بیمارستان های خصوصی در حال حاضر خواستار کمک مالی لابی به شکست هزینه-صرفه جویی در اصلاح نظام سلامت به عنوان Coronavirus بحران رشد

بیمارستان خصوصی megachains باید مانور در ماه های اخیر به شکست گسترش کم هزینه پوشش بیمه سلامت در حالی که خواستار کمک مالی بی سابقه ای بیش از coronavirus بحران است.

همکاری برای امریکا مراقبت های بهداشتی آینده عمل یک بیمارستان خصوصی, بیمه, دارو و صنعت-رهبری گروه مبارزات انتخاباتی برای شکست دولت مبتنی بر مکان گزینه برنامه ها و کاهش پشتیبانی از تک پرداخت کننده بیمه بهداشت و درمان. این گروه صرف نزدیک به 3 میلیون دلار از طریق ماه گذشته در حمایت و تبلیغات تلویزیونی به عنوان Covid-19 بحران شکل گرفت.

این گروه راه اندازی دو سال پیش با تمرکز بر مبارزه با مدیکر برای تمام طول دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه است و پس از تغییر به مسدود کردن مبتنی بر دولت اصلاحات تلاش. PAHCF بودجه توسط بزرگترین صدای در برای سود مراقبت های بهداشتی از شرکت های دارویی برای دستگاه پزشکی سازان. ائتلاف به رهبری یک لابی که نشان دهنده بزرگترین انتفاعی بیمارستان های زنجیره ای در کشور است.

صرف ولگردی و قانونی شکنی رفت سمت حملات در کلرادو طرح هایی که ارائه شده اند “عمومی گزینه” برای کسانی که بدون کارفرما مبتنی بر پوشش. گزینه خواهد بود ارائه شده به عنوان کم هزینه بیمه های جایگزین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر عمده ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای مراقبت با کیفیت. برنامه برآورد شده برای صرفه جویی در به طور متوسط 20 درصد در حق بیمه زیر هزینه معادل بیمه خصوصی برنامه های موجود در بیمه سلامت مبادلات.

پیش نویس پیشنهاد پخش کردن تعدادی از گزینه های تامین مالی از جمله تلاش برای محدود شیوه های حسابداری و مدیریت در بیمارستان و هزینه-صرفه جویی از روش های مورد استفاده برای برنامه هایی مانند مدیکر. اما این کاهش هزینه برای مصرف کنندگان و مالیات دهندگان در هزینه بیمارستان های خصوصی موجب خشمگین لابی کمپین صنعت به عنوان رهگیری قبلا پوشش داده شده است.

شیوع کروناویروس را کمی به خوی صنعت-حمایت لابی ولگردی و قانونی شکنی در برابر کلرادو طرح است.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس اعلام وضعیت اضطراری بیش از این گسترش Covid-19 مارس 10. PAHCF ادامه داد: هزینه های لابی و حمایت عمومی در برابر گزینه عمومی طرح از طریق حداقل 17 مارس است. این آشکار برای مارس هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

جدید آشکار با ثبت کلرادو وزیر امور خارجه نشان می دهد که PAHCF صرف نیمه اول مارس در انواع سیاسی صرف در دولت برای تضعیف حمایت از کم هزینه دولتی جایگزین طرح بهداشتی. افشای نشان می دهد $2.7 میلیون پرداخت شده به یک شرکت به نام به علاوه ارتباطات رسانه ای برای پخش کابل و دیجیتال تبلیغات.

این ائتلاف همچنین حفظ چندین محلی لابی به نگه دارید تا فشار بر قانونگذاران ایالت کلرادو و بسیج مردمی مخالف است. این کنی گروه لابی شرکت است که در استخدام دستیاران سابق به پیشرو کلرادو سیاستمداران بود پرداخت حداقل $24,000 توسط PAHCF در طول این دوره است. درست غرب استراتژی های یک شرکت به تازگی ثبت شده توسط تایلر Mounsey سابق دستیار سابق رژیم صهیونیستی. shive نیز پرداخت شده توسط کمپین.

حساب های رسانه های اجتماعی کنترل PAHCF در این دوره ادامه داد: ترویج حملات سیاسی در این طرح است. “H. B. 20-1349 قرار خواهد تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی در دست سیاستمداران به جای پزشکان و پرستاران. ما نمی توانیم این قانون — از آن زمان به #StopTheOption” ادعا گروه در Facebook مجوز های ارسال و.

لابی حمله رعد اسا همراه با عدم قطعیت است که بحران تحمیل کرده است بیش از این سیاست روند متوقف شده بلند پروازانه کلرادو طرح در زمانی که بسیاری از Coloradans در حال از دست دادن شغل خود و از این رو مراقبت های بهداشتی خود را. اقدام قوه مقننه در این لایحه در انتظار نگه داشته به عنوان قانونگذاران ایالت کلرادو را از دیگر اقدامات اضطراری مربوط به کوروناویروس.

