موج پیشرو رول از طریق تگزاس با برنده بزرگ در دالاس Austin و هوستون

اخیر موج پیشرونده اولیه پیروزی نورد را به تگزاس روز یکشنبه با Candace Valenzuela و مایک Siegel کشیدن به قوی منجر برابر مخالفان میانه رو برای شانس به تلنگر جمهوری-برگزار حومه منطقه. در Travis County district attorney نژاد جثه Garza, مهاجر فعال حقوق بشر و مدافع سابق حمایت دموکرات سوسیالیست آمریکا به سرنگون وقت مارگارت مور. حزب ملی را انتخاب کنید برای سنا, M. J. Hegar در ضمن خودش را قفل شده است و در بسیار نزدیک تر از انتظار می رود با رویس غرب هر چند در پایان شب او به نظر می رسد رهبری برای انتخابات پارلمانی مسابقه در برابر جمهوری خواه ایالت John Cornyn.

با بیش از نیمی از حوزه گزارش سیگل بود که منجر پزشک Pritesh گاندی با 9 امتیاز و اعلام پیروزی حدود 10 p. m., تگزاس زمان. Valenzuela شد تا نزدیک به 20 امتیاز بیش از جانباز کیم اولسون و همچنین اعلام پیروزی.

تگزاس در ابتدا خود را برگزار اولیه روز سه شنبه با اجرای آف به تعویق افتاد به ماه ژوئیه به دلیل coronavirus. سیگل بود به شدت outspent و حمله کردند به عنوان بیش از حد مترقی برای پیروزی در انتخابات عمومی به پیروزی خود را بیشتر تشدید و Valenzuela نصب شده عمده باز گشت پس از فرار اولسون با 11 امتیاز در دور اول رای گیری. Valenzuela حال گسترده مترقی حمایت شد اما همچنین دریافت کننده عمده هزینه های ولگردی و قانونی شکنی توسط کنگره اسپانیایی انجمن به دنبال آن است تا رقابت در حومه جدید حزب دموکرات است.

اگر سیگل و Valenzuela در آغوش خود منجر سرنوشت خود را در انتخابات عمومی می تواند تاثیر عمده ای در سیاست های حزب دموکرات مجلس جلسه بعدی جلسه با 2021 به طور بالقوه تبدیل به یک نقطه عطفی قانونی سال برای حزب.

آنها پیوستن به کارا ایستمن در اوماها و دانا Balter در سیراکیوز نیویورک به عنوان ترقی خواهان که برنده رقابت مقدماتی در حزب جمهوری خواه برگزار ولسوالی های این سال است. که به عنوان بسیاری از مترقی برنده در برابر وزش مخالفان در ایران مناطق بسیاری بودند که با حمایت دموکرات کنگره انتخاباتی کمیته به عنوان وجود دارد در همه 2018 حتی اگر در این سال وجود دارد کمتر از 40 مسابقه به رقابت در (از دموکرات ها که بدبختانه بسیاری از کرسی ها در سال 2018).

چهار ترقی خواهان که برنده خود را تا سال 2018 مقدماتی بودند ایستمن Balter و کتی پورتر و مایک لوین در کالیفرنیا است. ایستمن و Balter خود را از دست داده کلی انتخابات نژادها (اما برنده مقدماتی خود را دوباره در این سال) ساخت پورتر و لوین تنها دو ترقی خواهان که برنده رقابتی مقدماتی و رفت به پیروزی در انتخابات عمومی در مناطق. که ایجاد یک عقل متعارف در واشنگتن که به عنوان دموکرات تبدیل شدن به طور فزاینده ای در حومه, پارتی, متوسط نامزدها مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن کسانی که صندلی. (و لوین پیروزی دشوار بود برای ترقی خواهان برای سرمایه گذاری در, به دلیل ضرب و شتم او در میان دیگر مخالفان مترقی داگلاس Applegate که تا به حال اجرا یک مسابقه نزدیک در 2016.)

این نوع از مناطق که در آن Valenzuela و Siegel رقابت را تبدیل به یک نقطه کانونی برای حزب دموکرات است که به طور فزاینده تصرف حومه قلمرو از جمهوری خواهان.

