مترقی J. D. Scholten رد DCCC کمک در آیووا مسابقه

J. D. Scholten, مترقی و مردمی که نزدیک به شکست استیو کینگ در آیووا را-قرمز 4 کنگره منطقه در سال 2018 می خواهد دموکرات کنگره کمیته کمپین بدانید که مبارزات انتخاباتی خود را نمی خواهید و یا نیاز به کمک خود را. سقوط بیرون می آید به عنوان خانه دموکرات’ کمپین بازو که او را تشویق به اجرا در برابر شاه برای بار دوم است د-اولویت بندی مسابقه; شاه سفید supremacist خود را از دست داد اولیه و منطقه بود کاهش داد و از “شیب جمهوری خواه” به “جمهوری خواه جامد.” اما آن را هنوز هم رقابتی: Scholten در حال حاضر پیشرو جدید خود را جمهوری خواه رقیب در جمع آوری کمک مالی توسط صدها هزار نفر از دلار و مبارزات انتخاباتی خود را داخلی نظرسنجی نشان می دهد که این دو در یک آماری مرده گرما.

در حال حاضر Scholten رد امکان حمایت و کمک های مالی از آمریکا’ کمپین بازوی گفت که او مصمم به اجرای کمپین راه خود را. این DCCC برای آن گفت Scholten او باید الزامات آن که شامل تغییر استراتژی مبارزه برای دریافت کمک های مالی — بسیار پیام های مختلف از 2019 زمانی که DCCC صندلی Cheri بوستس گفت Scholten آن را به “همه” در نژاد خود را در برابر شاه.

“ما معتبر کمپین است که منعکس کننده که من هستم و چشم انداز من برای این منطقه” Scholten گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این تصمیم است. “ما نمی تواند از مدیون به منافع خاص یا DCCC; در عوض, ما در حال رسیدن به مردمی در سراسر طیف سیاسی برای کسب رای.”

Scholten است به خصوص نا امید شده توسط DCCC رویکرد به حمایت از کاندیدای میانه که تمرکز سنتی جمع آوری کمک های مالی از بزرگ-دلار اهدا کنندگان. “این DCCC نوع از مبارزات انتخاباتی که در آن شما در خانه نشستن و جمع آوری پول در تمام طول روز نمی برنده شدن احترام و اعتماد و یا انتخابات در این بخش و نمی تواند یک شروع خوب برای پرداختن به چالش های جدی مواجه روستایی امریکا” Scholten نوشت.

در سال 2018 به عنوان اولین نامزد Scholten آمد عرض 3 درصد از ضرب و شتم پادشاه ساختمان قابل توجه پایگاه حمایت مردمی. او عملکرد بهتری نسبت به نزدیک به 40 درصد از نامزدها در DCCC را “قرمز به آبی” برنامه که اهداف صندلی که امیدوار کننده فرصتی برای تلنگر. اما این چرخه انتخابات گفت: “DCCC نمی بازگشت تماس های خود را.

بیش از یک سال پیش بوستس رسیده و “التماس” او را به اجرا در برابر شاه برای بار دوم Scholten به یاد می آورد امیدوار کننده DCCC خواهد آن را به یک صفحه پنج مسابقه. او آشکارا وزن یک اجرا برای سنا صندلی در حال حاضر برگزار می شود جونی ارنست در یک نقطه اما رهبر اقلیت سنا چاک شومر دلسرد او را از پریدن در مسابقه سعی کنید برای روشن شدن زمینه برای ترزا سبز که در حال حاضر حزب دموکرات نامزد. این زمانی است که بوستس گفت: آمریکا’ کمپین بازو را به “همه” در نژاد خود را اگر او به چالش کشیده پادشاه دوباره.

Scholten رفت به نفع نامزدی حزب دموکرات در ماه ژوئن پس از یک بلامنازع اولیه. او در حال آماده شدن برای یک مسابقه برگشت برابر پادشاه — سفید ملی که محکوم شده بود توسط همکارانش در خانه خود محروم کمیته تکالیف — تا زمانی که وقت مجلس را از دست داده جمهوریخواه اولیه به دولت سن. شیدا Feenstra بود که با حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هفته گذشته Scholten رسیده به بوستس را بررسی کنید و ببینید که در آن DCCC بود و آنچه او به معنای وعده به “همه” در پیشنهاد خود را. طی تماس تلفنی Scholten گذاشته همه چیز را آنها انجام شده بود در آخرین چرخه و صورت خود را برای چرا در این مسابقه با وجود پادشاه و از دست دادن می تواند در حال حاضر یک فرصت بزرگ است. “و آن را فقط به نقطه جایی که آنها در حال تلاش برای اویزان کردن هویج در مقابل ما بود و من مانند شما می دانید آنچه که من آن را” او گفت:. “آنها می خواهم در تمام جلسات ما آنها می خواهند ما را به استفاده از مشاوران و چیزهای شبیه به آن. و من احساس نمی راحت انجام است که در این زمان.”