فراگیر بیکاری ناشی از بحران را تحت فشار قرار دادند و حتی بیشتر آمریکایی ها به فرد بازار پویا است که می تواند در حل بخشی کم هزینه عمومی طرح است. دولت دموکراتیک Rep. Dylan Roberts طرفدار این طرح گفت کلرادو اخبار عمومی است که “بحران بهداشت عمومی باعث می شود آن را کاملا روشن است که بیشتر مردم نیاز به دسترسی به بهداشت و درمان.” اما سرنوشت این پیشنهاد قانونی باقی مانده در برزخ است.

PAHCF که در پاسخ به یک درخواست برای نظر, به نظر می رسد به آن را تغییر دهید messaging در آوریل است. این گروه در حال حاضر سیاهی نقش بخش خصوصی در حل Covid-19 بحران در تبلیغات است که باید اجرا شود در هفته های اخیر.

منافع پشت PAHCF در طول همان دوره صرف پول بزرگ کشمکش یک سری از مالیات دهندگان بودجه کمک مالی از کنگره است.

رئیس PAHCF تراشه کان رئیس لابی برای فدراسیون از بیمارستانهای آمریکایی که نشان دهنده سرمایه گذار متعلق به بیمارستان فاش کرد که تیم او کار می کرد به امن اضطراری بودجه برای بیمارستان ها به عنوان بخشی از حدود 3 تریلیون دلار در سال های اخیر هزینه های دولت فدرال.

مراقبت عمل 2.2 تریلیون دلار کمک مالی قانون مجاز 100 میلیارد دلار به بهداشت عمومی و خدمات اجتماعی صندوق اضطراری فراهم می کند که پرداخت ها به بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات برای جبران درآمد از دست رفته از کاهش روش انتخابی و سایر درآمد از دست رفته در طول بحران.

هفته گذشته کنگره با تصویب دور دیگری از هزینه های اضطراری. خیلی از این بسته طراحی شده برای دوباره پر کردن چک حفاظت از برنامه کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک همراه با اضافی $75 میلیارد برای بیمارستان است.

Coronavirus اپیدمی به عنوان یک ثروت باد اورده برای فوربس, Tate, the Washington, d. C., لابی شرکت است که نظارت PAHCF. شرکت ثبت شده بیش از یک دوجین مشتریان جدید به دنبال نفوذ بیش از اورژانس قانون پس از بحران آغاز شد. Gilead Sciences, یک شرکت دارویی است که تبلیغ یکی از آن داروهای ضد ویروسی به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 ثبت نام فوربس تیت به شکل فدرال سیاست در اطراف بحران است.

نیاز به فدرال پول کمک مالی به شدت در تضاد با سالها هزینه های سرمایه گذار متعلق به بیمارستان در اجرایی جبران سود سهام و سهم repurchases. قوم و خویشی و HCA بهداشت و درمان دو تا از بزرگترین شرکت های خصوصی در بیمارستان های زنجیره ای که عمل چند بیمارستان در کلرادو باید صرف بیش از 3 میلیارد دلار در سهام buybacks در سال های اخیر است.

شعار بهداشت و درمان یک سرمایه گذار متعلق به بیمارستان است که به طور مستقیم بودجه PAHCF افزایش پرداخت بسته از مدیر عامل رونالد Rittenmeyer با 10 میلیون دلار در سال گذشته, آوردن خود را به صورت نقدی و سهام جایزه به حدود 25 میلیون. HCA بهداشت و درمان پرداخت می شود رئیس سابق اجرایی R. میلتون جانسون $109 میلیون دلار در سال 2018 به عنوان بازنشسته از شرکت. هر دو شرکت در حال حاضر بنا به گزارش دریافت gusher از کمک دولت باید furloughed هزاران نفر از پرستاران و پزشکان است.

مکث در اصلاح نظام سلامت سیاست های کلرادو عمومی گزینه در شک و شکست بیشتر مترقی دموکرات نامزد ریاست جمهوری اولیه داده PAHCF این فرصت را به refashion خود را به یک روابط عمومی بازوی برای این صنعت است.

“HCA بهداشت و درمان است #WorkingTogether با ارائه صرفه جویی در زندگی هواکش در برخی از شهرهای آمریکا سخت ترین ضربه #COVID19,” اعلام کرد یکی از های اخیر PAHCF تبلیغات در حال اجرا بر روی Facebook. دیگر PAHCF تبلیغات جشن سهم تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا و لابی بازوی مواد مخدر میباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>