این نوع از مناطق که در آن Valenzuela و Siegel رقابت را تبدیل به یک نقطه کانونی برای حزب دموکرات است که به طور فزاینده تصرف حومه قلمرو از جمهوری خواهان. سیگل در حال اجرا در تگزاس را 10th کنگره منطقه که امتداد از حومه Austin به حومه هوستون در حال حاضر چهره فعلی Rep. مایک McCaul در حال اجرا برای یک هشتم ترم در کنگره است. Valenzuela در 24 منطقه را پوشش می دهد که در مناطق حومه شهرها در خارج از فورت ورث و دالاس را بث Van Duyne سابق شهردار ایروینگ. صندلی در حال حاضر برگزار شد با تشکر. Kenny Marchant یک جمهوری خواه اولین انتخاب شد در سال 2004 که به دقت پشت سرگذاشته و دموکراتیک چلنجر در سال 2018 است.

Marchant را 2019 اعلام بازنشستگی بخشی از آنچه شناخته شده به عنوان “Texit” به عنوان دیرین حومه ایران امتیازهای رهبری برای درب. تگزاس را در حومه شهر در حال انفجار با خارج از کشور پیوند بسیاری از رای گیری دموکراتیک که بیش از توازن خارج جریان محافظه کاران leaving California برای تنها ستاره امور خارجه. که تغییر جمعیت شناسی ساخته شده است که در تگزاس حومه فرهنگی غیر قابل تشخیص از حومه شهر در سراسر کشور و جادوها است که مشکل برای جمهوری خواهان.

زمانی که دموکرات ها در زمان کنترل کنگره آخرین بار در سال 2006 آنها را به طور قابل توجهی با پیروزی پشت روستایی مناطق بود که به تدریج در حال تبدیل شدن بیشتر خواه. با وجود موج و باراک اوباما در سال 2008 برنده آن مناطق ادامه روند دور و جمهوری خواهان در زمان بسیاری از آنها را در سال 2010 حزب چای موج. این زمان در اطراف متفاوت است به عنوان حومه مناطق برداشت توسط دموکرات ها در سال 2018 روند به سمت حزب دموکراتیک تر شدن به این معنی است که پیشرفته تر از نامزدها ممکن است قادر به آنها را نگه دارید.

اگر سیگل و Valenzuela آگهی خود را حفظ و خود را برنده انتخابات عمومی این معنی است که یک پیشرو پیام نمی تواند فقط برنده اصلی در حومه نیویورک یا شیکاگو به عنوان Mondaire جونز و ماری نیومن نشان داد بود — آن را می توانید تلنگر یک منطقه بیش از حد. که اعمال فشار از سمت چپ دموکراتیک امتیازهای در حومه مناطق بسیاری از آنها هنوز تاسیس و به رسمیت شناختن نام و می تواند در معرض چالش است. که پویا می تواند آنها را با فشار چپ در رای گیری و پیام رسانی برای دفع یک چالش تغییر آنها می شود راحت تر ساخت اگر آنها می دانند که آن را نمی خواهد به ضرب خود تضعیف انتخابات شانس. پورتر در حال حاضر با مشخصات بالا مترقی حتی نمی رسم قفسه بالا جمهوریخواه رقیب.

این برنده خواهد بود به خوبی به پایان رسیده است. به سادگی برنده یک تعداد انگشت شماری از خانه مسابقات هر چرخه است که هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی برای تغییر ساختار کنگره به اندازه کافی سریع برای دفع زمین شناسی تغییرات آب و هوایی نقاط اوج, برای نجات اقتصاد از سقوط و یا به آدرس آشکار بهداشت مراقبت از بحران است. اما اگر پنجره برای قانونی مانور باز می شود در سال 2021 و آمریکا احساس می کنید که صندلی های خود را در معرض خطر هستند اگر آنها نمی, بزرگ, اجماع در درون حزب از آنچه استراتژیک ترین حرکت است که می تواند تغییر باقی مانده است.

سیگل مدنی حقوق وکیل است که پشتیبانی از سبز معامله جدید و مدیکر برای همه, برای اولین بار زد در سال 2018 زمانی که دموکرات ها در نظر گرفته شده این منطقه خارج از محدوده اما تعجب مقامات در واشنگتن با پیروزی 47 درصد از آرا. که خون در آب کشید نامزد جدید ویژه شرکت وکیل شانون Hutcheson بود که با حمایت امیلی لیست و به وضوح ایجاد علاقه, حتی اگر او نمی باید رسمی حمایت از DCCC.

