مترقی گروه در حال خشم با ‘احساساتی’ Coronavirus معامله است. دموکرات کنگره در حال انجام کمی به آن را بهبود بخشد.

مترقی گروه خشمگین هستند با حدود 500 میلیارد موقت coronavirus بسته نجات سنا تصویب در سه شنبه, اصرار آمریکا به مخالفت با “احساساتی” مقابله آنها می گویند نمی آید نزدیک به ارائه امداد رسانی به مردم آسیب پذیر نیاز به در حالی که به دور از همه دموکراتیک اهرم برای آینده قانون.

این “فاز 3.5” لایحه است که انتظار می رود به بادبان را از طریق مجلس این هفته از سمت چپ تقریبا همه رهبران دموکرات بودند برای دفاع از. هیچ بودجه اضافی برای دولت و دولت های محلی بدون گسترش مواد غذایی تمبر مزایای بدون خطر پرداخت برای کارگران خط مقدم و نه پول ایالات متحده خدمات پستی که تا به حال تمام شده است اساسی دموکراتیک اولویت است. عدم مترقی مخالف در کنگره بوده است به خصوص قابل توجه پس از اعضای مترقی جلسه وعده داده شده برای کمک به ایجاد آینده قانون جامع تر پس عجله تصویب فاز 3 لایحه.

“فقط به عنوان مهم به عنوان سیاست ناکافی مفاد این لایحه به دور از همه دموکراتیک اهرم.”[/pullqote]

در حالی که برخی از مترقی مدافع استدلال می کنند که دموکرات زیادی ندارد اهرم در بسته بندی برای شروع با دیگران توجه داشته باشید که دموکراتها کنترل مجلس و مجلس نانسی پلوسی می تواند منجر به تصویب لایحه خود را.

“فقط به عنوان مهم به عنوان سیاست ناکافی مفاد این لایحه به دور از همه دموکراتیک اهرم” عزرا لوین co-مدیر اجرایی تفکیک گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما مبارزه سخت به پیروزی خانه در سال 2018 به مطمئن شوید که ما تا به حال یک صدای در مذاکرات بود. تا کنون شنیده ایم سکوت از خانه. این لایحه ممکن است آخرین شانس ما برای بدست آوردن چیزهایی که ما نیاز داریم. [جمهوری خواه و رهبر اکثریت سنا] میچ مک کانل گفت: در حال حاضر او نمی خواهند به فشار از طریق یکی دیگر از لایحه و اگر او می کند نمی توان آن را برای هفته.”

مترقی گروه مرکز محبوب دموکراسی تامین اجتماعی, آثار, طلوع تقاضا پیشرفت و مردم را در عمل نیز آمده برابر موقت بسته است. برخی از سازمان ها به درجات مختلف هستند و درخواست آمریکا برای رای دادن در برابر آن.

با بحث و گفتگو به صورت بالقوه فاز 4 بسته تا حرارت در حال حاضر گروه های حمایت در حال برنامه ریزی یک فشار عمومی کمپین به اعضا و پلوسی در هیئت مدیره با اولویت های سیاست که آدرس دامنه بحران است.

در ضمن خواهان افزایش حملات در پلوسی سرزنش او و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. برای برگزاری فاز 3.5 بیل و نگه داشتن پول به دور از کسب و کارهای کوچک. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین منتشر دیجیتال هدف قرار دادن آگهی پلوسی برای نمایشگاه او گران قیمت یخچال و فریزر پر از بستنی خیال در حالی که مردم در سراسر کشور رنج می برند عواقب ناشی از این بیماری همه گیر. این امکان وجود دارد که پلوسی شده است اجازه مجلس سنا نشان می دهد از ترس از برچسب یک obstructionist و یا به خطر انداختن مجدد از متوسط دموکرات ها در رقابتی صندلی.

تا کنون Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., تنها حزب دموکرات در کنگره به بیرون آمدن در برابر موقت بسته با این استدلال که ترقی خواهان نباید “تعظیم به این منطق که یک خرده بهتر از هیچ است.” Ocasio-کورتز نیز تنها خانه دموکرات شناخته شده به مخالفت قبلی چند تریلیون دلار coronavirus نجات که گذشت مجلسی در یک ثبت نشده صدای رای تنها پس از سه ساعت بحث است.

این دانشجوی سال اول مجلس منطقه را پوشش می دهد که برخی از متنوع ترین محله در کشور بوده است به خصوص ویران شیوع کروناویروس — سوخت او را رد incrementalism. “این است که توهین به فکر می کنم ما می توانیم با تصویب چنین مقدار کمی از پول را در این زمینه از دانستن نیست که کنگره است و حتی رفتن به reconvene,” او گفت: “پت خودمان را در پشت و سپس شهر را ترک و دوباره.”

Ocasio-کورتز بدون انتقاد رهبری به طور مستقیم ابراز نا امیدی با اجازه مجلس سنا تنظیم دستور کار در طول یک Instagram livestream سه شنبه شب. او با اشاره به قبلی “پیام لوایح” خانه گذرانده بودند — مانند سال گذشته قانون کنترل اسلحه — به عنوان مثال “اولین چیزی که در” اتاق باید انجام می شود در پاسخ به اپیدمی اضافه کرد که وجود دارد مقدار زیادی از جسورانه قوانین موجود است که می تواند قرار داده شده است به یک رای.

