پریانکا چوپرا دیرین پیراهن جدید را دوست دارد این فوق العاده سفت کننده پوست گردن کرم

اجازه دهید فقط صداقت: ما به طور مداوم در رابطه با احتمال خطوط ریز و چین و چروک تشکیل بر چهره ما! آیا ما با استفاده از سرم و درمان های دیگر است که می تواند کمک به کاهش در حال حاضر موجود نشانه هایی از پیری و یا استفاده از محصولات به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ما همیشه با تمرکز بر چهره ما و اغلب نادیده می گیرند, دیگر پوست حساس مناطق هستند که فقط به عنوان مستعد ابتلا به علائم پیری است.

وجود دارد مقدار زیادی از فرمول وجود دارد اختصاص داده شده به کمک به ما در آن بخش است که مانند این قدرتمند مرهم از المیس. Priyanka Chopra‘s دیرین پیراهن جدید خاص این محصول به عنوان یکی از مورد علاقه های شما را در یک شب مراسم — و با مشتریان به عنوان خیره کننده به عنوان چوپرا ما آن را می دانستند تا به حال به کلاس اول درمان!

ELEMIS Pro-Collagen Neck and Décolleté Balm
ELEMIS Pro-کلاژن گردن و قفسه سینه مرهم آمازون

آن را ببینید!

دریافت المیس Pro-کلاژن گردن و قفسه سینه مرهم (اصل 79 دلار) فروش فقط برای $72 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 18, 2020, اما تغییر هستند.

این سفت کننده و صاف مرهم از المیس طراحی شده است به طور خاص به درمان حساس گردن و قفسه سینه مناطق از پوست است. آن را از نظر بالینی ثابت شده برای کمک به این منطقه نگاه, پستان مصنوعي, درخشنده تر و جوان تر پس از 28 روز استفاده مداوم.

چوپرا انجام نیکولا Joss صحبت با Refinery29 درست قبل از بازیگر شدن بود خودش را آماده برای عروسی خود را به نیک جوناس در اواخر 2017. وقتی که می آید به مناسب قبل از خواب رژیم, اگر شما می خواهید برای دریافت رنگ خود را در بهترین شکل ممکن Joss نشان می دهد که شما با استفاده از “روغن مرهم یا شب مرطوب کننده” مثل این یکی از المیس.

ELEMIS Pro-Collagen Neck and Décolleté Balm
ELEMIS Pro-کلاژن گردن و قفسه سینه مرهم آمازون

آن را ببینید!

دریافت المیس Pro-کلاژن گردن و قفسه سینه مرهم (اصل 79 دلار) فروش فقط برای $72 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 18, 2020, اما تغییر هستند.

این مومیایی مرطوب کننده را فراهم می کند هیدراتاسیون شدید که ایده آل برای پوشیدن در حالی که شما خواب شبانه. این شامل دریا خولان روغن که یکی از ثروتمندترین شناخته شده گیاهی منابع اسید چرب امگا-7 — یک عنصر است که ثابت شده است برای صاف و نرم کردن پوست است. آن را نیز شامل درخت سرخس عصاره که می تواند کمک با crepiness و پوست slacking در این مناطق حساس.

یک منتقد است بنابراین با وسواس این محصول است که آنها حتی اعلام کرد که آنها ممکن است درخواست به خاک سپرده شود با آن! این خیلی ظالمانه درخواست, اما آنها بوده ام با استفاده از این المیس مرهم برای “بیش از 10 سال” و هرگز با استفاده از درمان های مختلف برای گردن و قفسه سینه. هر چند این روز گرانتر طرف خریداران اصرار دارند که این قدرتمند مرهم کاملا “به ارزش آن است.” در نظر ما به فروش می رسد!

آن را ببینید: دریافت المیس Pro-کلاژن گردن و قفسه سینه مرهم (اصل 79 دلار) فروش فقط برای $72 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 18, 2020, اما تغییر هستند.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ چک کردن محصولات بیشتر از المیس و فروشگاه های لوکس محصولات مراقبت از پوست در آمازون در دسترس در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما در تیم است. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>