اما فوق العاده PAC پشتوانه گاندی 314 عمل صرف به شدت تپش دور در Hutcheson و او موفق به ایجاد رواناب. فوق العاده PAC ادامه داد: به صرف انداختن نزدیک به $600,000 در مسابقه — در اجرا کردن. PAC ارائه خود را به عنوان طرفدار علم است اما تایید شده shive یک قهرمان fracking در کلرادو و گاندی است به نام سبز معامله جدید و مدیکر برای همه “fool’s gold.” 314 را اصلی خط حمله در برابر سیگل است که از دست دادن آخرین چرخه ثابت می کند که او قادر به پیروزی در انتخابات عمومی ، جالب اینجاست که از آن او بود شگفت انگیزی باریک شکست که coaxed گاندی و Hutcheson به مسابقه. تشابه با لوین 2018 مسابقه قابل توجه به عنوان Applegate مانند Siegel کمک کرد ایجاد منطقه رقابتی چرخه قبل و 314 عمل کمک کرد تا قدرت لوین بیش از Applegate.

سناتور. کامالا هریس را تایید کرده گاندی در حالی که Siegel تا به حال پشتیبان گیری از سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن. سیگل را صریح حقوق مدنی رکورد یک مزیت در طول ماه ژوئن به عنوان تظاهرات فوران پس از قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس.

او در سخنرانی پیروزی سه شنبه شب Siegel اشاره کرد که این منطقه بیش از فقط یک کشش از حومه zeroing در تعطیلی سه بیمارستان های روستایی در این منطقه بیش از 10 سال گذشته است. “ما در یک منطقه که در آن میراث Jim Crow نژادپرستی آویزان سنگین,” او گفت: با توجه به های اخیر پنج سال سالگرد مرگ ساندرا مطلوب در این منطقه است.

موج تظاهرات نیز کمک Valenzuela که رسید به طور قابل توجهی پس از 3 مارس اولیه. هفته گذشته یک نظرسنجی که به سفارش کنگره اسپانیایی انجمن و انجام شده در جولای توسط داده ها برای پیشرفت نشان از یک تغییر قابل توجهی در مسابقه نشان می دهد که Valenzuela شد نوردی پیشرو اولسون با 11 نقطه حاشیه. رای گیری اولیه داده ها از کمپین نشان می دهد که افزایش سوخت بود میزان مشارکت بالاتر در میان رای دهندگان از رنگ. اگر انتخاب Valenzuela خواهد بود اولین آفریقایی-لاتین در کنگره است. و به عنوان کسی که بی خانمان ها در یک نقطه “خواب در یک kiddie استخر در خارج از یک ایستگاه گاز” Valenzuela خواهد بود همچنین آوردن این دیدگاه های اقتصادی خود در کنگره که در آن بسیاری از قانونگذاران میلیونرهای. او اشاره کرد در سخنرانی پیروزی که به لطف یک نوزاد و یکی دیگر از کودک خردسال “اکثر ما کمپین اجرا از استاد ما،”

منتهی به مارس اولیهOlson led بقیه در زمینه جمع آوری کمک های مردمی و به عنوان یک بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ متناسب با قالب حزب ترجیح نامزد شده است. اما رکورد او به طور خاص است که اولسون متهم شده بود با جنگ احتکار در عراق تا به حال بالقوه به بیش از حد بزرگ از یک مسئولیت سیاسی در انتخابات عمومی تا خانه دموکرات’ کمپین بازوی ماند از مسابقه. امیلی لیست که نیست به طور معمول وزن در مسابقات بین دو نرم افزار-انتخاب زنان حمایت Valenzuela.

Valenzuela همچنین موفق به کسب تاییدیه از کنگره اسپانیایی, سیاه, اسیایی, و مترقی قفقاز و قانونگذاران مانند وارن و Rep., John Lewis, D-Ga.. در اخیر جمع آوری کمک های مالی سه ماهه رهگیری گزارش هفته گذشته Valenzuela outraised اولسون, $465,000 به $438,000 با کوچکتر میانگین مبارزات انتخاباتی سهم.

Garza, مدیر اجرایی, کارگران دفاع پروژه فرار در یک پیشرو پلت فرم است که متمرکز بر تبدیل نظام عدالت کیفری به جرم زدایی فقر است. او تایید شده توسط ساندرز, Warren, جولین و خواکین کاسترو Austin DSA فصل این مرکز برای محبوب دموکراسی عمل و کار خانواده ، یکی از عمده نکات برجسته Garza پلت فرم بود نذر برای درمان سوء مصرف مواد به عنوان یک بحران بهداشت عمومی و پایان دادن به پیگرد سطح پایین مواد مخدر جرائم که او تعریف شده به عنوان فروش و در اختیار داشتن یک گرم یا کمتر از مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>