برای مثال مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib D-Mich., و Pramila Jayapal D-بشویید. معرفی خودکار افزایش به جوامع (ABC) عمل می کنند در اوایل این ماه بلافاصله تکرار نقدی پرداخت بودجه به طور مستقیم از خزانه توسط ضرب دو $1 تریلیون دلار سکه. و تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. معرفی یک لایحه برای لغو اجاره و پرداخت وام مسکن در طول بیماری همه گیر.

“به جای بازی توپ کوچک, کنگره باید فورا تصویب در کنگره Omar لایحه برای لغو اجاره و پرداخت وام مسکن برای مدت بحران; Rep. Jayapal لایحه برای ارائه به اورژانس پوشش مراقبت های بهداشتی در طول همه گیر و مظنونان حمله به دانشگاه Jayapal و Tlaib لایحه برای ارائه به 2000 دلار کمک نقدی به هر فرد در هر ماه برای مدت بحران” مردم اکشن کارگردان جورج Goehl گفت.

موقت بسته که دوباره پر کردن بودجه برای اورژانس کسب و کار کوچک وام برنامه همچنین شامل اضافی $75 میلیارد برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای coronavirus تست — دو ضرورت است که قاب شده اند که مذاکرات سازش است. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer گفت: این قانون است که همه چیز آنها انتظار داشتند. “هنگامی که شما نگاهی به این بسته است که به تصویب آن را تقریبا دقیقا مانند یکی از ما در خواست دو هفته پیش یا 12 روز پیش” او به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

کنگره مترقی حزبی منتشر شد لیست خود را از قانونی اولویت های بعدی coronavirus پاسخ بسته از جمله یک رای-با-پست الکترونیکی مورد نیاز برای سال 2020 انتخابات فدرال گسترش پوشش بیمه برای تمام طول pandemic, افزایش کمک های مالی و ملی مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت. ک عضو — با متفقین مترقی و گروه MoveOn ایالات رویای ما و جامعه تغییر عمل در میان دیگران — تحت فشار بوده اند این مطالبات تحت پرچم #PutPeopleFirst. جدید رای گیری از داده ها برای پیشرفت در بر داشت که خود را چهار سیاست تخته دریافت گسترده حمایت هر دو حزب.

در مجازی کنفرانس مطبوعاتی که برجسته مترقی حزبی co-صندلی Jayapal و تشکر. علامت Pocan D-Wisc., و همچنین به عنوان تمام چهار نفر از اعضای تیم ملی, نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی موقت بسته و تلاش برای تنظیم صحنه برای آنها مراقبت-2 سیاست خواسته است. “ما نگرانی واقعی در مورد دور دادن اهرم در حال حاضر بدون گرفتن برخی از اولویت های است که ما نیاز به” Jayapal روز دوشنبه گفت:. “این خواهد بود بسیار دشوار است برای حمایت از یک بسته که نمی تواند به برخی از ناامید کمک ما نیاز به دولت و دولت های محلی برای مردم است.”

با وجود شعارهای ک رهبران نه صریحتر مخالف فاز 3.5 قانون یا ارائه یک جایگزین باور است نقش خود را به تاثیر نتیجه نهایی بسته است. در عین حال خواسته های خود را مانند رای-با-ایمیل و گسترش امداد به مهاجران مستند نشده اند به طور جدی در نظر گرفته شود. وقتی پرسید که آیا مترقی حزبی را تلاش برای جلوگیری از لایحه Jayapal پاسخ داد: “آنچه که شما در حال شنیدن است سطح نگرانی با آنچه پیشنهاد شده است.”

هر چند این درست است که دموکراتیک رهبری اغلب قفل کردن ترقی خواهان این ک فقدان اهرم مشکل از خود ساخت منتقدان می گویند. یک خانه دموکراتیک aide که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه استدلال که ترقی خواهان مانند Jayapal و Pocan کمک به مجموعه روایات اما نیاز به “گام به گام” و سازماندهی به عنوان یک بلوک اگر مرحله 4. دستیار گفت: این امر آینه “یک تاکتیک موفق دیده ایم از آزادی حزبی وقت و زمان دوباره” با اشاره به نفوذ جناح راست بلوک جمهوری خواهان در خانه.

Kaniela Ing مدیر از مردم اقدام آب و هوا عدالت کمپین نیز نا امید شده با “فرصت های از دست رفته.” سپس دوباره او اضافه کرد: بسیاری از مردمی عضو شده اند با تمرکز بر کمک های متقابل است. “ما فقط مشغول تلاش برای پیدا کردن پول و دادن آن به مردم در جامعه ما که در حال مرگ هستند و رفتن بی خانمان شده اند و بدون شغل برای تقریبا یک ماه در حال حاضر” Ing گفت.

“حتی کنگره حزبی مترقی ما اعضای تپه مانند آنها واقعا قدرت؟” Ing گفت. “حتی اگر ما به آنها حرکت می کند اگر ما در حال حرکت مانند پلوسی و شومر — و جمهوری خواهان در حال شاید سخت تر برای رسیدن به, اما اگر ما آنها را در حال حرکت نقطه چیست ؟ بسیاری از مردم احساس که jadedness. بنابراین آنها با تمرکز بر مبارزه با آنها می دانند که آنها می توانید برنده محلی و دولتی در سطح دعوا و کمک های متقابل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>