Priyanka Chopra, جوناس, اولیویا وایلد و بیشتر مشاهیر راک Fendi Frocks

ستاره ها می تواند به توقف پوشیدن لباسهای توسط Fendi است و با توجه به شرکت تاریخ غنی.

سیلویا Venturini, Fendi, نوه نام تجاری بنیانگذاران گرفت به عنوان مدیر خلاق به صورت نمادین در خانه مد ایتالیایی پس از Karl Lagerfeld سال گذشته در گذشت. Venturini Fendi شده با برچسب دهه و معروف مسئول اختراع Fendi را باگت کیف دستی در سال 1997.

ادامه Lagerfeld را میراث Venturini Fendi می گوید ما “در Fendi هیچ چیز غیر ممکن است. آن را مترادف با بی کیفیت و قوی سنت آزمایش و شجاعانه خلاقیت است.” او نشان می دهد آخرین طراحی مجموعه (تمام 54 به نظر می رسد) که نشان داد در معبد ونوس در رم اختصاص داده شده بود به سال Karl Lagerfeld در Fendi. “سنگ مرمر طبقه از برخی از زیبا ترین روم کلیساها و Palazzos در حال تکثیر با جذاب چاپ بر روی, اصلاح کرده, خز سمور یا راسو در حالی که خود الگوهای هندسی منتقل شوند از طریق گرانبها artisanal intarsia,” Venturini Fendi می گوید.

وقتی که می آید به مشاهیر Venturini Fendi معتقد است که آنها باقی می ماند, طرفداران اختصاص داده شده با توجه به “کیفیت بالا با یک لمس از طنز و یک اثر هنگامی که صحبت کردن در مورد مواد آن است که هرگز آنچه در آن به نظر می رسد.” برای به یاد ماندنی فرش قرمز لباس او شمارش در یک سری از Fendi معروف F: “زنانگی شدید و لمس سرگرم کننده است.”

ببینید که چگونه اولیویا وایلد, ایتالیایی, Cynthia Erivo و ستاره های بیشتری پوشیدن خود را فاب Fendi به نظر می رسد زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>