پس از بحث خود را با تیم Scholten گفت: او تصمیم گرفت: “ما به آنها نیاز ندارد و آنچه ما می خواهیم برای اجرای کمپین های مشابه برای آخرین بار و این چیزی است که برای برنده شدن در این مسابقه است.” کاملا امتناع DCCC کمک هم به معنی مبارزات انتخاباتی خواهد شد که به ارائه خود را در زمینه برنامه و انجام خود را در پستی که قرمز به آبی نامزدها ارائه شده به صورت رایگان. “که بخشی از آن را ما احساس نمی کند که آنچه انجام می دهند فراهم می کند ارزش به اندازه کافی برای آنچه که ما در حال تلاش برای انجام,” او گفت:.

“JD Scholten یک نامزد قوی و کار به کسب رای دهندگان اعتماد در روستایی آیووا” کول, Leiter, DCCC سخنگو در بیانیه ای گفت:. “ما ساخته شده است در یک میدان جنگ و هر نامزد در حال رفتن به تصمیم گیری خود را در مورد چگونگی اجرای خود را در مسابقه. ما برای او آرزوی خوبی است.”

هر چند پادشاه را شکست تغییر پویایی مسابقه Scholten کمپین معتقد است که این مسائل یعنی مدیکر برای همه و نذر خود را در منافع شرکت های بزرگ, بهره برداری از دومین کشاورزی در کشور کمک خواهد کرد تلنگر منطقه آمده نوامبر. Scholten پلت فرم می ایستد در تضاد کامل با متوسط بیشتر نقاط صحبت کردن و پیام حزب ایجاد هل در انتخابات مقدماتی دموکرات در حال اجرا در منطقه.

در سال 2018 برای مثال DCCC راه اندازی یک بررسی و تجزیه و تحلیل برای کمک به توسعه آن پیام در مراقبت های بهداشتی. پیام و جزوه های رهگیری گزارش در آن زمان “روشن ساخته که در آن حزب می خواهد کاندیداهای خود را برای ایستادن وقتی که می آید به اصلاح مراقبت های بهداشتی: ترجیحا هیچ جا اما قطعا با تک پرداخت کننده طرفداران.” حزب نخبگان نیز تا پایان موثر بر مبارزات انتخاباتی, استراتژی Scholten اشاره کرد. در چند هفته مبارزات انتخاباتی خود را راه اندازی یک تور است که رفتن را از طریق تمام 375 شهرها در منطقه (در حالی که پیوستن به سلامت و دستورالعمل های ایمنی.)

“آنها موافق نیست که من باید به همه 375 شهرها حتی اگر این است که چگونه ما کسب آرا,” او گفت: رهگیری. “آنها می خواهند من را به ماندن در خانه و فقط جمع آوری پول در تلفن از دقیقه ای که از خواب بیدار شدم به دقیقه من به رختخواب بروید.”

این Scholten کمپین آورده در یک مسافت حدود 620,000 در سه ماهه دوم مالی سال ساخت آن بزرگترین تا کنون در سه ماهه دوم برای هر حزب دموکرات که در اجرا برای صندلی. حدود 96 درصد از کمپین مشارکتهای سه ماهه گذشته بودند زیر $200 به لطف آنلاین کوچک اهدا کننده پایه.

“راه DCCC سیستم نامزدهای مثل من آنها واقعا نمی مراقبت زیادی در مورد” او گفت:. “اگر من می تواند خود به صندوق آنها می شود بیش از همه به من. منظورم این است که سازماندهی و فقط سازمان مردمی ما ایجاد چیزی که خیلی معتبر و بنابراین آلی است که من فکر نمی کنم آنها می دانند که چگونه به مقابله با چیزی شبیه به آن. ما باید بیشتر طبقه کارگر و مردم در سی و سیستم خود را ساخته شده است برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de