدون دست زدن به مناطق دیگر.

در جداگانه مصاحبه Pocan و تشکر. باربارا لی D-کالیفرنیا گفت: رهگیری که آنها را معرفی همتای اصلاح ساندرز در خانه را ارائه جزئیات. “من مطمئن هستم که من می توانم به شما بگویم دقیقا گر چه غیر از آن هدف خواهد شد 10 درصد از بودجه دفاعی,” Pocan گفت.

هر دو نیز گفت: آنها به دنبال اضافی هدف کاهش و از جمله به اضطراری زمان جنگ حساب — به نام “خارج از کشور احتمالی عملیات” — و به ناروا فضایی در نیروی. در سال گذشته کنگره در درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور چشمگیری گسترش یافته در خارج از کشور احتمالی بودجه به عنوان یک راه برای گرفتن اطراف بودجه دفاعی کلاه.

لی همچنین معرفی nonbinding قطعنامه هفته گذشته که اعلام آن به “حس مجلس نمایندگان” است که کنگره باید برش “تا 350 $میلیارد دلار” از بودجه دفاعی. قطعنامه آینه مشابه تماس توسط مردم فقیر کمپین و دیگر, فعال, گروه, اما آن را نمی خواهد هر گونه نیاز تاثیر بر بودجه است که کنگره می گذرد هر سال است.

لی گفت: رهگیری که این قطعنامه بخشی از یک اجماع سازی با هدف تلاش در سال آینده است.

“وجود تلاش های در حال وقوع در همان زمان او گفت:” از طریق تلفن. “یکی از ما 10 درصد کاهش در سراسر هیئت مدیره این سال است. 350 $میلیارد دلار [قطعنامه] ما معرفی شده به مطمئن شوید که ما شروع به تنظیم صحنه و تنظیم چارچوب است. ما به طوری که ما می توانید شروع به آموزش همکاران ما و عمومی در مورد صرفه جویی واقعی است که می تواند رخ دهد در دفاع از بودجه است.”

در سراسر تهمت ریاست جمهوری, مقامات پنتاگون خواستار افزایش هزینه های نظامی به عنوان یک راه مقابله با روسیه و چین است. دولت 2018 ملی, استراتژی دفاع می گوید که “در دراز مدت استراتژیک مسابقات با چین و روسیه” نیاز به “افزایش یافته و پایدار سرمایه گذاری” و این نظر به دست آورده است جریان اصلی پذیرش حتی در میان صدای در حزب دموکرات است. در سال 2018 یک گروه دو حزبی امنیت ملی کارشناسان به سفارش کنگره به بررسی استراتژی توصیه می شود که “کنگره افزایش پایه بودجه دفاعی در نرخ متوسط سه تا پنج درصد” هر سال در سال های آینده.

در این سال این لایحه به نظر می رسد به رقابت با چین یک گام بیشتر است. اگر چه نسخه مجلس سنا از سال مجوز لایحه در حال حاضر اجازه بیش از 21 میلیارد دلار برای ساخت کشتی ($1.4 میلیارد دلار بالاتر از بودجه درخواست) دیابت جک رید از رود آیلند, نماینده دموکرات کمیته نیروهای مسلح سنا اتحاد پیوست و با او خواه آمریکا برای حمایت از یک “اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار.” در کنفرانس مشترک خبری با op-ed با سن. جیم Inhofe اوکلاهما نی می گوید که چند میلیارد دلاری سرمایه گذاری خواهد شد “اطمینان از نیروهای ایالات متحده باید همه چیز آنها نیاز به رقابت و برنده شدن در اقیانوس هند و آرام.”

“ما نمی توانیم فقط می گویند ‘برش’; ما می گویند چه چیزی جایگزین است.”

و به عنوان بودجه نظامی افزایش یافته مترقی دموکرات شده اند قادر به مارشال مخالفت کمی فراتر از یک تعداد انگشت شماری از اعتراض به رای به گذشته دفاع صورتحساب. در سال گذشته ترقی خواهان افزایش اصلاحات که محدود تهمت و دولت جنگ قدرت برای حمله به ایران و یا شرکت در رهبری عربستان در جنگ یمن که هر دو به تصویب مجلس اما محروم از زمانی که خانه نسخه از این لایحه بود آشتی با سنا. آمریکا نیز گذشت یک اندازه گیری است که باید لغو 2002 استفاده از زور قطعنامه جنگ عراق که تلاش بیش از حد را ندارد آن را به لایحه نهایی. زیر ژانویه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشاره 2002 قطعنامه به عنوان پایه و اساس قانونی برای کشتن ایرانی مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی.

تشکر. Ro Khanna, D-کالیفرنیا مترقی و عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح مجلس گفت: رهگیری که او به دنبال کاهش به خارج از کشور احتمالی عملیات و همچنین برش بودجه برای نسل جدید هسته ای در زمین-راه اندازی موشک های بالستیک.

“دموکرات ها باید هوشمند در مورد پیام. ما باید به بحث در مورد نه فقط آنچه را که کاهش در حال رفتن به, اما چگونه ما در حال رفتن به ایجاد میلیون ها شغل جدید که با پول” خناس گفت. “ما نمی توانیم فقط می گویند ‘برش’; ما می گویند چه چیزی جایگزین است.”

اما Khanna شک و تردید بود که ترقی خواهان می تواند جامع کاهش به دفاع بدون بزرگتر از حضور در کنگره رهبری: “ما باید در انتخابات ریاست جمهوری. ما نیاز به مردم در رهبری ما که مترقی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>