جنبش دادستانی پیشرو باعث می شود دستاوردهای عمده در درجه اول دموکراتیک

زندگي به دنبال کارن مک دونالد خوب بود پس از یک حرفه حقوقی موفق که شامل مدت زمان کوتاه به عنوان دادستان خط، و همچنین زمان کار با کودکان پرورش و در عمل خصوصی، او را به یک قاضی دادگاه مدار میشیگان و برنده در سال 2012 فرار کرد. قضات دولت عملا هرگز انتخاب مجدد را از دست نمی دهم، بنابراین به طور موثر یک انتصاب مادام العمر بود. او به راحتی در یک دوره شش ساله دوم در سال 2018 برنده شد، اما چیزی درست نبود.

او به تدریج به این درک که قدرت واقعی در سیستم عدالت کیفری با دادستان ها استراحت آمده بود. ثروتمندان، او مشاهده کرد، فقط خوب در این سیستم، اما فقیر، و به خصوص فقیر از مردم رنگ، شانس کمی بود. به عنوان قاضی، او در قوانین محکم ی که اختیار او را محدود محدود شده بود. کار بزرگی است، اما نمی توانستم آنچه را که به نظرم اشتباه است به عنوان قاضی حل کنم. شما نمی توانید آن را حل کند، “او در مصاحبه ای در چهارشنبه گفت: رهگیری. تا زمانی که یک دادگاه به قاضی می آید، آنها قبلا ً متهم شده اند و دادستان تصمیم می گیرد که چه کسی متهم شده و چه اتهامی به آنها وارد شود. و قضات به استدلال دادستان ها گوش می کنند و آنها متقاعد می شود.”

بنابراین مک دونالد یک کار فوق العاده در دنیای حقوقی انجام داد: او از پا در رفت و به چالش کشیده دادستان اوکلند شهرستان، سخت خط جسیکا کوپر.

قانون ایالتی از او خواست که یک سال قبل از مهلت تشکیل پرونده، نیمکت را ترک کند، بنابراین در آوریل ۲۰۱۹، او از این کار منفصه شد. “به طور معمول، چیزی که برای من تغییر زمانی بود که دونالد ترامپ انتخاب شد، او گفت. ما در لحظه ای قرار داریم که اگر شروع به ریسک کردن نکنیم، ما به انتخاب افرادی مثل دونالد ترامپ ادامه می دیم. شما باید افرادی را داشته باشيد که حاضر هستند چیزی را روی خط قرار داده و بکنند.”

دست از دست دادن داداو، او اغلب به خود فکر می کرد، یک چیز دیوانه شده بود برای انجام. “من هنوز هم در تلاش برای پردازش آن، به صادقانه، او گفت: “. لحظاتي بود که پارسال بيدار شدم و فکر کردم، چيکار کردم؟ با هر روز که رفت ، من متوجه شدم که بسیاری از شمارش در این نژاد است. فقط به خاطر اين نبود که من يه کار ديگه بگيرم در مورد مردم جامعه ما بود که احساس می کنند سیستم عدالت عادلانه خواهد بود.”

مک دونالد گفت که با وجود اینکه شهرستان حومه ۱/۳ میلیون نفر به خاطر ثروت ش شناخته شده است، جمعیت قابل توجهی از مردم رنگ در مناطق شهری، و همچنین swaths قابل توجهی روستایی وجود دارد. به دور از برخورد با انواع رای دهندگان ترامپ امیدوار است که با رویکرد ترس “قانون و نظم” برنده شود، مک دونالد گفت حومه ای ها که با آن ها مواجه شده بود در توافق بودند که سیستم به مردم سیاه و قهوه ای ناعادلانه بوده است و نیاز به اصلاح دارد، سخت نمی شود. “چنین آگاهی وجود دارد که ما آن را اشتباه کردم، او گفت: “. “برای من غم انگیز است که بسیاری از مردم مجبور به مرگ، مانند جورج فلوید.”

جنبش برکناری دادستان های سخت و جایگزین آنها با اصلاح طلبان متعهد برای اولین بار در فیلادلفیا آغاز شد، با پیروزی 2017 وکیل مدافع جنایی رادیکال لری کراسنر در مسابقه برای دادستان ناحیه. از آن زمان، فشار با موفقیت های بزرگ، و چندین نزدیک به دوشیزه، به خصوص در دالاس، تگزاس، و کویینز، نیویورک ملاقات کرد. سه شنبه شب جنبش متوجه یک گام بزرگ به جلو شد، دادستان های اصلاح طلب، از جمله مک دونالد، برنده درجه اول دموکرات ها در ایالت ها که حداقل ۳ میلیون نفر را در چهار ایالت پوشش می دهد.

در مسابقه اوکلند کانتی، مطبوعات آزاد دیترویت که پیش از این در هر یک از انتخابات هایش از کوپر حمایت کرده بود، سرمقاله ای نوشته بود: «تغییر تایمز — و کوپر، ۷۴ ساله، کم تغییر کرده است»، که می خواهد مک دونالد را تایید Detroit Free Pressکند. دادستان ی کل، فرد اشتباهی است که در سال 2020 چالش های مقابله با اجرای قانون را به خود می گیره.”

رأی دهندگان موافقت کردند و او را برای مک دونالد در یک حاشیه 2-1 زمین لغزش بیرون انداختند. مک دونالد که پشتکار حزب خانواده های کارگری و دیگر عناصر زیربنایی مترقی را داشت، پس از پیروزی اش گفت: «این کار آسان نخواهد بود، اما زمان آن به سر آمده است. “شما نتایج را دیدید، این یک حکم عمومی است.” او در انتخابات عمومی با یک مبارز جمهوری خواه روبرو است، اما به نفع پیروزی در شهرستان به طور فزاینده دموکراتیک است.

مک دونالد است که شاید به خوبی به خوبی برای اصلاح اوکلند دادستانی شهرستان قرار گرفته است. او در آن به عنوان دادستان خط به مدت چهار سال قبل از ترک کار با کودکان و خانواده های مشکل دار کار می کرد. ترکیب کردن این که با زمان خود را بر روی نیمکت، او راه را دیده است که سیستم عدالت شکست مردم و خانواده ها از تقریبا هر زاویه سیستمیک. پلت فرم او خواستار پایان دادن به وثیقه نقدی، فشار بر دادستان ها برای اصلاح و کاهش اتهامات، تعهد به بازدید دوباره از محکومیت های قدیمی، پایان دادن به تعقیب های در اختیار داشتن ماری جوانا، و آرایه ای از برنامه های انحرافی است.

ساموئلباگنستوس، وکیل برجسته پیشرو میشیگان که در سال ۲۰۱۸ یک پیشنهاد ناموفق برای دیوان عالی میشیگان را به راه می دید، گفت: «جسیکا کوپر یک دادستان قدیمی مدرسه سخت الاغ و خارج از قدم با آنچه که به یک شهرستان نسبتاً لیبرال نسبتاً لیبرال تبدیل شده است،بود. کارن مک دونالد بهتر خواهد بود Chesa Boudin or anythingمن انتظار ندارم که او دومین آینده چسا بودن یا هر چیزی باشد، اما او دیدگاه به روز تر از حدود سیستم عدالت کیفریخواهد داشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im