جمع آوری کمک های مالی دیوار مرزی خصوصی به اتهام تقلب

دستگیر شده اند

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که در مورد سوء استفاده از قدرت تحقیق می کند. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

این مقاله با شرکت تگزاس تریبون، یک اتاق خبری محلی غیرانتفاعی و غیرحزبی که به اطلاع می رساند و با تکسان ها درگیر می شود، منتشر شده است. ثبت نام برای هفته نامه کوتاه برای بلند شدن به سرعت در پوشش ضروری خود را از مسائل تگزاس.

هنگامی که ما ماه گذشته از برایان کولفیج خواستیم تا توضیح دهد که چگونه گروه ش ما دیوار را می سازیم 25 میلیون دلاری را که مطرح کرده بود خرج کرده بود، به علاوه به نگرانی های فساد رسیدگی می کند وقتی بخش خصوصی ساختمان دیوارهای مرزی را در دست می گیرد، تمسخر کرد.

“فساد چگونه وجود دارد؟” کولفاژ، کهنه سرباز تزئین شده جنگ عراق به پروپولیکا و تریبون تگزاس گفت. “خصوصی شده است. این پول فدرال نیست.”

در مورد پول ، او گفت که آن جزئیات در پاییز خواهد آمد زمانی که غیر انتفاعی واصل فرم های مالیاتی مورد نیاز است.

روز پنجشنبه دادستان های فدرال به کولفاژ کیفرخواست دادند؛ ما ساخت عضو هیئت مدیره دیوار استیو بانون، مشاور سابق رئیس جمهور دونالد ترامپ؛ و دو نفر دیگر درگیر در غیر انتفاعی، شارژ که آنها غارت خیریه برای سود شخصی است.

سرپرست دادستان ایالات متحده آدری اشتراوس گفت که آنها به دروغ به اهداکنندگان گفتند که تمام پول های جمع آوری شده توسط این گروه به سمت ساخت و ساز خواهد رفت اما پس از آن یک تکه قابل ملاحظه را به خود هدایت کرد.

او در خبری افزود: «در حالی که بارها به اهداکنندگان اطمینان می داد که برایان کولفیج، ۳۸ ساله، بنیان گذار و چهره عمومی ما دیوار را می سازیم، یک سنت پرداخت نخواهد شد، متهمان مخفیانه طرح ریزی کردند تا صدها هزار دلار به کولفاژ منتقل کنند که از آن برای تأمین بودجه سبک زندگی اسراف آمیز خود استفاده می کرد.»

گفته می شود بیش از ۳۵۰٬۰۰۰ دلار به کولفاژ که او آن را صرف آن کرد، در میان چیزهای دیگر، نوسازی خانه، یک قایق سه موتوره خارج از کشتی و یک اس یووی لوکس مسیری پیدا کرد. بانون ۶۶ ساله از طریق یک سازمان غیرانتفاعی که نامش فاش نشده بود، بر اساس کیفرخواست بیش از یک میلیون دلار دریافت کرد. دو متهم دیگر اندرو بادولاتو سرمایه دار مخاطره آمیز و تیموتی Shea هستند که با مدیر ارشد مالی ما Build The Wall ازدواج کرده اند. بانون روز پنجشنبه در دادگاه فدرال اعتراف کرد که گناهکار نيست.

قايق “کولفيج”. (از طریق حساب اینستاگرام کولفاژ)

ما دیوار را می سازیم یک سازمان غیرانتفاعی محافظه کار با نفوذ است که اعضای هیئت مدیره آن شامل سخت کوش های مهاجرتی مانند تام تانکریدو نماینده سابق کنگره کلرادو، کلانتر سابق شهرستان میلواکی دیوید کلارک و کریس کوباخ وزیر امور خارجه سابق کانزاس است. این گروه درخواست کمک های مالی برای کمک به ترامپ برای تحقق وعده مبارزات انتخاباتی خود برای ساخت دیواری در امتداد مرز جنوبی کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im